Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Majdnem egy hete volt ez hír a Mobilarénán, régebben volt úgy, hogy egyazon hír megjelent mindkét felületen.

Szerintem az időbeli elcsúszások elkerülése végett lehetne újra alkalmazni :)

Tablethez: Drágán akarnak eladni olyat, amit jó szívvel nem sokan vennének meg. Igaz, egyszerű usert nem érdekli a Spreadtrum leírhatatlan nevű rettenet :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) ricsip válasza Graphics (#1) üzenetére


ricsip
addikt

A nokia konzumer elektronikai rêsze meghalt ezelőtt 4-5 évvel. Hivatalosan. Ennek a szarnak meg már csak annyi köze van a finn mérnökökhöz, h. a gagyi kínai gyártósor végén valaki ráb@ssza a nokia logot, mert valami nevenincs kínai cég megvette a névhasználati jogot a piacon.

-

(#3) Graphics válasza ricsip (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát most azt mondom, hogy ezt tudtam eddig... :D ( de szerintem ezt mindenki tudja itt.. )

Mi akart az újdonság része lenni?

Mert akkor kiigazítalak ,hogy nem kínai cég vette meg a névhasználati jogot, és nem is nevesincs. Nevezd meg, és akkor kiderül ez a része is.

Az, hogy nem szimpatizálunk valamivel , még nem jelenti azt, hogy a tárgyi tévedések jogosak lennének :)

Nem a gyártósor a gagyi, mert az a FIH Mobile-é, hanem az, amit kérnek, hogy gyártásba kerüljön, de ennek SEMMI köze nincs a gyártósorhoz. ( főleg, hogy ez nem is Kínában van... hanem ugyanott, ahol a Microsoft-os Nokiák is készültek... :)))

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) Nergalos válasza Graphics (#3) üzenetére


Nergalos
aktív tag

Hol is van az? Ne titkold már :)

(#5) villamos


villamos
őstag

Egyvalamit nem értek, egy vacak telefonba képesek belepakolni 8-16GB RAM -ot is akár, de egy tabletbe örüljünk, ha 4GB jut. Miért van ez? :F

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#6) janeszgol


janeszgol
félisten

Magaval a tablettel nem lenne gond. De telefonnal osszehasonlitva draga, es a hardver nem biztos, hogy mindig meg tudja majd hajtani a kijelzo pixelmennyiseget. Ez ugye sd662/460 szint.

Amugy nagy kijelzo, jo felbontassal, nagy akku (remelhetoleg jo uzemidovel), elfogadhato hardver. Utobbival van gondom.
De tablet kategoriaban van letjogosultsaga. Itt ennyiert Samsung Tab A7 van (sd662, 3/32).

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) yuing


yuing
őstag

Ez le tudja játszani a Netflix tartalmakat FHD-ben?

Böngészésre, sorozatokra tiszta droid alatt elég lehet a teljesítménye a támogatottsági életciklusa alatt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.