Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) malwy


malwy
senior tag

Ne vedd a szívedre. Az a fontos, hogy te milyen egérke akarsz lenni. Amelyik neked tetszik az legyél. Én az elég friss énedet ismertem meg (igaz, mit mondhatok megismerésről:D), de nekem bejön. Valakinek meg ez most épp nem. Klisésen megfogalmazva mindenkinek más az értékrendje. Igazából a többiek is, miért fogalmazzák meg azt, hogy örülnének a régi Vakegérkének. Egy fenét. Annak örülnének, hogy legyen egy olyan Vakegérke, aki Neki okoz örömet és csupa pozitív tulajdonságot. Légy magadnak jó Vakegérke, ne másnak:)

Amúgy most nem önmagad vagy? Ha megváltozott a mostani önmagad a régihez képest, biztos volt oka. Ha úgy látod rossz irányba haladsz fordulj meg. Ha nem akkor meg nem. Van aki jobban szereti a drámai Vakegérkét, aki ékesszólásával kiemelkedik a tömeg közül, és a számára jó útnak hitt útra tereli az emberkéket. Van aki meg egy olyan Vakegérkét szeretne aki, nap mint nap a szájába rágja, hogy ne így csináld, ne úgy. Van aki meg azt akarja, hogy tűnjön el a konkurencia.

A kedves moderátor szavaival élve: "mintha olyan nagy valaki lennél aki joggal és akarattal kérdez". Mér nem vagy az? Dehogynem. Ki ne kérdezhetne. Ebben a közösségben számomra kiemelkedő egyéniség vagy. Valaki számára éppen a névsorban a szomszédod a kiemelkedő személy és te egy senki vagy.
Egy buszon hallott oltással zárnám ezt a hosszú, sokak számára unalmas, sokak számára nagyképű, sokak számára tragikus, sokak számára gyerekes, sokak számára nemtommiylen (:D) hszt:
"Nekem van mire büszkének lennem. Ha ez neki nem tetszik mondja a szemembe, aztán viselje következményeit. Megtérek vagy megverem."

(#2) Gergő_


Gergő_
őstag

Nem kell ugyanolyannak lenned, mint régebben. Mindenki változik, akkor nem lennél eredeti.

(#3) Vakegérke válasza malwy (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Ha úgy látod rossz irányba haladsz fordulj meg."

Épp ehhez kérek segítséget. Belátom, hogy esetleg orbitális hibákat követtem el, de ha lett volna egy szelíd, kérlelő, baráti feddés, talán nem jutok el odáig, hogy mások szemében meszesnek látsszon az orrom.
Fordulok, igyekszem. Nem átallom, nem szégyenlem kinyújtani a kezem, hogy valaki segítőkészen irányítson.

Gergő_: Az eredetiség marad, csak le szeretném vetkőzni a rám ruházott negatív tulajdonságokat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) sviba


sviba
tag

Elmondom hogy én hogy látom a dolgot: 1-2 éve, mielőtt jobban látogattam volna a logoutot, és olvastam a hozzászólásaid, volt bennem néha ilyen gondolat, hogy "ejj de fene magas lóról beszél ez a vakegérke..." Aztán megírtad ezt. Nem mondom, de egekig szöktél a szememben. Elolvastam az összes blogbejegyzésed, és azok után úgy gondoltam: te egy oylan figura vagy akire érdemes hallgani, figyelni. Legyenez az bármennyire is orrfennhordónak tűnő. Csakhogy már alig írsz. Az emberek meg felejtenek. Az én szemembe még mindig megmaradtál annak az embernek, akit megismerhettem akkor, de mások szemébe úgy látszik nem. Írj hát újra Vakegérke. Van még benned ezer történet ezt te magad mondtad. Írj újra.

Dióhéjban: Nem te változtál, csak mi felejtettük el hogy ki vagy.

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#5) [balu]


[balu]
tag

Furcsa, nekem semmi bajom veled. Bennem van a hiba talán? :)

Mikor lettél őstag?

(#6) tkazmer


tkazmer
addikt

ugyan nem nagyon "ismerjük" egymást, leginkább csak olvastam az írásaidat illetve figyelemmel kísértem az utóbbi idők történéseit, mégis azt mondom, hogy sajnos valamennyire én is egyet kell, hogy értsek tibivel.

elsősorban arra lettem figyelmes, hogy a valóban elért sikereid alapján úgy gondolod sok esetben, hogy többet megengedhetsz magadnak mint akár a vitapartnered.
számos esetben jó hogy hozzászólsz egy témához. a stílusod azonban annyiban bizonyosan változott, hogy értékek közvetítése helyett gyakran csak "megmondasz". ennek gyakori példája, amikor egy érvelés során arra hivatkozol, hogy "te már valaki vagy, te már valamit elértél" ezen a fórumon. úgy gondolom, hogy annak, akinek számít, hogy te elértél valamit, az tudja, hogy így van és ennek megfelelően értékeli a mondandódat.
akinek pedig nem számít, annak pedig egyrészt feleslegesen mondod, másrészt meglehetősen nagyképűen hangzik, hogy azért van igazad, mert a múltban már egyszer bizonyítottál.
úgy hiszem, ha mindenki azzal jönne, hogy "én x db y ezer lekérés fölötti bejegyzéssel rendelkezem", elszabadulna a pokol, mert ezek az érvek nem hogy nem érvek, de egy igen rossz irányba, a személyeskedés felé terelhetnek egy beszélgetést.

konkrét tanácsot nem adnék, úgy gondolom, hogyha szeretnéd, akkor le tudod vonni a mondandómból azt, hogy mit gondolok a felvetett problémáról, és ha elegen megerősítenek rajtam kívül is, akkor el tudsz gondolkodni azon, hogy mi lehet a megoldás.
alapjaiban az utóbbi idők ellenére hiszem, hogy értékes ember vagy, talán inkább a siker az, amit nehezen tudsz kezelni - legalábbis így az interneten keresztül.

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#7) joey04


joey04
titán

Én egyetértek I_Am és titbi666 véleményével. Régebben felnéztem rád, tiszteltelek, te voltál az, aki a tökéletes fórumozót és a "jó embert" jelentette számomra. Mindig bólogattam magamban hozzászólásaid olvasásakor. Tökéletesen értettem miért van a szép szolidan mondat az aláírásodban. Mára ez megváltozott. Ahogy te is jellemezted magad egy topikban, "megmondóember" lettél, és nem nagyon akarod megérteni, ha valaki más véleményen van. legyen példa a külföldről szóló írásokban leírt hozzászólásaid akár. Vagy amikor a saját stílusodban "követelted" a saját rangot, ami pont a megmondóember lenne. Tudom, gyakorlatilag nem követelés, ezért is tettem idézőjelbe, de nagyon ez süt belőle. Te úgy érzed, vagy már itt valaki, ami igaz is, de pont ennek érzékeltetése miatt el is vesztetted ezt a státuszt, szerintem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) Vakegérke válasza tkazmer (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

"...valamennyire én is egyet kell, hogy értsek tibivel."

Stimmel, én is ezt tettem. Fel is kértem dadusnak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) gabor85 válasza Vakegérke (#8) üzenetére


gabor85
őstag

Hééé. Bár nem járok oda ahova te ( ;) ), azért nekem fontos vagy. Szólunk ha rossz irányba fúj a szél nyugi. Legalábbis én :R

(#10) Vakegérke válasza gabor85 (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) gabor85 válasza Vakegérke (#10) üzenetére


gabor85
őstag

Ebben a pillanatban jöttem rá egy nagyon mélyen belém verődött tévedésre: nem igaz az, hogy az ember nem képes változni. Valahol mindíg is tudtam hogy ez tévedés. Csak nem volt rá még erős példa. Igenis képes! Bár ez most negatív, de mivel az egyensúlynak az életben fontos tényezőnek kell lennie, így a pozitív irányú változást is ugyanilyen esélyűnek tartom.

(#12) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Talán negatívumként tűnhet fel, hogy joey20 hozzászólását figyelmen kívül hagytam.
Ez csak látszat. Értékes, és építkezem belőle.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nos, véglegelek.

Több hozzászólásra, indulatra, "szidásra" számítottam. Ha rám zúdult volna a pokol, azt is elviseltem volna.

Jól van ez így.
Kiköhögtem magamból valamit, és remélem, hogy soha az életben nem fogom többé letüdőzni.

Köszönöm mindenkinek, aki olvasta, pláne köszönöm azoknak, akik szóltak is pár szót.
Külön köszönetem gabor85 barátunknak, aki segítséget ígért, hogy a helyes útra vissza tudjak térni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) Eastman


Eastman
őstag

Nézem a szüleimet. Úgy képzeltem, hogy 60 körül az ember hátradőlhet. Dolgozott egész életében mint a gép. Megérdemli, hogy hátradőljön. Ennek ellenére Édesapám két munkahelyen (az egyik 24 órás szolgálat) hajt, Édesanyám otthon dolgozik, hogy fenttartsák az 54 négyzetméteres panel életüket. Minden nap új kihívások.

Annak ellenére, hogy egy ideje nem válaszolsz a hozzászólásaimra, szeretettel gondolok Rád, hiszen ugyan az a tűz lobog benned is mint Apuban. Büszke és érzékeny ember vagy. Zene és szív van benned. Tiszteletet adsz és vársz el. Harcolsz az igazért, a magad értékrendje szerint.

Mesélj! Csak mesélj. Ne értékelj, ne ítélkezz, csak mesélj. Van mit tanulnunk egy élet tapasztalataiból.

Dőlj hátra, és itt a fórumon, SZABADIDŐDBEN ne harcolj csak lazíts. A igazság benned van, hagyd a szélmalomharcot másra!

Változott-e Vakegérke? Mindannyian változunk. Kemény a tél és sok van még tavaszig. A nap süssön belőled és fürdőzz a napfényben!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15) tildy válasza Vakegérke (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem nincs bajom veled. Igaz , tök más az értékrendünk, de tisztellek.

Aki meg jön a számokkal, annak csak annyit mondok, hogy sokan szoktak itt számokkal jönni, nem ez a lényeg.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) gabor85 válasza Vakegérke (#13) üzenetére


gabor85
őstag

Figyellek ;)

(#17) geprombolo


geprombolo
senior tag

Tény, hogy néha kicsit elszállsz. Az :L-ben figyelek rád és ígérem, figyelmeztetni foglak, ha meszes lesz az orrod. :K A többit priviben...

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#18) Vakegérke válasza geprombolo (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már két "őrzőm" van.
Köszönöm, nem hozok rátok szégyent. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) geprombolo válasza Vakegérke (#18) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem azért, de én, ha egér volnék, bexarnék, hogy pont két madár vigyáz rám ;]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#20) PazsitZ


PazsitZ
addikt

A lényeg, hogy maradjanak meg a jó írások, a véleményedet meg tartsd meg magadnak, legalább is ilyen az "ideális" logout user.

De azért, mert nem vagy "tökéletes" még bőven lehetsz sok ember szemében értékes. :K

- http://pazsitz.hu -

(#21) Vakegérke


Vakegérke
veterán

geprombolo: Bárki vigyáz rám, az megtisztelő. Legyen ez független láb- és szárnyszámtól, felekezettől, rassztól. Ha madarak, hát madarak, jó szívvel teszik, és ha kemény csőrükkel orromra koppintanak, bizonyára megéremlem.
Jobb egy baráti pofon, mint egy rendfenntartó megfeddése.

PazsitZ: Ha jól értem szavaid, én sohasem leszek "ideális" LOGOUT user. Két okból.
1., Nem vagyok user. Nem "használom" a portált, hanem igyekszem adni. Adom önmagam, adom meséim, adom történeteim. Ha csak egy parányit is, de adok.
2., Véleményem volt, van, és lesz. Ha eddig nem rejtettem véka alá, ezután sem teszem. A történtekből okulva majd óvatosabban beszélek.

Van egyáltalán tökéletes ember? Nem ringatom magam abban a hitben, hogy én az lennék. Szó sincs róla.
Értékes? Legfeljebb érdekes.
Itt van ez a hosszú hajú kivénhedt tróger, aki érdekeseket mond, és talán érdemes elolvasni írásait.
Ez érték? A fene se tudja. Aki értéknek véli, annak a véleménye hízelgő számomra, ezt nem tagadhatom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#22) JuliusCaesar válasza joey04 (#7) üzenetére


JuliusCaesar
tag

Igen, ő lett a megmondóember. Hogy neki kéne azzá lenni? Nem tudom, de sosem azok a jó vezetők és megmondók, akik önként jelentkeznek és azok akarnak lenni, hanem akik kényszerből vagy véletlenül öltik magukra a palástot, és utána látja ő és a környezet, hogy milyen jól is áll rajta és teszi a dolgát. (aki megmondja ez a többé kevésbé idézet honnan van, annak küldök egy virtuális tapsot).

Az hogy a mi esetünkben Vakegérke-e ez a palástos személy, nem tudom. Én ettől még nem láttam tőle olyat, ami engem zavarna.

ui: ez a tibis HSZ hol található, most nekem error 404-et dob.

... Alea iacta est - Veni, vidi, vici ...

(#23) Vakegérke válasza JuliusCaesar (#22) üzenetére


Vakegérke
veterán

Úgy tűnik, hogy gamerkiller barátunk törölte bejegyzését, így elvesztek a hozzászólások is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) PazsitZ válasza Vakegérke (#23) üzenetére


PazsitZ
addikt

*********
Egy újabb jelentéktelen lemorzsolódás.
De csak most nézem, már majdnem 1600 ember postolt valamit a logoutra

[ Módosította: Racecam ]

- http://pazsitz.hu -

(#25) Vakegérke válasza PazsitZ (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszi a linket. Már láthatja mindenki, hogy mi volt "megtérésem" oka. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) gamerkiller válasza PazsitZ (#24) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Most őszintén. Miért nem tudtok leszállni erről a témáról? Az általad linkelt oldalon is meg kér mindenkit az üzemeltető hogy ne linkeljétek, maximum privátban.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#27) PazsitZ válasza Vakegérke (#25) üzenetére


PazsitZ
addikt

Sajnos már nincs meg a link, úgy tűnik jogtalanul használtam fel a "logoutot"

gamerkiller: Igazad van, hiba volt.

- http://pazsitz.hu -

(#28) Eastman


Eastman
őstag

Kicsit szigorú vagy ma este kedves Vakegérke. ...biztosan nehéz napod volt.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#29) Vakegérke válasza Eastman (#28) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kedves barátom, több, mint féléves dologra válaszolsz.
Nem baj, én örülök neki. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30) Eastman válasza Vakegérke (#29) üzenetére


Eastman
őstag

;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.