Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Segíts, hisz segíteni jó.
Ha nem is adják vissza ők maguk, az élet majd elveszi tőlük. Ezt ne felejtsd el. Örülj neki hogy még ha csak zsíros kenyérke is, de van étel a kezedben. Sokan irigylik még azt is tőled.

Örülj annak hogy van étvágyad. Két napja nem ettem. Próbálok minél többet aludni, akkor vele vagyok, itt van mellettem. Tartozik nekem, nem pénzel, cselekedettel. Megígérte hogy odaadja a szívét. Volt amikor úgy éreztem a tartozás lerendezve, megkaptam. Kérte, visszaadtam. Tartozik.

Bízz benne hogy visszakapod, bízz benne hogy jó helyre megy.
Segíts, hisz segíteni jó.

Ps: Miért írok mostanában ilyen furcsán? Átvenném a stílusodat? Lehet. Kérlek ne haragudj érte.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#2) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

Egyedül élsz? Azt hittem van feleséged vagy élettársad, ha nem tévedek, Marika. Mindegy, van, amit nem illik feszegetni, csak meglepett a dolog. :B

(#3) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

"Állapotom: hűséges férj. (2007 december 5-e óta özvegy.)" [link]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#4) Szten Márs válasza gamerkiller (#3) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Kell nekem hülyeségeket kérdezgetni :(

Vakegérke: elnézést a kérdésért, remélem nem érintett rosszul. Gondolhattam volna, hogy itt tényleg nem illendő túrkálni.

(#5) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Pont tegnap ereztem en is igy.
Nekem nem sok kintlevosegem van de a cegemnel olyan pozicioban vagyok hogy sokat kernek tolem es soha nem mondtam nemet de ez keves meg melle lopnak is

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#6) Vakegérke


Vakegérke
veterán

gamerkiller: Nem veszed át a stílusom, legfeljebb segít, hogy kialakuljon a sajátod, amely egyre jobb.

Szten Márs: Igen, Marika volt. Nem szakítottál fel sebet, semmi gond.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) gamerkiller válasza Vakegérke (#6) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Az hogy egyre jobb e, nem tudom. Nem ilyen voltam, megváltoztam mindenki szerint. Jó irányba e? Ki foglalkozik most ezzel.. Én nem... Nem illik hozzám ez az avatar.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#8) szablya


szablya
tag

Becsületes, egyenes ember nem kunyerál. Inkább koplal száraz kenyéren, szvsz.
Ha valaki idegenektől koldul/"ismerősöktől", annak már baj van a gerincével, szerintem - persze vannak kivételek (!).

Szóval szerintem is csak óvatosan a kunyerálókkal, ritkán van mögöttük egyenes szándék.

gamerkiller: Lehúznám a szakállad :DDD

Pszichonaut: Nem tudom, talán tényleg nincs, bár láttam már ezt-azt, és mi se forgunk kacsalábon, erről biztosíthatlak. Amúgy nem akarok én bántani senkit :R

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#9) Psychonaut válasza szablya (#8) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szerintem meg neked fingod nincs a szegénységről.

SZERK: engem ugyan nem bántottál meg, de a hsz-ed elég bunkó ennek ellenére is.

[ Szerkesztve ]

(#10) gamerkiller válasza Psychonaut (#9) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Legalább nem én mondtam.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#11) Lenry válasza szablya (#8) üzenetére


Lenry
félisten

amíg édesszüleid etetnek, addig ebbe ne szólj bele úgy, hogy lövésed nincs miről beszélsz.
majd akkor mondj ilyet, amikor választanod kell, hogy
-gázszámla+éhendöglés a gyerekekkel együtt a melegben vagy
-vacsora a hidegben, esetleg
-kölcsönkérsz és vacsora a melegben

addig meg csönd :(((

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) szablya válasza Psychonaut (#9) üzenetére


szablya
tag

Buta vagyok, megadom magam :R

Ez esetben tekintsétek egy tizenéves srác hülyeségének a fentebb írtakat :N

Lenry: Megkockáztatnám, akkor is inkább barátoktól, közel állóktól kérni. Szükség esetben meg persze más, meg ugye gyerekekkel. Bocsbocsbocs.

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#13) Psychonaut válasza szablya (#12) üzenetére


Psychonaut
addikt

Mondom, engem ugyan nem bántottál meg.
Csak máskor előbb gondolkodj, mert másnak simán a lelkébe tiporhatsz ilyenekkel.

Amúgy én is 16 vagyok.

(#14) McKane


McKane
senior tag

nem lesz egyszerű megfogalmazni, de megpróbálom..
írásaidat olvasván -de nem mindig kommentelvén- mindig meghatnak.
valahogy, valami érzés átjön.. de hogy mi,leírni nem tudom..

csak remélni tudom hogy sorsod jobbra fordul. ;)

(#15) Vakegérke válasza McKane (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

Véleményed megtisztelő, köszönöm. :)
Szerintem annyi a "titok", hogy mesterkéletlenül adom önmagam. Talán egy kicsit "én vagy" addig, amíg olvasod írásom. Empátia. Ha nagyképű akarok lenni, bizonyos értelemben katarzis.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) mephi666 válasza szablya (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

nálunk családtagok/haverok között élt a bizalom rendesen és senki nem élt vissza vele... ha valaki megszorult, akkor: "majd megadod valamikor" alapon mindig ki lett segítve... csomószor volt, hogy hetek is elteltek, már el is felejtettem, hogy 2-3ezret kölcsönadtam, mikor visszakaptam :) nem lett soha elfelejtve az ilyen és senki nem élt vissza a helyzettel... nagyon jól működött ez közöttünk... vadidegennek viszont nem adnék kölcsön... ha kell mondjuk 1 szál cigi, akkor adok... 1-200ft-nál viszont már meggondolom... a feltétlen bizalmat nálam egyik ex ölte ki... történt 2éve, hogy megcsalt, szétmentünk... 1.5évet laktunk együtt... a tv-be fizettem 35ezret, a gáztűzhelyet pedig én álltam teljesen (40ezer), mondtam, hogy ha 40et fizet, akkor otthagyom a tűzhelyt... (szerintem elég korrekt voltam) bele is ment, aztán azóta is "adja" a pénzt... :W azért szar érzés, hogy 3.5évig szerintem teljesen korrekt voltam vele és ez a hála... ha ezt tudom előre, akkor sógorommal elhoztuk volna a tűzhelyemet is... az ilyen dolgok azért elintézték bennem is, hogy ha pénzről van szó, akkor minimális az a kör, akikben bízok...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) Dany007


Dany007
veterán

Na, hát én ezekről a dolgokról nem is tudtam. Persze gondolom más sem, nem is a mi / én dolgom.
Amúgy szörnyű ezt látni. Hogy mindig a jó szándékú tisztességes ember az akit átvernek / kihasználnak. Így ők háttérben maradnak, és csak a mocsok láttatja magát. Ez sajnos az egész országra jellemző.
btw én úgy gondolom, hogy nem csak te vagy ilyen segítőkész! Szerintem sokan vagyunk itt, akik ugyan úgy megsegítenének téged is, ahogy Te másokat! :) Ezért jó a közösség : )

(#18) Vakegérke válasza Dany007 (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen, jó kis közösség ez, sok példa volt már a segítő készségre. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#19) tacikacica


tacikacica
újonc

Ilyenkor sajnos azt szoktam mondogatni, hogy ha én lennék ilyen helyzetben akkor ki segítene, pedig én is segítőkész szoktam lenni bizonyos dolgokban, de a határ vonalat meghúzom, hogy én ne kerüljek ilyen helyzetbe!!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.