Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) mephi666 válasza szablya (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

nálunk családtagok/haverok között élt a bizalom rendesen és senki nem élt vissza vele... ha valaki megszorult, akkor: "majd megadod valamikor" alapon mindig ki lett segítve... csomószor volt, hogy hetek is elteltek, már el is felejtettem, hogy 2-3ezret kölcsönadtam, mikor visszakaptam :) nem lett soha elfelejtve az ilyen és senki nem élt vissza a helyzettel... nagyon jól működött ez közöttünk... vadidegennek viszont nem adnék kölcsön... ha kell mondjuk 1 szál cigi, akkor adok... 1-200ft-nál viszont már meggondolom... a feltétlen bizalmat nálam egyik ex ölte ki... történt 2éve, hogy megcsalt, szétmentünk... 1.5évet laktunk együtt... a tv-be fizettem 35ezret, a gáztűzhelyet pedig én álltam teljesen (40ezer), mondtam, hogy ha 40et fizet, akkor otthagyom a tűzhelyt... (szerintem elég korrekt voltam) bele is ment, aztán azóta is "adja" a pénzt... :W azért szar érzés, hogy 3.5évig szerintem teljesen korrekt voltam vele és ez a hála... ha ezt tudom előre, akkor sógorommal elhoztuk volna a tűzhelyemet is... az ilyen dolgok azért elintézték bennem is, hogy ha pénzről van szó, akkor minimális az a kör, akikben bízok...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.