Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon várom már ezt a játékot!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) hommeros


hommeros
őstag

Jaj de izgalmas és élményekkel teli ez a videó. Ez a játék egyszerűen:

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#3) Kasya


Kasya
nagyúr

Lehet csak a video hatasa es talan a jatek mas elmenyt fog nyujtani, de jelenleg en ugy velem, ebbol a korbol mar kinottem :( Elegge gyerek orientaltnak tunik.

(#4) hommeros válasza Kasya (#3) üzenetére


hommeros
őstag

Ebből a stílusból kinőhet az ember. Egy Destiny még nálam elfér.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#5) M3oH


M3oH
addikt

Pár órát bohóckodtam vele béta hétvégén, nem nagyon fogott meg és ez a videó sem.

(#6) tskó


tskó
tag

újabb felejthető wow klón...

(#7) Raysen623 válasza tskó (#6) üzenetére


Raysen623
addikt

Igen tudjuk, nektek már minden wow klón....max a kinézete hasonlítható hozzá, de teljesen más az egész. Sebaj, a lényeg hogy a hitvilágotok rendben legyen.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#8) .LnB válasza Raysen623 (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Neki olyan ez a "wow klón" szöveg mint nekem egy "meg nem nevezett játék utálata" :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) Ellia


Ellia
addikt

A képi világa igen picit gyerekes, de a játék nehézsége magasabb mint az átlag MMO-ban és ez sokaknak riasztó lehet majd. Ez nem baj.

Sok hasonló elem van a WoW-ból, van itt a GW-ből is meg rengeteg új, de nem mondanám klónnak egyáltalán. A kérdés megint az endgame és, hogy az meddig tart majd ki.

(#10) dilipok válasza Raysen623 (#7) üzenetére


dilipok
veterán

ne foglalkozz vele, a wow topikban meg pont azt fikazza...

En amugy mar varom, hogy kiprobalhassam. Szerintem egy darabig biztos elvezni fogom.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#11) Raysen623


Raysen623
addikt

Én már kezdem úgy érezni magamat, mint aki kinő ezekből....nemrég rájöttem, hogy nem akarok több MMO-ba beruházni. Maradnak azok amikkel még játszom, aztán idővel azokkal is leállok szerintem. Öregszem.... :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#12) .LnB válasza Raysen623 (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Te több MMO-t nyomsz egyszerre? Nekem egyre sincs időm. Bár most a WS-el teszek majd egy próbát. De WoW-ban már egyszerűen nem fért bele a napirendemben egy raidelés szintű játék.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) Raysen623 válasza .LnB (#12) üzenetére


Raysen623
addikt

Egyáltalán nem. Van fent 4 játék a gépemen: SWTOR, WarThunder, Firefall, WoW :DDD
War Thunder esténként megy a haverok miatt, de igazából a tankos részét várjuk nagyon, SWTOR most pihen (nem játszom vele), Firefall csak úgy fent van még nem tudom meddig, WoW meg 4 nap múlva lejár és nem fogom meghosszabbítani (kiváncsi voltam az 5.0-ára, és végre annyi év után most már játszható is a játék szintezéskor, tehát igazából most kellett volna kiadni :DD )
Felváltva szeretek játszani, mert ha elmegy a kedvem az egyiktől akkor váltok másikra, de van hogy egyikhez sincs kedvem, akkor nem játszom egyáltalán...

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#14) .LnB válasza Raysen623 (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, én általába ráfeküdtem mindig egyre. Több év WoW. Most már én is váltogatom WarThunder megy nállam is :) Aztán ha kijön WS megpróbálom komolyan venni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#15) djculture


djculture
félisten

"A játékkal 12 éves kor alatt nem lehet játszani"

Pedig pont ilyen gyerekeknek való baromság ez a játék:)

(#16) .LnB válasza djculture (#15) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen? Miért? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) kovsol válasza djculture (#15) üzenetére


kovsol
titán

Ha megnézel egy dungeonról készült videót akkor ott láthatod, hogy kell taktikázni is.
Én meg fogom venni és adok neki egy esélyt. A sok év WoW után szerintem ez frissítően fog hatni majd.
GW1 és 2 ben se csalódtam, szóval én bízom a fejlesztőkben.
Ez egy sima 5 fős low alacsony szintű insta, mégis elég jó kis boss harcokat raktak be, és a mob paklikkal is kell dolgozni azért.

Ez a rajzos grafika meg nekem nagyon tetszik. Borderlands és a Torchlight is bejött.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#18) ripla válasza djculture (#15) üzenetére


ripla
őstag

nehogy azt hidd, több van ám a felszín alatt mint amennyit mutat.

mondjuk én úgy vagyok az mmo játékokkal mostanában, hogy nekem addig móka egy ilyen amíg van kivel játszani. itt főleg barátokra, haverokra gondolok. 10 évvel ezelőtt még megvolt ez a 6-7 fős társaság WoW-on belül. mára viszont így egymagamban nincs kedvem ehhez. ezt a véleményemet persze nem csak erre a játékra értem, hanem a komplett mmo iparra. visszatértem a single játékokhoz.

[ Szerkesztve ]

(#19) KraX


KraX
őstag

Rettento cartoonish a jatek, termeszetesen ettol meg lehet jo maga a jatek. Nem en vagyok a celkozonseg mar.

For the God Emperor!

(#20) #52815360 válasza ripla (#18) üzenetére


#52815360
törölt tag

Én meg belefáradtam :)

(#21) djculture válasza kovsol (#17) üzenetére


djculture
félisten

Hát én vagyok az az ember akinek már a warcraft 3 se teszett a kettő után a gyerekes grafika miatt. Pedig az se most volt:) Az ilyen rettentően randa paptrmasé karaktereket háromdésitve nem veszi be a gyomron, ez a video meg egy börleszk eleve. Ez az én véleményem szigoruan. Attól még persze elfogadom hogy valakinek ez a stílus bejön.

[ Szerkesztve ]

(#22) tskó válasza Raysen623 (#7) üzenetére


tskó
tag

legalább 3 animáció egy az egyben wow copy, meg pár gear kinézete is. a gagyi wow szintű gafikárol nem is beszélve. de akinek ez kell...

(#23) #57919488 válasza tskó (#22) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ilyen alapon a WoW is csak egy masolat mert sokat emeltek at masik MMO-kbol a Blizzard-ek is.
Ami WoW copy az pl. Runes of Magic, Rift stb.
Ez csak felszinesen nez ki annak de a felszinesek egybol csak eddig is latnak ;] :P

(#24) tskó válasza #57919488 (#23) üzenetére


tskó
tag

igen az. a wow lop mindenhonnan és legtöbbször rosszul.

(#25) .LnB válasza tskó (#24) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a WoW lop mindenhonnan az új "haldoklik a WoW" kánon?! :U Egy időben mindenhol azt olvastam, hogy haldoklik. Most lop. Szegény WoW sanyarú sorsa van... Ja nem él és virul, és még mindig a legnépszerűbb MMORPG! :DD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#26) dilipok válasza .LnB (#25) üzenetére


dilipok
veterán

ne etesd a trollt... eleg csak megnezni a wow topicos "munkassagat" (es az mar a gyomlalt verzio...)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#27) tskó válasza .LnB (#25) üzenetére


tskó
tag

nem sok wow-os foumot olvashatsz ha ez neked ujdonság...

(#28) #57919488 válasza tskó (#24) üzenetére


#57919488
törölt tag

Szerintem az nem gond ha a jo dolgokat emelik at a WoW-ba. Olyan nagyon rossz dolgokrol nem tudok ami nem jol sult volna el hiszen barmit csinalnak azt jol talaljak eladhato formaban. Sok MMO pont azert van halalra itelve mert baromi jo dolgokat talaltak ki csak eppen a megvalositas nem volt eladhato hosszutavon.
Wildstar es ESO mondhatni bator, hogy belepnek a havidijas kategoriaba de a Wildstar talan picit kedvezobb lehet sokaknak az EvE fele fizetesi modell miatt. Habar ettol meg el kell adni a jatekot a vevoknek es meg is kell tartani a tenyleges elofizetoket. Sok sikert minden kedves versenyzonek :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.