Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nyakdam


nyakdam
aktív tag

Elég jó lesz ez. Én a Dawn of War I-el nyomtam sokat, lesz olyan jó ez is. :)

(#2) Cifu


Cifu
nagyúr

Ezt mondjuk már lezongorásztuk korábban, de especiel nekem jobban bejött a második rész hangulata és játékmenete. Kár volt visszahozni az első rész bázisépítéses, elfoglalós, gyártós játékmenetét... :(

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3) kretenallat válasza Cifu (#2) üzenetére


kretenallat
senior tag

Remélem, hogy azért adsz majd egy esélyt így is a játéknak. Amúgy meg lehet, hogy álmodozó vagyok, de két multiplayer játékmód beleférhetne.

Részemről én a második részt sokkal kevésbé élveztem, úgyhogy nekem ez egy örömteli kanyar.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#4) Cifu válasza kretenallat (#3) üzenetére


Cifu
nagyúr

Mint említettem, ezt már lezongoráztuk.

Akinek inkább bejött a DoW1, mint a 2., annak tetszik a 3.
Akinek inkább a második rész jött be, mint az első, annak kevésbé.

Esélyt természetesen adok neki, de csodát nem várok... :(

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#5) Xaels válasza Cifu (#2) üzenetére


Xaels
félisten

Mind a két elődöt szerettem. Az első hihetetlenül grandiózus, vérben tocsogó csatái és a rengeteg frakció miatt. A második meg hihetetlenül jó móka volt COOP-ban. Meglátjuk ez milyen lesz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv

Imádtam az első részt.
Többször is végig toltam.
Nagyon remélem hogy a 3 rész is döbbenet jó lesz.
Én már nagyon várom!

(#7) bivalyolo


bivalyolo
őstag

Jól látom, hogy kivették a fedezékrendszert? :(((
Ha nem tévedek, kezdetleges formában már az első részben is volt valami, ami aztán a coh-ban is megjelent kicsit komplexebb formában és dow2/coh2-ben is ott volt.
Kár érte, én speciel szerettem, taktikusabbá tette a játékmenetet...

"Let's agree to disagree!"

(#8) lm83


lm83
őstag

Hát én is inkább a második részt szerettem.
Egyrészt, hogy végül is hősökkel mentünk végig a játékban akiket fejlesztettünk.
Más részt, és ez inkább igazabb már a mai világra, ez az építgetős rész már túl hosszú és unalmas a mai életben/a mai játékosoknak.
AgeOf--ban még elépítkeznék lehet, de mára már lehet túl öregnek érzem magam egy pályát rengeteg ideig játszani, de inkább időm nincs rá...
Másrészt akkoriban alig volt ilyen játék amiben hősök is voltak, hogy rpg szerű legyen és kicsit "bonyolultabb" egy sima "építs egy nagy sereget"-nél.

(#9) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

És mikor jön már végre valami Space Marine jellegű agyatlan hentelde. Nem tudom, de nekem egy pár éve csömöröm van a sok stratégiától (lehet túl sokat játszottam?), és az SM baromi jó felüdülés volt.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#10) Nyugis válasza Plasticbomb (#9) üzenetére


Nyugis
senior tag

Ott a doom ujra kiadott része.
Esztelen henteles.
Dicsérik.

(#11) Xaels válasza Plasticbomb (#9) üzenetére


Xaels
félisten

SpaceHulk: Deathwing

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12) wednesday válasza Plasticbomb (#9) üzenetére


wednesday
őstag

Sok stratégia? Hol? :F

Ez a műfaj van a legjobban elhanyagolva.

(#13) Szőrös  válasza Xaels (#11) üzenetére


Szőrös 
veterán

Pontosan, vagy online henteldének ott az Eternal Crusade (mondjuk ez még alfa).

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#14) Plasticbomb válasza wednesday (#12) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Mármint én játszottam túl sok stratégiát. CNC-k, AotS, Red Alert2, SWINE, Age of Empires, Knights and Merchants, Civilization V-Beyond Earth, és a Space Marine-ban éreztem a lehetőséget, hogy tovább szőjék és kiteljesedjen mindarra a Warhammer 40k környezetre, amiről olvastam és megkedveltem. Egy jó kis hentelde, amolyan Space Marine stílusban. Az új Doom is itt várakozik, csak folyamatosan nincs 65GB szabad helyem neki...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#15) NandoXXL válasza Plasticbomb (#14) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Egy rakas szar a Space Marinhez kepest. A szeniliseknek es a fiataloknak valo. A popec egy Dawn of War lenne fps opcioval, atvenni az iranyitast a kivalasztott egyseg felett! Plusz SM fojtatasa.

[ Szerkesztve ]

(#16) Plasticbomb válasza NandoXXL (#15) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Naaa... (csak nem vagyok egyedül, hogy hiányolok egy ilyen játékot.:) )

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#17) csibe1 válasza NandoXXL (#15) üzenetére


csibe1
addikt

Anno a Battlezone 2 volt hasonló játék.

Kíváncsi leszek mit hoznak ki a harmadik részből, a második nem jött be.
A Space Marine folytatás meg jöhet, a konzolos marhaságok ellenére.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.