Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) smc


smc
addikt

Ha kicserélnék a kukacokat minyonokra, eladhatnák mégegyszer ugyanezt. Nem sok marad így a wormsből, de most ez a divat. :U

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#2) Wesder


Wesder
félisten

T17 oldalán PC. PS4 és PS5 szerepel. Jó lesz ez. Mondjuk ezt a konzol exklúzív dolgot nem értem a T17 részéről.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Értetlenül állok ez előtt a játék előtt. :( Én mikor utoljára Wormsoztam még a lemezes korszakban, akkor a Worms Armageddonnal játszottam, ami egy stratégiai, körökre osztott, lassabb játékmenettel rendelező 2Ds játék volt. Kérdem én ez micsoda?! :F

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

Garden Warfare jobbnak tűnik...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) Wesder válasza Hopkins95 (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor jó sok Worms jàtékról maradtàl le. Én még a 3D és 4Mayhem--mel is jàtszottam.
Az újabb 2D-sek nem adtàk. Az Armageddon és W.W.P. volt a legjobb. Főleg magyar hanggal.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) GodGamer5


GodGamer5
addikt

EZMIEZ??!
Trailer alapján ez így semmi, ráadásul a Worms-höz sincs a kukacokon kívül semmi köze. A rombolható terepből meg kb semmi sem volt a trailerben. Biztos megfektetné a ps4-et... Így E3 nélkül elég nagy nulla eddig az év, ami a játékokat illeti.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) oriic válasza Wesder (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

WMD egeszeb jo resz volt, talan az egyik legjobb.

Live-Die-Respawn

(#8) Hopkins95 válasza oriic (#7) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ez egészen a Worms Armageddonra hasonlít, csak modern köntösben. Steam vásáron be is húzom szerintem. :R

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#9) Wesder válasza oriic (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Megvan. Nem sokat jàtszottam vele, de akkor adok neki még egy esélyt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10) Béééla válasza oriic (#7) üzenetére


Béééla
őstag

Az Armageddon/WWP-t nem veri (főleg a szinkron verhetetlen a régiekből), bár jól sikerült a WMD. Ezerszer jobban, mint a reloaded. Az borzalmasan sikeredett.

A régieknek van egy hangulata, atmoszférája, amit egyszerűen nem tudnak se reprodukálni, se felülmúlni. Talán a fizika, talán a küldetések, talán a pályaszerkesztő. (a zene mindenképp)

Bélabá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.