Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Utcai cipőt venni?

Hozzászólások

(#12) 426os válasza nemlehet (#11) üzenetére


426os
őstag

+1 a CCC-re, néha vannak egész pofás darabok, de ki kell fogni. Tartósságra meg annyit, hogy kb egy időben vettem egy 20k körüli Sketchers-t és a CCC-ben egy 5k-s cipőt, az utóbbi teljesen egyben van még, míg a Sketchers-nek pár helyen már elvált az orra. Ráadásul kényelmesebb is az olcsóbbik. Én is mindig gondban vagyok, mikor cipőt kell vennem, mert többnyire valami elegánsabb utcai fazont keresek megfizethető áron (<20-25k), de vagy bazárian rondák amiket látok vagy kényelmetlenek, esetleg látszik rajtuk, hogy 2 hét múlva szét is fognak menni. Deichman-ban volt olyan, hogy alá néztem a talpbetétnek egy cipőnél és már a boltban tiszta rozsda volt a benne lévő fém merevítő. Dobtam is el azon nyomban...
Azt látom, hogy lassan eltűnik a vállalható középkategória és az ember vagy olcsót vesz (<10k) 1-2 évente vagy benevez a drágább (>30k) kategóriába. Egyelőre nem vagyok meggyőződve, hogy jobban járnék az utóbbival, de az olcsók között meg mindig rengeteget kell keresnem, mire találok egy normális darabot.

[ Szerkesztve ]

.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Utcai cipőt venni?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.