Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jan101


jan101
tag

Demand játékokat, Live előfizetést és pontokat már ma is lehet Xboxon pénzért venni. Nem értem miért nem lehet akkor már egységessé tenni és egyes tartalmakat is külön pénzért megvenni?

(#2) DrTroglodyte válasza jan101 (#1) üzenetére


DrTroglodyte
tag

Pontokra többet költ a nép, mint ha csak simán pénzért vásárolna. Nyilván nem akarják ezt az előnyt eldobni, számítógépen viszont a népek már megszokták a pénzzel fizetést, ott nem lenne jó áttérni erre.

(#3) Mister_X válasza jan101 (#1) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Azért az ember másképp áll hozzá ahhoz, hogy vesz egyszerre mondjuk 4200 pontot, ebből vesz DLC-t, skin-t, célzásrásegítést, lötyögős avatarmelleket, tehát amit talál. Viszont húznák azért a szájukat, hogy nah bmeg már megint egy tízdodós addon.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4) jan101 válasza Mister_X (#3) üzenetére


jan101
tag

Na ezaz, rá vannak kényszerítve, hogy elköltsék olyan dolgokra a pontokat, ami igazából nem is szükséges, vagy állva hagy az ember pontokat. Értem én hogy ez növeli az eladásokat és bevételüket, de akkor is szar dolognak tartom.

(#5) Mister_X válasza jan101 (#4) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Na meg az, hogy annyi pontot tudsz csak venni, hogy az ne legyen elég valami nagyobbra, mindig 1-200 a híja :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.