Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djgeg

    őstag

    válasz haxiboy #269 üzenetére

    Hát nem tudom, ti milyen "harcmodorban" játszotok, de nekem egy TPS is általában a célzásról szól (Skyrim nál maradva, normálisan varázsolni és nyilazni lehetetlen kontrollerek... pontosan legalább is csapkodni meg a "hülye" is tud.) Megőrülnék pontos célzás nélkül(próbáltam) számomra a kontroller PC én csak vétek. 3 féle játékot tudok vele játszani PC én. Autós, verekedős, és még célzás nem volt szükséges, assassin's creed stb gamek.
    Kényelem... Ha nem tudsz bill egér kombóval kényelmesen ülni akkor tudom sajnálni a hátadat. Én tökéletes kényelemben vagyok akár 8-10 órán keresztül is a bill egér kombómal annál többet azért egyhuzamban játszani már beteges kategória. (tényleg egyhuzamban max gyors kaja és wc vel). Igaz már ez sem egészséges :DDD

    Természetesen embere válogatja, de meg ne magyarázza nekem valaki, hogy normálisan lehet célozni egy joyal... Mert az valami nagyon vicceset szívhatott. Egér pontosságot sose éri el egy űber kontroller huszár se. Nekem arra pedig, hogy ne ideteljem magam szükségem van... Főleg egy Skyrim TPS RPG-nél (ami egyébként FPS is lehet ha akarod) Egy FPS-nél viszont.... igenis mazochista balgaság kontrollerrel szarakodni értelmes célzás helyett.

    [ Szerkesztve ]

    "640 kByte memória mindenre elegendő"

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés