Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Dyrtyho válasza Vakegérke (#1000) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Remélem eltapossa a digi dagi daganatot :C :C :C :C :C :C :C :C :C

best regards, egy fórumozó blogger

(#1002) lacy86 válasza Vakegérke (#1000) üzenetére


lacy86
addikt

Nagy sexualis kisugarzas :DD
Inkabb homo leszek ... :DDD

Milyen ideges lett Vikcsu! :DD
Ha nem felne akkor nem tamadta volna le egybol Zsu-t!

[ Szerkesztve ]

(#1003) Vakegérke válasza lacy86 (#1002) üzenetére


Vakegérke
veterán

Maradjunk annyiban, hogy Zsu egyszerűen gyáva volt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1004) King Unique válasza Vakegérke (#1000) üzenetére


King Unique
titán

Vikcsu, jó választás volt... :C
És visszamegy majd Zsu, szavazok is rá gyorsan, ha lehet. :K
Dudái is jók, elnézegetném még egy darabig. :D
Látszik fosik a fóka, kínjában kiabál ennyire, de szerintem kint e helye... :DDD

(#1003) Vakegérke: mondjuk ez igaz... de néha jobb biztosra menni, mint túlságosan elrugaszkodva, pofára esni.

[ Szerkesztve ]

(#1005) donjohnson


donjohnson
addikt

a vége volt a legjobb dennis-től:
"ingázd ki! mennyi ideig tart? na kenjed!" :DDD

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#1006) lacy86 válasza Vakegérke (#1003) üzenetére


lacy86
addikt

Fo a valtozatossag 😄😄😄

(#1007) Vakegérke válasza King Unique (#1004) üzenetére


Vakegérke
veterán

Stimmel, ebben a játékban csak tutira szabad menni.

Jóval korábban már mondtam, hogy Vikcsu menjen a frászba. Zsu pedig határozottan irritál. Akkor most kinek drukkoljak?
Azt hiszem, ennél a körnél megvonom a vállam, és azt mondom, bármelyik jön vissza, nem fogok tapsolni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1008) King Unique válasza Vakegérke (#1007) üzenetére


King Unique
titán

Te dolgod, legyél semleges. Én inkább Zsut választom, nagyon kíváncsi leszek Reni, Fanni arcára, ha ő jön vissza. :U
Amúgy nemtom feltűnt-e vkinek az összefoglalóban, meg úgy általában, h Miss Kiskunnak van egy kis tájszólása... ma is a szaunában: "kaját köllött a gyereknek venni"... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1009) Dyrtyho válasza King Unique (#1008) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Persze hogy van tájszolása, hiszen tanyasi lány, csak kinyalta magát városi nagyasszonyra :DDD :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#1010) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Traktoros a BeleValóban :DD :DD :DD :DD

best regards, egy fórumozó blogger

(#1011) King Unique válasza Dyrtyho (#1009) üzenetére


King Unique
titán

Csak egy műsorvezetőnél, azért...de mindegy, annál jobban felfigyel rá a néző. :DDD
Kisztiááának is, most Beleszaróba is osztja az észt... :D + Ő is Zsunak szurkol :K

(#1012) Dyrtyho válasza King Unique (#1011) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Köztudott, hogy a müsorvezető sugó gépről olvas, igy annyira nem gáz, az hogy a magánéletben meg hogy beszél az egy másik kérdés, viszont aa munkája alatt kell oda figyelni hogy milyen hangsúllyal olvassa be az adott hireket.

best regards, egy fórumozó blogger

(#1013) antikomcsi válasza Vakegérke (#1007) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Jó kérdés, hogy kinek drukkoljunk. Megnézem majd a párbajt aztán közömbösen nyugtázom az eredményt.

Akár mind a kettő kint maradhatna.

A diplomájával hivalkodó Vikcsu, a kvíz játékon tette fel a pontot az i-re.

(#1014) King Unique válasza Dyrtyho (#1012) üzenetére


King Unique
titán

Olvassa, de attól még mondhatja és vsz mondja is kis helyi akcentussal, bár vsz nézőket arrafelé nem zavarja. :DDD Igaz gyanítom, ott odafigyel és köllött, hanem kellett hagyja el a száját. :D

(#1015) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Kezdődik :C :C :C :C

best regards, egy fórumozó blogger

(#1016) Vakegérke válasza Dyrtyho (#1015) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megelőztél. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1017) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mégis, Fanni, mire gondoltál? Azt hiszed, hogy Dennis megbízható?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1018) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha vissza akar jönni a villába a párbajról, akkor Vikcsunak aktivizálnia kéne magát. Valamit viríthatna, csak ne a diplomáját.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1019) Dyrtyho válasza Vakegérke (#1018) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Nem fog semmit viritani, eddig se csinált semmit, Dávid 2.0 :DD :DD :DD

Szerk : Valahogy most már én is úgy vagyok vele, hogy jobb lenne Vikcsu nélkül a villa, Zsu hangja valahogy sokkal kellemesebb, Vikcsu meg picit irritál

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#1020) Vakegérke válasza Dyrtyho (#1019) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nos igen. Már én is hajlok rá, hogy ebben a párbajban Zsu győzzön.
Ez persze ideiglenes állapot, nem lett szimpatikusabb számomra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1021) Weeman1


Weeman1
veterán

Hajrá Zsuzsa. :)

Xiaomi 11T Pro

(#1022) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Hajráááá Zsu, spártai vagy :)) :))

Fanni : "Esélyed nincs" -> Szegény, szegény buta lány :DD :DD :DD

Szerk : Aki szerintem Zsu mellé áll az Dani, Ádám, Robin, és talán Edina

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#1023) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem értem. Zsu döntött, Vikcsut hívta ki. Hol a gond, miért ítélik el ezért?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1024) Vakegérke válasza Dyrtyho (#1022) üzenetére


Vakegérke
veterán

Edina nem jött be.

Ádám se.

"Hogy kit várok vissza, az egész más kérdés." Mondá Robin. Hümm.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1025) Dyrtyho válasza Vakegérke (#1024) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Sebaj, ott van Dani és Robin, szóval kedves villalakók, fogtok ti még sirni amikor Zsu baby jön nyitja az ajtót :)) :)) :)) :))

Szerk : Én Zsu mellé állnék, miért ? Vikcsu te sz*rt sem csinálsz itt, engem is irritálsz, sokat hiszel magadról, diplomád van, de mégis sötét vagy, szóval Zsu :DD :DD

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#1026) King Unique válasza Vakegérke (#1024) üzenetére


King Unique
titán

Micsoda alpári szavakkal tarkított magyarázatok... :D
Nem értem mért annyira gáz, ha vi Zsu mellé áll?? Majd megnézem mit fognak nézni, ha Zsu megy vissza... :D
Villa legszebb lánya szavazást is megnyerte egyik napilapban Zsu, talán nép is csipi és fognak szavazni majd VV-ben is [link] :K

(#1025) Dyrtyho: számból vetted ki a szót, nekem a Vikcsu, uncsi, alpári, takarodó haza... :DD
"szattyán kurva, pusztuljon innen a gecibe"....kisfilmje, villabéli megcsöcsörészei alapján ő sem különb, sőt... :U

[ Szerkesztve ]

(#1027) King Unique


King Unique
titán

Holnapi összefoglaló alapján, Robinka átáll tehénkéékhez....gyenge jellem, sunyi... :U :W
Viszont ezzel, h mki ennyire utálja, pont az ellenkezőjét fogják elérni, nép majd lesajnálja Zsut, ha okosan használja ezt ki, volt már VV-ben hasonlóra példa.
Részemről is, eddig se kedveltem, nem alkotott maradandót...kis sunyi Tuja klón. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1028) Vakegérke válasza King Unique (#1026) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bárki mást hívott volna ki Zsu, abszolút ellene lennék. Mivel Vikcsu lett a kihívott, számomra se hús - se hal ez a párbaj. Bármelyikük jön vissza, tudomásul veszem, örülni viszont nem fogok.

Lám, Robin szava nem ér semmit. Az előzetesben bemutatták, hogy bár Zsu mellé állt, átpártol Vikcsuhoz. Részemről Robin leírva.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1029) Dyrtyho válasza King Unique (#1026) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

A Való Világ facebook oldalán is egyértelmű, hogy Zsu mellet állnak a legtöbben, ezzen a hsz-n pedig szakadok :DDD :DDD :DDD

VV Attilát vissza a képernyőre : Vikcsu ki VV Attila be ..... :C :C :C

(#1027) King Unique Egy kis Való Világ történelem : VV4 - Éva 9 jelet kapott, és természetesen ő is ment vissza, VV5 - Csaba 6 jelet kapott, és ő ment vissza. Szóval mindig az kapja a legtöbb jelet akitől a jelen esetben a leginkább fosnak :)) :))

[ Szerkesztve ]

best regards, egy fórumozó blogger

(#1030) Vakegérke válasza Dyrtyho (#1029) üzenetére


Vakegérke
veterán

Attila hülyére venné az egész társaságot. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1031) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Egy-két nappal ezelőttig még közömbös volt Vikcsu, mostanra viszont egyre inkább unszimpatikus.

Amikor még nem volt meg a kihívás rátettem a szavazatom a fantom képre, de szerintem törlöm, és nem szavazok senkire.

Amúgy nem csípem Zsu-t, de mi alapján kérik számon, hogy kit választ? Ez egy ilyen játék, azt választ akit akar.

(#1032) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Legyen már vasárnap 23:00 óra, látni akarom a lakók ledöbbenő képét :DD :DD :DD

best regards, egy fórumozó blogger

(#1033) King Unique válasza Dyrtyho (#1029) üzenetére


King Unique
titán

Ja ja... :))
Szerintem az emberek nem hiszem, h annyira szimpatizálnának a tetovált bálnával... :N
Vasárnap...úgy legyen!!! :K

[ Szerkesztve ]

(#1034) freeknight


freeknight
őstag

Dobtam is egy voksot Zsuzsára.
Eddig 1 pillanatot nem volt Vikácsu képernyőn, most már látom, jobb is volt így. Ebből az alpári mangalicából ennyi éppen elég volt :D .
Érdekes látni, hogy mindegyik agyhalott Vikcsu mellett sorakozott fel, ezek ennyire nincsenek tisztában a VV-vel? Aki pária lesz, kitaszít a közösség, az meg is nyerte a párbajt.

[ Szerkesztve ]

(#1035) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

BeleValóban egy betelefonáló hölgy : "Nekem 2 gyerekem van, ha valaki bántaná őket, a szemét kaparnám ki az illetőnek" => ÁMEN :)) :)) :)) :R :R

best regards, egy fórumozó blogger

(#1036) King Unique válasza Dyrtyho (#1035) üzenetére


King Unique
titán

Igen, mondtam, h nézőkben is visszatetszést fog kelteni ez a nagy utálat... :U Csak persze bent, a nagyja túl primitív, ösztönlény stb., h ügyesen taktikázzon, akár egy ilyen terén is... :DDD
FOSNAK egyértelmű...de ha épp Renikét hívta volna ki, én abban sem vagyok biztos, h ellene nem lenne esélye, elvégre benti teljesítményét tekintve egy nagy 0 az is, meg nekem és talán nézők egy részének első perctől kezdve nem szimpi...

[ Szerkesztve ]

(#1037) Dyrtyho válasza King Unique (#1036) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Szerintem Zsu kifogja csinálni Vikcsut a párbajon. Bár tegnap óta nem láttam a szavazás állását, de tuti van egy olyan 60% - 40%, ha nem több :DDD :DDD

best regards, egy fórumozó blogger

(#1038) King Unique válasza Dyrtyho (#1037) üzenetére


King Unique
titán

Én csak abban bízom, h górék nem "mókolnak" bele, elvileg nekik is az a jó, ha balhé van a villában és ez akkor teljesül, ha Zsu megy vissza. Másik oldalról meg nem hiszem, h Vikcsut kint annyira szeretnék, szerintem párbajon is max csak alpári stílusban hőzöngeni fog...
Legyen igazunk, Ámen. :R

[ Szerkesztve ]

(#1039) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mivel kilencen álltak Vikcsu mellé, biztos elbízza magát a csaj. Fölényes lesz, elbizakodott, és lenéző. Csakhogy nem attól függ a győzelem, hogy hányan álltak mellé, hiszen a nézők szavaznak.

Reni beígérte Zsuzsának, hogy ha visszajön, ki fogja készíteni. Egyrészt nem hinném, hogy lenne hozzá eszköze, másrészt a győztes párbajban Zsu megerősödik.

Zsu továbbra sem szimpatikus nekem. Ha győz, kíváncsi leszek, hogy változik-e, és ha igen, miként. Szerintem kimutatja majd a foga fehérét, és levedli "szegény szerencsétlen sajnálatra méltó" álcáját.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1040) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Az IQ teszt-ről ennyi volt, a másodikai adás végén pár pillanat? :F

Alias: Júzer error

(#1041) Vakegérke válasza -HajTömeg- (#1040) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jobboldali pötty, 16:35-től láthatod az észlények küzdelmét. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1042) -HajTömeg- válasza Vakegérke (#1041) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

:R

Alias: Júzer error

(#1043) Vakegérke válasza -HajTömeg- (#1042) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hiányzol ám, és remélem, hogy ezt hamarosan múltidőben mondhatom. :)

Van ám megbízhatóan működő stream is, ha csak ennyi lenne a gond.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1044) -HajTömeg- válasza Vakegérke (#1043) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Asszem rosszat linkeltél,ebben nincs 16:35től játék :)
Hiányzom?
Igyekszem hanyagolni a vv topicot , tudod nem akarom megint kitiltatni magam, aminek egyetlen oka,hogy a modik nagyon örülnének neki, én meg csakazért sem szerzem meg nekik ezt az örömet :DDD

Alias: Júzer error

(#1045) -HajTömeg- válasza Vakegérke (#1043) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Ja,jobb pötty,na ezt nem néztem,köszi.

Alias: Júzer error

(#1046) Vakegérke válasza -HajTömeg- (#1044) üzenetére


Vakegérke
veterán

A NyalóVilág topic kapcsán tudomásom szerint még nem tiltottak ki. Hogy a másikban mi történt, az persze más.
Olvasd el a bevezető írást, főleg a vastagbetűs részt. Nem nehéz betartani a szabályokat, nem ereszted hosszúra a gyeplőt, és akkor nem lesz semmi baj. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1047) Weeman1 válasza -HajTömeg- (#1045) üzenetére


Weeman1
veterán

Téged is látni?

Ha itt vagy maradjál míg véget nem ér. :D

Xiaomi 11T Pro

(#1048) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kezdődik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1049) Dyrtyho válasza Vakegérke (#1048) üzenetére


Dyrtyho
senior tag

Na lássuk miként lesz balhé Robin párt választásából

best regards, egy fórumozó blogger

(#1050) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsu még azt hiszi, hogy hárman vannak...

Robin vajúdik. Nem irigylem.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.