Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Drenadar válasza Mr X (#49) üzenetére


Drenadar
veterán

De szerintem egy vezetőnek nem ahhoz kell értenie, amihez a munkás ért. egyszerűen nem az a dolga!

Attól, hogy valaki ügyes és precíz esztergályos még közel sem jelenti azt, hogy el tudna irányítani egy vállalatot... de lehet még az üzemet sem. Mi köze hozzá? :(

(#52) Mr X válasza Drenadar (#51) üzenetére


Mr X
veterán

Itt ne arra gondolj, hogy melósból igazgató lesz. Mindig csak egy lépcsővel feljebb. És szerintem elvárható, hogy amit irányít arról legyen képben. Akkor legalább tudja, mit lehet megkövetelni, mi az elvárható és teljesíthető.

(#53) Vladi


Vladi
nagyúr

nemtom. biztos, hogy bekitiltani kell? :F link

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#54) Huma


Huma
addikt

A cigit.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#55) Mr X válasza Huma (#54) üzenetére


Mr X
veterán

Az LSD-t.

Ja nem, az done... ;] :DDD

(#56) Huma válasza Mr X (#55) üzenetére


Huma
addikt

Meghalt Mátyás, oda az igazság! :(

De ha már szóba kerültek a drogok akkor betiltanám az alkoholt is. Illetve receptre lehetne kapni napi egy sört. ;]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#57) Mr X válasza Huma (#56) üzenetére


Mr X
veterán

Na a sör betiltása engem nem hatna meg. :DDD

(#58) Huma válasza Mr X (#57) üzenetére


Huma
addikt

Akkor én azt tiltanám be (a cigin kívül) amit te szeretsz én viszont nem. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#59) Mr X válasza Huma (#58) üzenetére


Mr X
veterán

A csokit tudom felhozni esetleg, azt szeretem. :D

(#60) Huma válasza Mr X (#59) üzenetére


Huma
addikt

Legyen. Az nekem eléggé semleges dolog, megvagyok nélküle.

Betiltanám még a rossz, igénytelen filmeket és játékokat is. Meg a TV műsorok 90%-át.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#61) rt06


rt06
veterán

a kreteneket

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#62) Huma válasza rt06 (#61) üzenetére


Huma
addikt

Ja, azokat én is.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#63) D1Rect válasza rt06 (#61) üzenetére


D1Rect
félisten

Feltétlenül!

(#64) moha21 válasza FireKeeper (#25) üzenetére


moha21
addikt

Mi az hogy miből?

Azért dolgozott valaki egy életen át, hogy miből?

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#65) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Támogatom azon indítványt, amely az ilyen nulla IQ-val rendelkező, agyoniskolázott, tehetségtelen személyeket felvonultató valóságshowkat betiltaná.

Most nézem a híradóban, hogy ezt a norvég tömeggyilkost elmebetegnek nyilvánították és még börtönbe se megy. Hihetetlen. Ezt én három napon belül kivégeztettem volna, ahogy a tolvaj kezét is csuklóból lecsapatnám. (Legalább ha jön veled szembe, tudod kiről van szó, meg van pecsételve.) Szóval ez a norvég... jobban is járna a három napos kivégzéssel, mert ha nem lenne ez a sok jogvédő, akkor lenne pár ötletem, hogy élhetne még egy-két hetet. Pl kifeszíteném és a hátába pengével szép hosszú barázdákat hasítanék, majd jó darabos sót tennék rá és nedves ruhával körbetekerném.... Beteg mi? ;] :((( Szóval nem hiszek a jelenlegi büntetés végrehajtásban, mert igazából nincs visszatartó ereje. Elmegy rabolni vagy gyilkolni, elkapják és mi lesz vele? Bemegy a kóterba egy pár évre, haverokkal elkártyázik, eltévézik, kigyúrja magát. Mindezt az én és a TE pénzeden! Volt a rádióban is,hogy a srác csaja beírt mikor erről volt szó, hogy hát rossz volt, mert be volt zárva, de a haverokkal jókat gyúrtak és mire kijött felszedett 9 kiló izmot. Szodoma és Gomora. Szóval nálam a lopásért a kézfej lecsap, a következőnél a másik is és nincs ám rokkantsági segély. Ja, hogy nem tudsz se lopni, se dolgozni és éhen akarsz halni? Jah, hát igen, előbb kellett volna erre gondolni... Ennyi! Lehet,hogy betegnek és szadistának vélitek, de ez működne.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#66) moha21 válasza V.Stryker (#65) üzenetére


moha21
addikt

Hirtelen betiltanám a telejósdát vagy mit a kereskedelmi TV-ken.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#67) V.Stryker válasza moha21 (#66) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Maximálisan támogatom és javaslom,hogy terjesszük ki a TV-s betelefonálós játékokra is, amik lehúzzák szegény, naiv nyugdíjast az 500Ft+Áfás percdíjjal, amit akkor is kaszálnak tőlük, ha csak próbálkoznak bekerülni.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#68) Kassadin válasza moha21 (#66) üzenetére


Kassadin
addikt

Miért? A tévékettőben mindennap beszélgethetsz angyalkommunkiátorral(!) és vízmágussal(!?) is. Rengeteget lehet röhögni rajtuk.

[ Szerkesztve ]

(#69) moha21 válasza Kassadin (#68) üzenetére


moha21
addikt

Hmm ma néztük ebéd közben apummal és sajnos már nem volt nevetséges sem.

Várom mikor lesz annyira leegyszerűsítve a dolog, hogy küldjed a pénzt...

Előző hsz-re reagálva: Egyetértek. Lehet hülyézni azokat az embereket akik betelefonálnak, de ez akkor is rablás fényes nappal kategória. :(((

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#70) Kassadin válasza moha21 (#69) üzenetére


Kassadin
addikt

Szánalmas féreg mindegyik, aki részt vesz ebben az egészben...

Amúgy akkor tiltsuk be a nyugdíjas termékbemutatókat, meg a csodatevő készülékeket is. Ugyanez, csak pepitában.

(#71) moha21 válasza Kassadin (#70) üzenetére


moha21
addikt

Jó az picit azért más. Mert ennyi erővel betilthatjuk a 2000 Ft-os fúrógépet is, hiszen egyszer használatos. Azonban határt kell húzni és nálam ez már kilövi a biztosítékot, mert ugye akinek nincs pénze az nem vesz termékeket, viszont ezek a szarok elhitetik vele, hogy jobb pénzmágiát adnak stb.. kíváncsi lennék mennyit fizetnek nekik, hogy így hazudjanak a TV-ben, bár szerintem meglepődnék, hogy milyen keveset..

Persze azért felvetődik a közgazdaságtan Marshall keresztje is a kereslet-kínálat függvény, sajnos ezt naponta ennyi ember beveszi, sőt még több ,mert nyilván nem kapcsolnak mindenkit. :(((

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#72) Lauda


Lauda
félisten

A moderaciot. :DDD :DDD ;]

(#73) Huma válasza moha21 (#71) üzenetére


Huma
addikt

Kűdöm a pííízenergiát! :D

De előtte te küldjél nekem egy 10e-s csekket mert magamra nem tudom alkalmazni a pénzenergiaküldést ezért kénytelen vagyok TV műsorokban szerepelni. ;]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#74) Domxc válasza moha21 (#66) üzenetére


Domxc
senior tag

Hm.. akkor már ez egész Budapest TV-t.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#75) moha21 válasza Domxc (#74) üzenetére


moha21
addikt

Meg a muzsika tv-t is . :D

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#76) Csemike


Csemike
csendes tag

A bürokráciát. :) A kreatív, humoros megnyilvánulások letörését undok hivatalnokok által.

Arni! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#77) Armahun


Armahun
addikt

A papucsot.
Emberi élet kioltására erősen alkalmas.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#78) moha21


moha21
addikt

Az összes Iphone topicot a fan-okkal együtt.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#79) D1Rect válasza moha21 (#78) üzenetére


D1Rect
félisten

Bazze, pont ezt akartam. :DDD

(#80) kenwood3 válasza moha21 (#78) üzenetére


kenwood3
őstag

:DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#81) Varoz válasza moha21 (#78) üzenetére


Varoz
őstag

Én csak a iFanokat, de úgy egybe az összeset.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#82) Crystalheart válasza moha21 (#71) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ezzel egyetértek, voltaképp nem értem, ha már a mágneses/hologramos karköltőket betiltják, akkor miért nem lehet a fogyasztóvédelmet ráküldeni az ezoTV-re? A vásárló szándékos megtévesztése és lehúzása. Ez még ezoterikus szemmel is übergáz. A másik meg, hogy a kormánynak rettentő rossz a marketingje, mert ha gondolkodnának, akkor a médiahatóságot élből ráküldenék, "+200 renown points", és legalább valami haszna is volna végre.

(#83) Kassadin válasza moha21 (#71) üzenetére


Kassadin
addikt

Miért lenne más? :F
Ugyanazt a célt szolgálja.

(#84) Crystalheart válasza Kassadin (#83) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát mondjuk mert mainstream TV-csatornán, a nap közepén tolják. Minősíthetetlenül primitív, tízszer inkább a Való Világ...

Bár szó se róla, nagyon jól ki lehet őket röhögni. :DDD Idézem: "Ez egy több ezzzer évves szerrtartáss. Eggyiptomi!"

(#85) djculture válasza Crystalheart (#84) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem meg lómai szertartás :D

(#86) Domxc válasza Varoz (#81) üzenetére


Domxc
senior tag

Én meg azokat, akik direktbe beírogatnak a topikjaiba, hogy bosszantsák őket.

Egyébként még a szappanoperákat, a TopShop-ot, az X-Faktort, a Megasztárt, és a televíziós vetélkedőket.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#87) D1Rect válasza Domxc (#86) üzenetére


D1Rect
félisten

Tiltsuk be a TV-t. Egyszerűbb.

(#88) Domxc válasza D1Rect (#87) üzenetére


Domxc
senior tag

Nem, a ComedyCentral jó. ;]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#89) baluka26 válasza Domxc (#88) üzenetére


baluka26
veterán

Sportcsatornákért lenne a legnagyobb kár.
De pl. nagymamám valószínű beleőrülne abba, ha nem nézhetné a kedvenc sorozatait délutánonként :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#90) Domxc válasza baluka26 (#89) üzenetére


Domxc
senior tag

Tényleg azokat ki is felejtettem. Jó, de a sorozatot pl. pótolhatja egy jó könyv is. (ilyen kis ponyvaregények, Fejős Éva stb.)

#91 Igaz, igaz. :D

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#91) baluka26 válasza Domxc (#90) üzenetére


baluka26
veterán

Aham, ezt magyarázd el mamimnak, aki 77 éves, és önjáró módon köt miközben sorozatot néz, és ez az egyik kedvenc programja :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#92) Crystalheart válasza Domxc (#90) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Tényleg azokat ki is felejtettem. Jó, de a sorozatot pl. pótolhatja egy jó könyv is. (ilyen kis ponyvaregények, Fejős Éva stb.)"

Vagy egy jó sorozat. :U

(#93) Kassadin válasza Crystalheart (#84) üzenetére


Kassadin
addikt

Igen, mert a valóvilág nem a sok debil lehúzására szolgál, akik sms-t küldenek a villalakóknak...:W

(#94) baluka26 válasza Kassadin (#93) üzenetére


baluka26
veterán

Valaki megkérte őket, hogy szavazzanak? Egyéni probléma, ha valaki sms-t küld.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#95) Huma válasza baluka26 (#94) üzenetére


Huma
addikt

Viszont csak azért nem kéne agyzsugorító műsorokat sugározni mert igény van rá. Persze tudom, hogy a profit a lényeg és egyáltalán nem hátrány a minél több agymosott ember.
Én simán betiltanám az ilyen műsorokat.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#96) baluka26 válasza Huma (#95) üzenetére


baluka26
veterán

Nem kell nézni. Engem nem zavar, sőt néha szoktam még nézni is, mert szórakoztató.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#97) ArchElf válasza Huma (#95) üzenetére


ArchElf
addikt

És szerinted mit kezdene a világ ennyi - hirtelen öntudatra ébredt - emberrel?

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#98) Crystalheart válasza Kassadin (#93) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A műsorok célja - pénzszerzés - másodlagos amellett, hogy menyire káros a színvonalra. A Való Világ legalább technikailag igényes, ha máshogy nem is, ráadásul a bekerültek agyi színvonalán múlik végül a műsor milyensége. Emez viszont szimplán minden szinten totális übergáz, mindentől függetlenül.

Amúgy azt nem mondtam, hogy a VV az jó, csak hogy inkább az, mint az ezotv.

(#99) po1son


po1son
addikt

betiltanám azt, hogy 16 (vagy akár 18) éven aluliakat beengedjenek szórakozóhelyre...
ismerek jó pár lányt, aki 14-15 évesen hajógyárira jár szórakozni, ami engem felháborít...
persze külsőre úgy néznek ki, mint egy 16-17 éves, de ettől függetlenül ez nem változtat a dolgokon...

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#100) Kassadin válasza baluka26 (#94) üzenetére


Kassadin
addikt

Valaki megkéri a nyugdíjasokat, hogy energiát kérjenek tévén keresztül? Vagy hogy termékbemutatóra menjenek? Akkor miről beszélünk? Nem értem, miért nem lehet párhuzamot vonni ezek a dolgok között, amikor mindegyik a pénz legombolásáról szól, csak más csomagolásban.

poison: Pont azért engedik be őket, mert(gondolom) a smink meg a testi adottságok is olyanok. Amúgy több csaj=több kan=nagyobb bevételek.

#101: Nem tiltott egyik sem, de nem ez a lényeg... Átverni(vagy hogy írjam bepalizni?) minél több embert. Teljesen lényegtelen, hogy ez milyen módon megy végbe, a végeredmény ugyanaz, a tévé jól jár.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.