Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Kíváncsivá tettél, rákerestem. Köszi a tippet.
Jajjhhh, h ez a TV2-ben is megy? :F

ps:
1.Született Feleségek! Yess! :))
2.Ajánlom a Gossip Girl-t azoknak, akik szerették a Kegyetlen Játékok-at.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) k.


k.
őstag

Nálam most ez a lista:South park(nekem bejön),NCIS House(főleg a 4. évad) hősök néha született feleségek.

(#3) NoLF


NoLF
addikt

mff mpmppf pmfmffpmpmpp fmmppffmffmpmfppfmmmmpffpmp!

(kenny translator)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#4) BITBOYS válasza NoLF (#3) üzenetére


BITBOYS
addikt

fmpmfpmfffmm mmppmfppfppfmpmffm mfmppfppfmpm! :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#5) The DJ


The DJ
addikt

Áh, ez még semmi :D

Amiket én nézek/néztem (természetesen mind végig, vagy a jelenlegi utolsó részig): Lost, Firefly, Dexter, Smallville, Heroes, Treshold, 4400, Prison Break, 24, Terminator: Sarah Connor Chronicles, Knight Rider (régi/új), House és természetesen az Everwood. :) Láttam mind a négy évadot, az egyik kedvenc sorozatom, egyeseknek túl hétköznapi lehet, mert valóban nem az a gyilkolászós sci-fi, amiben folyik a vér :D Mégis valahogy alig vártam a következő részt és sokszor nagyon megható tudott lenni. Tehát nagyon tetszett :K

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#6) k. válasza The DJ (#5) üzenetére


k.
őstag

Nah bammeg.Nem irtam le de én is láttam az összes eeverwood részt.Aztán végelett....
Egyébként nekem olyan ez a sorozat hogy megnézem egyszer a részt vagy magát a sorozatot és vége.Nincs kedvem ujranézni...

(#7) The DJ válasza k. (#6) üzenetére


The DJ
addikt

Való igaz, kevésnek van akkora újranézési értéke, ami arra csábít, hogy ismét elkezdjem. Nem is nagyon akadt még ilyen. Filmekből sem sok, de ott azért már találni rá példát. Mindenesetre örülök neki, hogy megvannak, szenilis vén tata koromban lesz mit újra megnézni a holografikus 3D kivetítőn unalmas öreg napjaimon :D

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#8) escie


escie
őstag

ha a simpsons tetszik, akkor ajanlom figyelmedbe a keszitok masik sorozatat, a Futurama-t.
alig nehany evad, plusz ket nagyfilm, de a imadom.
jo, kell hozza egy geek beutes, de ha ez megvan, akkor tetszeni fog. :)

I'm back, baby!

(#9) speeder04


speeder04
csendes tag

"de legalább nem South Park" Miabaj SouthPark-al? :( Pedig adja:D

Nálam sorozatból.. Dr. House(angolul magyarfelirattal.. nembejövős kulka), Odaát, Született Feleségek, Szökés ^^

/Pmmppf mppffp mmm pmpmppppppppffmmpfmffmpppff! :Mpm

[ Szerkesztve ]

Cool. Cool Cool Cool

(#10) VladimirR válasza The DJ (#5) üzenetére


VladimirR
nagyúr

"Lost, Firefly, Dexter, Smallville, Heroes, Treshold, 4400, Prison Break, 24, Terminator: Sarah Connor Chronicles, Knight Rider (régi/új), House és természetesen az Everwood."
ahh, az meg nem komoly fuggoseg
a komoly fuggoseg az ez

most megyek, nezem tovabb az sg1-et, meg csak a masodik evadnal tartok

[ Szerkesztve ]

(#11) brownus válasza VladimirR (#10) üzenetére


brownus
veterán

és elkezdte... :D tényleg függő vagy bár nyáron nincs sulitok, úgy könnyű:)

és hogy tetszik? minőségi árú?

[ Szerkesztve ]

(#12) Mcray válasza The DJ (#7) üzenetére


Mcray
senior tag

apropó újranézés:)

Ismeri valaki a Wire(Drót a Duna Tv-n) című sorozatot?

4 évad és eddig ez vezeti az újranézési listámat mert a szereplők fantasztikusak.

Kedvenc szereplőm: Omar, a meleg, afró robin hood, aki minden csöves gyereknek ad pénzt ennivalóra és ruhára, abból amit a dealerektől ellop :DD :DD :DD

(Ha ilyenek vonulnának fel, egy szavam nem lenne, mert itt is elég sok "dealer" tevékenykedik, és ide is kéne egy Omar) :DD :DD :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#13) DelArco válasza VladimirR (#10) üzenetére


DelArco
aktív tag

sg1 az durva soozat egyik kedvenc.
remélem nem csak nekem jön be. szerintem még a mai sorozatok között is simán megállja a helyét. (úgy értem ez még nem volt annyira ultramodern az inkább az atlantis)

én csak a 6. vagy 7. évaddig juottam legutobb foylamatos nézéssel.

Youth hides the key to salvation

(#14) Wolverine válasza VladimirR (#10) üzenetére


Wolverine
félisten

Vladi, az Eureka 2. évad milyen lett az elsőhöz viszonyítva? Ha tartotta a színvonalat, az jó hír lenne :)
szerk: most nézem: a B5 ott a listában, a Crusade meg nincs? o_O

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#15) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Az Everwood nekem annyit jelentett, hogy akkor láttam először Bergert ;] (Treat Williams) idősebben :DDD Mondjuk nem olyan rossz sorozat.

(#16) adalbert1


adalbert1
veterán

Na nézzük csak az én listám:
The Sopranos, Weeds, Fekete Vipera, Seinfeld, Egy Rém Rendes Család, South Park, Simpsons, Skins, The Shield, Californication, Dexter, Breaking Bad. Upps, a Terminator-t kihagytam így elsőre.
Amire kíváncsi vagyok és terítéken lesz: 24, Wire...

[ Szerkesztve ]

(#17) #43960832


#43960832
törölt tag

Valakinek megvan magyarul az összes évad, esetleg tudja honnan lehet letölteni? Nem az agyondarabolt fsx-es érdekelne. (Linket inkább ne ide, szerintem sértené a fórum szabályzatot. Pm jöhet)

(#18) VladimirR válasza brownus (#11) üzenetére


VladimirR
nagyúr

tetszik, regebben meg tv-ben lattam par reszt, mar akkor is tetszett, ami visszatartott, hogy 10 evad, ami eleg sok, viszont most csak ravettem magam

Wolverine: szerintem megmaradt a szinvonal, en mar varom a 3. evadot is (amirol egyre kevesbe tudom, mikor is kezdik)
crusade nincs meg, egyreszt mert lakotarsam megosztasabol neztem, magamnak nem gyujtogetek, amit megneztem, azt letorlom, masreszt pedig mert akkora hulladek, hogy par resz utan abbahagytam

(#19) Wolverine válasza VladimirR (#18) üzenetére


Wolverine
félisten

Örömmel hallom, akkor nyugodtan állok neki a megtekintésének :) The Big Bang Theoryn gondolkodtál esetleg? Vagy a sitcomok annyira nem jönnek be? (tudom, hogy az is van a listán...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20) VladimirR válasza Wolverine (#19) üzenetére


VladimirR
nagyúr

sitcom teren eleg valogatos vagyok, big bang theory annyira nem tetszett, bar igaz, csak az elso reszt neztem meg belole

p.s.: bar lehet, jobb lenne atmenni a sorozatos topic-ba, ne itt offoljunk, majd irok oda is egy keveset a kedvenc iden nyari sorozatomrol

(#21) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Hogy a rákban van ennyi időtök ennyi sorozatot nézni? :DDD Én erre a heti 1 darab Hősökre is alig tudok szorítani... :U

(#22) shaipo


shaipo
csendes tag

Stargate SG1(+ a 3 mozifilm), SG Atlantis, Hősök, House, Alias, Grace Klinika. Azthiszem ennyi. :) Mindet láttam végig/a legutolsó kiadott részig. És nem is vagyok függő ;)

Everwoodból meg nemrég láttam egy részt németül, de nem tetszett, talán mert egy kukkot sem értettem belőle. Német tudásom odáig terjed ki, hogy "Ich möchte eine Krankenvagen haben." :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.