Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) Chaser


Chaser
titán

egyik szomszédom a házban kért tőlem kölcsön 2000 ft-ot, mondván másnap visszahozza, asszony elvitte a pénztárcáját és csak este jön, kenyér sincs otthon...jó, adtam, vissza is hozta másnap
1-2 hétre rá megint kért, meg átmenetileg valami konvektort berakott a pincébe, jövő héten viszi felkiáltással, pénzt pár nap múlva hozta, konvektor maradt, túlzottan nem érdekelt, mert üres a pincém
rá 1 hétre megint kért...de csak nem akart visszajönni a pénz, felmegy aztán hozza is, csak soha nem ért le ( : közben egyik szomszéd sráccal csináltuk a kertet, kiderült vele is eljátszotta ugyanezt...jó, közben a tagnak valami műtéte volt, talán trombózis miatt, pénz mindig jött csak nem ért ide, seftel hús félével, a végén már 6 rúd pikszalámi volt beígérve ( :
egyik nap kinn voltam csak úgy megnézni a kertet - egyébként nem ott lakom még -, jön, egy bontott sört vedel, másik kezében egy bontatlan, mintha minden oké lenne köszön és megy tovább..na pont addig vártam ( : nehéz felhúzni de ha sikerül gyorsan átmegyek mostkettérúglak' státuszba:d szépen felkísértem, el ne tévedjen lefele jövet, asszonykája még nekem akart csipogni de gyorsan lelőttem - persze sokszor vele meg a gyerekkel jött és nem akartam beégetni -, következő héten konvektort is elvitte
az még hozá tartozik, előtte dicsérte a kertet milyen jó lett, mikor felkísértem lefele jövet már azzal jött mennyibe került a kert egyébként? (((( : amihez semmi köze, mert csak bérlő, amit közöltem is vele...persze pár nap múlva már szabadkozott h csak a tulaj érdeklődött, azóta pont úgy viselkedik mint 3 hónapja...mintha nem is ismerne, max egy kényszeredett hello...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.