Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#236) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Megnéztem, élveztem.
Az egész előadás jó volt, de a legjobban a 4:40 - 5:20 közötti rész tetszett. Csutkára hülyére vette Jerzyt.

Szó mi szó, bátor gyerek ez az Alekosz. Együtt az egész banda, és lazán leoltja őket. Még Gigit sem kímélte, hiába volt jelen a bátyja, meg a szerelme(?). Én nem mertem volna megtenni.
Béci meglepetést okozott számomra. Nem vette kajakra a dolgot, nyugodtan tűrte az eseményeket. Furcsállom, hiszen Évát megfenyegette, amikor a hugica elpanaszolta neki, hogy bántotta a csúnya néni. Ja, hogy Éva nő, Alekosz meg férfi... Young G gyáva lenne?
Gigi a lehető legjobban reagált. Nem vette fel a kesztyűt, mosolygósra vette a figurát. Jól tette, olcsón megúszta.
Jerzy viszont agyilag zokni lett. Méghogy serpenyővel, meg hogy kórházba, meg ilyesmi? Tegnap még Éva miatt sírdogált, most meg Alekoszt akarja szétvágni? No persze akkor fenyegetőzött, amikor Alekosz már kint beszélgetett Évával.

Laci hozza a formáját. Ő aztán úgy leüti, de úgy, hiszen ismeri önmagát, ezért nem is szólt bele a balhéba, mert ha neki beszól Alekosz, akkor aztán úgy leüti, de úgy...
Tud valami mást is, mint fenyegetőzni? A buta emberek érve az erőszak.

A fagyi visszanyalt. Nyeregben érezte magát a tribunusi brancs. Nem számítottak rá, hogy képes valaki szembeszállni velük. Lám, megtörtént, méghozzá egymás előtt szégyenültek meg, hiszen mindegyikük hallhatta, ahogy a társakat retorikusan kiosztotta Alekosz. Hja, beszédben és modorban nehéz vele felvenni a versenyt.

Úgy gondolom, hogy a balhé után a kanegér ragaszkodni fog ahhoz, hogy párbajozni mehessen. Telve van indulattal, keserűséggel, megalázottsággal, és lehet, hogy a gyűlöletre hajaz Alekosz iránti érzése. Bosszúra vágyik, és a kihívott fél kiléte nem vitás.
Kívánom, hogy így legyen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.