Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #54715584


#54715584
törölt tag

ez hasonlo ahhoz, ami a firefoxban is benne van, amikor a google keresot hasznaljuk fent jobb oldalt, hogy kiirja elore a szavakat?

(#2) dajkopali válasza #54715584 (#1) üzenetére


dajkopali
addikt

jaja

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#3) Balinov válasza dajkopali (#2) üzenetére


Balinov
félisten

akkor plane le van maradva a Gugli...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4) VladimirR válasza Balinov (#3) üzenetére


VladimirR
nagyúr

azert ne keverj ossze egy kliensoldali programot egy webes alkalmazassal (mert mig utobbiban sem bonyolult megvalositani, addig elobbiben alapkovetelmenyrol van szo)

amugy azon tul, hogy mar regota fejlesztik, meg tesztelik, barki szamara elerheto volt

amugy most az a hir, hogy bejelentettek a suggest-et, vagy az, hogy deszar lassu a gugli?

[ Szerkesztve ]

(#5) tkazmer


tkazmer
addikt

hogy lehet egy ilyen eszközt fokozatosan tenni elérhetővé?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#6) LordX válasza VladimirR (#4) üzenetére


LordX
veterán

A Firefoxos nem egy kliens oldali program. A szolgáltatás egy mezei Ajaxos akármi, a róka annyiban tud többet a többinél, hogy nem kell elmennie a Google oldalára a JavaScriptekért. Annyi az új, hogy most már nem béta.

Egyébként a Gmail is még béta. Majd 2 év múlva, amikor "bevezetik", lesz egy cikk arról, hogy húú, de le vannak maradva, a Yahoo! már 4 éve ad olyan email címet gigabyte-nyi tárhellyel? :F kb. 5 szolgáltatása nem béta a negyvenből.

(#7) VladimirR válasza LordX (#6) üzenetére


VladimirR
nagyúr

igazad van, beneztem a firefox-os keresot
ezesetben viszont nincs lemaradasban a google a firefox-hoz kepest, mert ugyanonnan keri le az adatokat, mint a mezei google kereses (sot, a google a firefox szamara egy egyszerubb tombot kuld vissza, ergo fel van ra keszitve - ez nem epp lemaradas)

(#8) Sanya


Sanya
nagyúr

fúúúúúúúúúú, tényleg kurva gáz hogy lemaradt :((

válaszszatok, kötél vagy golyó? nem élhetek így továbbb :W :W :W

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#9) dajkopali válasza tkazmer (#5) üzenetére


dajkopali
addikt

úgy, hogy először a google.com-on lesz elérhető, azután fokozatosan a többi doménen

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#10) tomcs válasza LordX (#6) üzenetére


tomcs
őstag

hmm... en mar 1024 eve bekapcsoltam magamnak a betat, azt hittem ez mar regota "dokumentalt ficsor"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.