Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Mocskos,pénzéhes banda! :DDD ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) duvi


duvi
nagyúr

Szerintem amíg játékbeli előnyöket nem jelentő outfiteket árulnak, addig nincs gond. Mindenki szabadon eldöntheti, hogy mi fér bele a büdzséjébe és fejlesztőknek is kell bevétel az ingyenes játék üzemeltetéséhez.

(#3) oriic válasza duvi (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilvan, nem is ezzel van a gond nekem is van vett skinem a jatekban. :)

De 30+ ezerert?

Live-Die-Respawn

(#4) duvi válasza oriic (#3) üzenetére


duvi
nagyúr

Ne a hazai bérekből induljunk ki :N

(#5) tomazin válasza duvi (#4) üzenetére


tomazin
veterán

De azért legyen már valahol reális a dolog. Pár skinért majdnem 2db AAA játék ára?

(#6) duvi válasza tomazin (#5) üzenetére


duvi
nagyúr

Bepróbálkoztak, hogy meddig mennek el a rajongók. Idővel kiderül, hogy túllőttek-e a célon, vagy ezt is benyelik a játékosok. Én tuti nem venném meg, de nem érdemes magunkból kiindulni.

(#7) tomazin válasza duvi (#6) üzenetére


tomazin
veterán

Hát igen...70pénzért akarják a fifát is eladni. És az emberek nulla tudatosságot visznek bele (ebbe is) a játékokba, aztán csodálkozás van, hogy hulladékot kapnak egyre több pénzért.

(#8) markknight válasza tomazin (#5) üzenetére


markknight
veterán

Az alkalmi játékos lehet így gondolja és viszonyít, de a hardcore réteg kb csak ezzel játszik majd évekig, így megveszi.

[ Szerkesztve ]

(#9) lofagi


lofagi
addikt

Nagyon jól néz ki, de hogy ezért ennyi pénzt kiadjak, simán elveszi a figyelmet a játékról. Nope!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#10) oriic válasza duvi (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Es elvileg lesz majd egy meg dragabb csomag :D

Live-Die-Respawn

(#11) Persie12 válasza oriic (#3) üzenetére


Persie12
aktív tag

Hát figyi, amíg van rá ember aki megveszi addig ez így fog működni sajnos. Ugyan az mint a mobiltelefonoknál. Az első csúcs droidos telóm egy Xperia Arc volt. Azt 100.000 Ft-ért vettem. Követte egy Xperia Z2 150.000-ért, majd egy Mate 10 Pro 220.000-ért. Mindegyik top telefon volt a maga idejében. A mostaniakat meg hagyjuk inkább. Iszonyatos mértékében a gyártók/kiadók diktálják a tempót. Igazából mivel mindeki pénzből él, te is ezt tennéd, ugyan úgy én is. Keresik a lélekhatárt, amit még anyu meg apu kifezet a gyereknek. Ha ennyiért dobnak pár skin-t, fognak még többet is elkérni később. Persze szerintem is arcpirító a dolog, de legalább előnyhöz nem jutnak belőle.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#12) Plazmacucci válasza oriic (#3) üzenetére


Plazmacucci
félisten

legyen annak a baja aki megveszi. A kiadónak és a játékosoknak is jogukban áll olyan hülyének lenni, amennyire csak akarnak.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#13) duvi válasza oriic (#10) üzenetére


duvi
nagyúr

Ha már lúd, legyen kövér! :DDD

(#14) Hopkins95


Hopkins95
addikt

AngryJoe opens the Valorant Store... - Angry Rant! ;]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#15) dabadab


dabadab
titán

Remember kids: skin is skill :DDD

DRM is theft

(#16) tomazin válasza Hopkins95 (#14) üzenetére


tomazin
veterán

but Joe its a f2p game .... ohhh fuck :DDD

btw itt van az 50$-os fking blue

[ Szerkesztve ]

(#17) GodGamer5 válasza dabadab (#15) üzenetére


GodGamer5
addikt

:DD :DDD :DDD

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#18) Hopkins95 válasza tomazin (#16) üzenetére


Hopkins95
addikt

Az a másik kedvenc ;]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#19) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

relax van, relax van.. GTA5, RP, NightFall-ra sztetek mennyi idő alatt mentek el az "import" kocsik?! 30k HUF áron... darabja.. volt 6-7 asszem;).. és nem ez volt az első eset tőlük... ;)
spanom is vett... én felsírtam a röhögéstől... egyéb háttérsztorit nem osztok meg inkább :DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#20) Sinesol


Sinesol
veterán

Ez is valami? Dota-ban van vagy tucatnyi a tszázezren felüli cucc, a teteje 1700 dolcsi, de a rekordot valami futár tartja, amit 38ezer dolcsiért adtak el. :D Nem tolom a CSGO-t, de ahogy haveroktól hallottam, ott se ritkák a többszáz eurós skinek.

[ Szerkesztve ]

(#21) mindfreak


mindfreak
őstag

Aki komolyan tolja és van rá pénze annak mi az a 30k?
En 370ért vettem egy epic hajót STFC-be. Bumm. A többit mellé sem merem számolni, egy használt autó ára lenne. :))
Nem a magyar átlagbérhez kell nézni.

(#22) KISDUCK válasza mindfreak (#21) üzenetére


KISDUCK
addikt

Őőő...., 370K huf vagy 370$ vagy 370€?

(#23) Z10N válasza KISDUCK (#22) üzenetére


Z10N
veterán

Teljesen mindegy, akik ilyet vesznek valodi valutaert azok...

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#24) mindfreak válasza KISDUCK (#22) üzenetére


mindfreak
őstag

huf

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.