Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

12 nap alatt végigjátszom az egészet!
Jahogy MMO?!
Én akkor is! :DDD

Ui: Köszi a szponzorációt! ;)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Wat? :DDD

Live-Die-Respawn

(#3) Blaise


Blaise
veterán

Kíváncsi leszek, eddig úgy néz ki, hogy elsőnapos vétel lesz.

(#4) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy nincs mit, tudod akinek csak lehet, segítek. :R

#3) Blaise

Nekem mindenképp day-1, csak egyelőre nem tudom hogy honnan. :D

Lehetőségek: olcsón argentin store-ból, vagy drágán itthonról de magyar felirattal. :D Vaaaagy kapunk tesztpéldány még az is lehet. :D

Live-Die-Respawn

(#5) lofagi


lofagi
addikt

De az most komoly, hogy 3 nap?! Ennyi?!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#6) oriic válasza lofagi (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, ennyi. Egy két ritka kivételtől eltekintve a béták nem szoktak hosszúak lenni. A bétázás továbbra is bugkeresés, meg hálozati stressz teszt, csak legtöbb ember ezt nem érti, vagy nem akarja érteni. (általánosságban mondom)

Live-Die-Respawn

(#7) .LnB válasza .LnB (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem sikerült a 3 nap helyett, 12 napot írni/számolni. Mentségemre legyen mondva, meló közben írtam kapkodva. De akkor is ciki.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Beri78


Beri78
őstag

3 nap az 3 nap - 72 óra!
Nagyon jó lesz! jáááj :DDD :C

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#9) mettek válasza Beri78 (#8) üzenetére


mettek
addikt

a kérdés hogy átérzed e :DDD

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#10) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Van már béta kulcs?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#11) 1m1s


1m1s
tag

Ismerve uborkát, első két nap azzal fog elmenni hogy egyáltalán betudj lépni egy szerverre, harmadik nap jön rá egy javítás, és ennek örömére meghosszabbítják a béta idejét még pár nappal. :)

(#12) mettek válasza 1m1s (#11) üzenetére


mettek
addikt

Igen, valszeg szervergondok lesznek. Illetve szuper hogy pénteken indul mert hétvégén a kutya se fog foglalkozni a hibák kijavításával :) mondjuk ha jó benyomást akarnak felépíteni akkor működnie kell.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#13) oriic válasza mettek (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem hiszem hogy nagy gondok lennének. Az alfák is működtek rendesen több 10k felhasználóval.: :) Aztán ki tudja, Uborkasoftról beszélünk. :D

Live-Die-Respawn

(#14) szallasi007 válasza oriic (#4) üzenetére


szallasi007
őstag

576-ba Seasson passal konkrétan olcsóbb mintha uborkáéktól vennéd, talán meg az alap is az de arra nem emlékszem. Egyébként season pass remélem nem azt jelenti hogy majd dobnak ki új skineket és azt megkapja akinek pass-ja.

(#15) oriic válasza szallasi007 (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Xbox-on játszom, ott nincs Uborkázás. Magyar store-ban 21k, boltban 19k, argentin store-ban 11k. :D Szerintem beáldozom a magyar feliratozást. :D Főleg mert home-olás miatt csak 5500-ba kerül nekem. :D

Live-Die-Respawn

(#16) Beri78


Beri78
őstag

Ps4-re ugyanaz Uplayen az ár mint Ps storeba.
Lemezesen mondjuk már egy aqua is odavág nekik a 17.690-es árával ;]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#17) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#18) szallasi007 válasza oriic (#15) üzenetére


szallasi007
őstag

Az argentin megoldást ismerem, de mi az hogy home-olás? Jöhet privibe is :)

(#19) oriic válasza szallasi007 (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem törvénytelen dolog, jöhet ide is. A lényege nagyon leegyszerűsítve:

1 játékot veszünk, de ketten játszhatunk vele egyszerre is akár. Így feleződnek a költségek. :)

Live-Die-Respawn

(#20) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jött egy pár új gameplay videó, lehet közöttük több azonos pályarészlet:

Super2bit
Arekkz gaming
Jackfags
Gamezone
Boss fight...
Dark Zone
Story-ből részlet

Nem lesz a játékban mikrotranzakció

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#21) ceripapa válasza szallasi007 (#14) üzenetére


ceripapa
aktív tag

En nem láttam ilyet xd .

(#22) szallasi007 válasza oriic (#20) üzenetére


szallasi007
őstag

Engem megvettek kilóra, be is foglaltam a nagy dobozost season passostol poszterestül mindennel együtt :)

ceripapa értem én, a viccet csak.... ;)
árak
139.99 euró * jó magyar forint? :)

[ Szerkesztve ]

(#23) sagem


sagem
addikt

A PCGamernél nem voltak elájulva tőle.. [link]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#24) oriic válasza sagem (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy pc-s magazinnál miért csodálkozik ezen bárki is? :D

Live-Die-Respawn

(#25) ceripapa válasza szallasi007 (#22) üzenetére


ceripapa
aktív tag

En sokkallom érte ... CD galaxisban a base 1k val olcsóbb xd .

(#26) szallasi007 válasza ceripapa (#25) üzenetére


szallasi007
őstag

Áhhá, de a Collector nem :( azért köszi :R a haveromnak mondom ő nem akar gyűjtőit

(#27) .LnB válasza oriic (#24) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

!!!
[link]

;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) oriic válasza .LnB (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem igazán tetszett nekik hogy One-on kellett játszaniuk, ez lejött az írásukból: :D

Plusz ugye az utolsó mondat, miszerint majd a PC-s verzió...

"We'll have some PC-specific impressions next week. And while it's a lukewarm appraisal from me for now, it'll obviously take more than a couple hours to see everything The Division's got."

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#29) mettek


mettek
addikt

Elnézve a videókat én egy kicsit attól tartok hogy olyan lesz mint a Watch Dogs, nagyok az elvárások, az emberek sokat képzelnek bele a játékba de nem lesz annyi benne. Ahogy látom a fő nyomvonal: sztory mód mmo módra, azaz fedezd fel a várost ahol gócpontokban ellenfelek tömegei vannak jelen...ezekért pontokat meg tárgyakat kapunk. Aztán a másik lényeges elem hogy a fejlődéssel fejlesszük a bázisunkat, 3 fő elem mentén: védelem, egészségügy, technika. És kb ennyi. Mész lősz, fejlődsz.

Nem érzek benne felfedezhetőséget, igazi izgalmat, taktikát. Nem fogunk fosni ha lemegyünk az alagútba hogy mi van ha kiugrik valahonnan egy lázadó vagy veszett állatt mert nem ilyen a játék. Egy-két tár kell még egy gyengébb ellenbe is ahogy minket is tunkolni kell hogy padlót fogjunk...szóval nem az az élet halál harc.

Ettől függetlenül beszerzem de szerintem nem lesz hosszú távú játék csak mint a WD kb.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#30) Xing55 válasza .LnB (#1) üzenetére


Xing55
csendes tag

Én azt azért leszögezném, hogy ez nem mmo. A map méretét nézve, meg nem lesz nehéz dolgod :D

[ Szerkesztve ]

(#31) he7edik.


he7edik.
addikt

Kár hogy Gold Editiont nem lehet csak Uplay-en venni.

Égő szöveg a flém vázon

(#32) sagem válasza oriic (#28) üzenetére


sagem
addikt

Ja, de a játékmenetet is lehúzták, az meg nem nagyon fog változni PC-n sem..:)
De ezért jó, hogy lesz egy rövidke bétázási lehetőség, akit érdekel ki tudja próbálni, aztán dönteni :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#33) Kicsimix válasza Xing55 (#30) üzenetére


Kicsimix
őstag

Fejlesztői interjúból..

Mekkora a játék világa?

"Konkrét adatokat nem tudok mondani, tehát például azt, hogy hány méter. Azt tudom mondani, hogy ez a legnagyobb játék, amin valaha dolgoztam. Manhattan hatalmas reprezentációjáról van szó, ami nem csak szélességében nagy (elég sok idő átsétálni rajta), hanem vertikálisan is: felmehetünk a háztetőkre, de rengeteg földalatti terület is van. Azt szeretnénk, hogy a játékos tényleg úgy érezze, hogy New Yorkban van. "

Plusz ugye a belső terek stb..

Valahol olvastam azt hiszem, hogy a játék mérete is kemény lesz szóval lesz benne anyag...

#31

Én Steam-en vettem.

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#34) westlake válasza sagem (#32) üzenetére


westlake
félisten

A játékmenetet meg tudja mérgezni egy PC-s felhasználónak az, hogy ha konzolon kell játszania vele.

Play nice!

(#35) sagem válasza westlake (#34) üzenetére


sagem
addikt

Szerintem ez még viccnek is rossz, de egyébként konzolos oldalaknál is megoszlanak a vélemények :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#36) westlake válasza sagem (#35) üzenetére


westlake
félisten

Nem tudom, miért tartod ezt ennyire furcsának. Tapasztalatból mondtam. Gondolom nem vagyok egyedül ezzel. Nyilván a játék az meg csak egy játék. Egyik platformon sem más. Mondjuk én megrögzött PC-s felhasználóként sosem játszanék ilyen játékot konzolon. A Destiny miatt kénytelen voltam venni (PS4), de el nem tudom mondani, hogy mennyire frusztráltul éreztem magam, amig használtam. A PC olyan mintha szaladnék egy mezőn, a konzol meg olyan, mintha be lennék zárva egy szobába. Az viszont biztos, hogy sosem játszok többet konzolon.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.