Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Brutális eb


Brutális eb
addikt

"Túl nagy,csak egymagos? Ez iphone kopi"
Jöhet a popcorn ;] :)

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#2) LeslieG Jr.


LeslieG Jr.
őstag

Miért csak 1 magos ez a túl nagy szifón koppitás? ;] Áááá már meg sem veszem. :DDD :B

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#3) .mf


.mf
veterán

Runnymede?
más is asszociált úgy, hogy runny medve? My favourite meme is running bear :DDD :))

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#4) nafi


nafi
csendes tag

minek több mag ha nem is támogatja semmi?még maga az oprendszer sem... :)

(#5) maki12


maki12
senior tag

gyönyőrű!!!!!!nekem nagyon tetszik:D
csak add isten hogy a megjelenés után 1 hónappal 100 alatt legyen és megveszem!!:D :DD :DDD

HTC U11 & Nikon D5300

(#6) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Ha már ilyen nevet adnak egy készüléknek, akkor már gyúrhattak volna valamit a külső hangszórón. Amúgy szép lett.

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#7) Maxentius


Maxentius
addikt

Jó nagy dög ez is, mint a titán... és hál'istennek nem az a tetű Bliss-féle mySense operál rajta, hanem az eddig megszokotthoz hasonló Sense 3.5... na ennek a romját várom sok szeretettel. ;]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#8) NogeOne


NogeOne
tag

Nekem nagyin tetszik! jó cucc mindenképp :D

(#9) mivan80


mivan80
aktív tag

HTC Runnymede will launch as the HTC Sensation XL

(#10) maki12 válasza mivan80 (#9) üzenetére


maki12
senior tag

háát igen...gondoltam hogy nem ilyen névvel fog piacra kerülni,na de ez az xl :))

HTC U11 & Nikon D5300

(#11) Axion1


Axion1
csendes tag

Ez a telefon bejövős. Nagyon szép lett. Kíváncsi vagyok hogy itthon milyen árbon lesz kapható. A hangzással meg nem hiszem hogy gond lesz. A Beats nem a rossz minőségről híres így nem hiszem hogy egy ilyen új partnerségénél valami vackot adnának ki. Szóval ez zenemániásoknak nagyon jó választás lehet. Legalábbis szerintem. Nekem mondjuk a fülhallgatója kéne leginkább:D:D

(#12) joey04


joey04
titán

first look

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.