Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) malwy


malwy
senior tag

Ne vedd a szívedre. Az a fontos, hogy te milyen egérke akarsz lenni. Amelyik neked tetszik az legyél. Én az elég friss énedet ismertem meg (igaz, mit mondhatok megismerésről:D), de nekem bejön. Valakinek meg ez most épp nem. Klisésen megfogalmazva mindenkinek más az értékrendje. Igazából a többiek is, miért fogalmazzák meg azt, hogy örülnének a régi Vakegérkének. Egy fenét. Annak örülnének, hogy legyen egy olyan Vakegérke, aki Neki okoz örömet és csupa pozitív tulajdonságot. Légy magadnak jó Vakegérke, ne másnak:)

Amúgy most nem önmagad vagy? Ha megváltozott a mostani önmagad a régihez képest, biztos volt oka. Ha úgy látod rossz irányba haladsz fordulj meg. Ha nem akkor meg nem. Van aki jobban szereti a drámai Vakegérkét, aki ékesszólásával kiemelkedik a tömeg közül, és a számára jó útnak hitt útra tereli az emberkéket. Van aki meg egy olyan Vakegérkét szeretne aki, nap mint nap a szájába rágja, hogy ne így csináld, ne úgy. Van aki meg azt akarja, hogy tűnjön el a konkurencia.

A kedves moderátor szavaival élve: "mintha olyan nagy valaki lennél aki joggal és akarattal kérdez". Mér nem vagy az? Dehogynem. Ki ne kérdezhetne. Ebben a közösségben számomra kiemelkedő egyéniség vagy. Valaki számára éppen a névsorban a szomszédod a kiemelkedő személy és te egy senki vagy.
Egy buszon hallott oltással zárnám ezt a hosszú, sokak számára unalmas, sokak számára nagyképű, sokak számára tragikus, sokak számára gyerekes, sokak számára nemtommiylen (:D) hszt:
"Nekem van mire büszkének lennem. Ha ez neki nem tetszik mondja a szemembe, aztán viselje következményeit. Megtérek vagy megverem."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.