Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

Nekem tetszik, de majd elmondják, hogy ez így milyen rossz.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#2) RoBorg


RoBorg
tag

Ez azért durva...Unreal 3 IPhone-on? :C Persze sok múlik a skálázhatóságon, s az Epic ebben mindig nyerő volt...De...ez akkor is csúcs.

Kíváncsi vagyok mi lesz a következő...Portolják pl. a Mass Effect-et?

(#3) sz.mich


sz.mich
tag

Nagyon durva. Azért rendesen kell majd kapkodni az ujjakat a 100 kill/map -hoz. :))

Csak kp., az ár fix.

(#4) kokyt


kokyt
senior tag

Nem semmi! Ezek után semmi kétségem nincs, hogy ez egy komoly játékplatform. Ráadásul a kezelés is elég meggyőző így videón.
Már szinte látom ahogy ifj. Vér István kapargatja a gőzölős vasaló alját, hogy érzékenyebb és simább legyen az ujjbegye, mert hát ő gémer :DDD

(#5) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Devárom már, hogy ilyen kis kütyükön is lehessen játszani normálisan jó grafika mellett!
Crysis ha már fog az ilyeneken menni az lesz a komoly :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#6) aeroxr


aeroxr
tag

Ez semmi, ilyen játék már létezik iPhone-ra.
Nem tudom ezen a videón mi az unreal 3 engine?
2g-n is fut már vagy fél éve elérhető: Sandstorm
Mi a különbség a videó alapján?

The truth is out there.

(#7) kokyt válasza aeroxr (#6) üzenetére


kokyt
senior tag

Leginkább az, hogy amíg az általad említett cucc csak egy játék, addig az unreal egy licencelhető motor, amit egy játék miatt nem nagyon szoktak portolgatni. Szóval, az hogy megjelenik iPhone-ra meg touch-ra, az azt jelenti, hogy előbb-utóbb jönnek majd az ezzel készült játékok is.

(#8) Répafőzelek


Répafőzelek
tag

Mennyire jó lenne ha a célzás a telefon mozgatásával lenne megoldva, nem pedig ilyen tapicskolással a képernyőn...

(#9) baliii


baliii
senior tag

Nem értem miért van mindenki elájulva, eddig is voltak rá majdnem ilyen szép játékok, amik ráadásul a gyengébb 1.genereációs touchomon is futnak.
Az meg, hogy ezt a látványt el merték nevezni UE3-nak, az hihetetlen számomra, szimpla szemfényvesztés, csak meg kell nézni a videót ás látni, hogy ez még akkor sem közelíti azt meg, hogyha minden beállítást a minimumra teszünk, és beállítunk valami extrém kicsi felbontást. Erre csak azért, mert elnevezték UE3-nak, aminek semmi alapja, mindenkinek leesik az álla hogy húúúúúúúúú micsoda, közben csak rá kellene nézni a videóra ás hinni a szemünknek, hogy ez bizony nem az. :DDD
egyébként sincs értelme erre a cuccra FPS-t csinálni, mivel egyszerűen katasztrófa az irányítás az érintőkijelzőn, ráadásul az amúgy is kicsi képnek így az 1/3át kitakarod a kezeddel (próbálgattam én is a játékokat amikor megvettem a touchot, de hamar feladtam és maradtak az alap dolgok rajta, kővarázsló meg ilyenek. :) ). Persze ennek ellenére ki szoktam próbálni az új címeket, de eddig egyetlen sem tudott 10 percnél tovább lekötni a Fieldrunners-t elszámítva, de az sem a garfikájától jó, hanem ötletes.
Viccnek jó volt, de ennyi. Amúgy remélem tényleg 5 éven belül utolérik az xbox360 tudását, bár kicsit gyanús, hogy a minimum 10 éves (sajnos pontosan nem emlékszem, mennyi) éves PS2 tudását sem sikerült eddig, max a psp-nek, de én még ara sem mondanám tiszta szívvel, pedig jó pár hónapig játszottam vele, jó sok játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#10) RoBorg válasza baliii (#9) üzenetére


RoBorg
tag

A válasz egyszerű...sőt ha összerakod az én kommentemet és kokyt kollégáét (Aki már le is írta, mi a lényege. Csak vissza kellene olvasni), akkor te magad is összerakhatod.

De igazad van. FPS-t ezen...ráadásul 'tapis' irányitással...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.