Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Depression


Depression
veterán

Végig olvasva: "nem zavaró"

Az első oldalon van olyan mondat, amiben kétszer is szerepel, ami viszont már eléggé zavaró :(

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#2) csapee


csapee
senior tag

Domi-rom a defyn? ;)

Csapee

(#3) vegyszer


vegyszer
addikt

Mennyi idő telt el a rendelés, és az érkezés között?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#4) djnice


djnice
veterán

Jó a teszt, de a kameráról nem sokat írtál. Légyszi tegyél fel valahova a készülékkel készült nyers képeket és 1080p videót (ne youtube-ra). Köszi!

(#5) BomiBoogie válasza Depression (#1) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönjük a jelzést, javítva.

(#6) Pumika1975


Pumika1975
senior tag

Nekem egy "T" processzoros van úton, úgy olvastam a cikkből jó vétel volt.
Kösz a tesztet! Azért képek videók jók lettek volna....

win 10, ....múkodj!

(#7) akos727


akos727
senior tag

Nekem is már úton van T verzio:) Leírásod alapján jó lesz:)

(#8) kjoe79 válasza akos727 (#7) üzenetére


kjoe79
csendes tag

T-s verziót hol lehet rendelni?

(#9) akos727 válasza kjoe79 (#8) üzenetére


akos727
senior tag

Én a minidealen vettem.

(#10) sirály69


sirály69
őstag

Én Rawulf kollégától rendeltem, itt tudod megnézni, de az enyém is eladó lesz...

Szerver Hosting Debrecenben

(#11) Dealer95 válasza sirály69 (#10) üzenetére


Dealer95
őstag

Miért adod el?

(#12) sirály69 válasza Dealer95 (#11) üzenetére


sirály69
őstag

Kíváncsiságból rendeltem! Nyomogatom 1-2 napig és eladó lesz.
Megnézem, hogy minden funkció megy-e rajta, milyen a kijelző.
Csinálok képeket a Zopo C2 mellet...

Szerver Hosting Debrecenben

(#13) Pumika1975 válasza sirály69 (#12) üzenetére


Pumika1975
senior tag

Szia! Nagyon várom a képeket! :R
Véleményed szerint anyagminőségre milyen az umi a zopo c2- höz képest? Azt is szeretném megkérdezni tőled,hogy kijelzője színeket és fényerőt tekintve melyik a szebb, jobb! :R

[ Szerkesztve ]

win 10, ....múkodj!

(#14) Pumika1975


Pumika1975
senior tag

Romok, Root, Recovery, stb...
Regisztrálni kell. :K

[ Szerkesztve ]

win 10, ....múkodj!

(#16) vegyszer


vegyszer
addikt

Egyik cimbim is ezt rendelte, remélem a galaxy s2 után nem fog benne csalatkozni.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#18) sanros


sanros
csendes tag

akinek megérkezett már az umi-ja keressen már meg lécci privátban.már én is használom pár napja..a T procis turbot..talán az első az országban

rs

(#20) vegyszer válasza Balu12 (#17) üzenetére


vegyszer
addikt

csalatkozni = csalódni
:)

Bár lehet hogy csaladkozni

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#21) sanros válasza Balu12 (#19) üzenetére


sanros
csendes tag

sima 4x1.2gigás proci míg a turbo 4x1,5-ös és ha jól tudom a turbo mind 2giga rammal van

rs

(#22) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Kínából semmit sem szabad előrendelni, vagy frissen piacra dobott terméket venni. Mindig maradnak hibák a szoftverben - lásd hibás BT. Majd 3 hónap múlva javítják, úgyhogy figyelni kell az xda-t, hátha publikus lesz a frissítés.

(#23) bagkri01


bagkri01
őstag

Én is ezt a telefont néztem ki a g3 utódjának, egész jónak tűnik, de a cikket nem eresztetted valami bő lére. Én egy mobilarenas felépítésű cikket vártam volna.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#24) b.


b.
félisten

Nagyon durva a videóban mikor a srác felszeleteli a kijelzőn az uborkát :D

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#25) Pumika1975 válasza turbulencia8 (#22) üzenetére


Pumika1975
senior tag

Ez amit írtál minden frissen kiadott mobilra igaz, nem csak a Kínában születő készülékekre....

win 10, ....múkodj!

(#26) bagkri01 válasza Pumika1975 (#25) üzenetére


bagkri01
őstag

Ez igaz, pl a 2011-es év se telefonját mind kűszködtek szoftveres problémával.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#27) turbulencia8 válasza Pumika1975 (#25) üzenetére


turbulencia8
őstag

Igen még a Windows-ra is érvényes, viszont európai support nélkül a kínai frissített firmware-eket nehezebb megszerezni.
Amúgy ez a teló milyen fotókat készít?

(#29) Pumika1975 válasza turbulencia8 (#27) üzenetére


Pumika1975
senior tag

Még nem érkezett meg a telefonom, én is szeretnék már umival készült fotókat látni.
A frissítéseket az umi oldaláról le lehet tölteni.

win 10, ....múkodj!

(#31) sanros


sanros
csendes tag

nem tudjátok mit lehet csinálni hogy ne jöjjenek a kínai reklámok a telóra?

rs

(#32) Pumika1975 válasza sanros (#31) üzenetére


Pumika1975
senior tag

root, és reklám blokkoló.

win 10, ....múkodj!

(#33) sanros válasza Pumika1975 (#32) üzenetére


sanros
csendes tag

és azt hogy kell?

rs

(#34) Pumika1975 válasza sanros (#33) üzenetére


Pumika1975
senior tag

root
ad-free reklám blokkoló
Amúgy google a barátod! ;]
Ad-free leírás

[ Szerkesztve ]

win 10, ....múkodj!

(#35) barankai


barankai
csendes tag

Pont a leirtak miatt en inkabb egy LG p880-ast vettem 2 ev gyari garival (eur 254 + 18) amire jo gyari skin van es meg jobb cyanogenmod rom es persze guide. Az UMI-ban azt latom mtk proci van ami azert nem egyeromu... azt irjak kettovel kell osztani a tegrahoz vagy snapdragonhoz kepest. az umit 230-290 dolcsiert latom most ha erre radobjak a 27% afat amikor bejon...akkor mar egy akcios htc one x+ kornyeken jarok pl. No-ban. Csomo kinai tablet alapjan azt tapasztaltam, raeros barkacsoloknak vagy amator usereknek jo de ha performance kell meg napi csucsterhelesbe megy akkor a kinai inkabb macera es a vegen soxor dragabb a hus mint a leves...

(#36) Pumika1975 válasza barankai (#35) üzenetére


Pumika1975
senior tag

Ha neked Lg kell azt használd, nekünk meg ez kell, ennyi... minek mennyi az ára és, hogy milyen kockázatot vállal be(áfa, vám garancia) mindenkinek saját problémája....a támogatásról meg annyit, hogy csak google használat kérdése...
A vám nagyon ritka, processzor mindenre elég főleg az umi x2 mt6589t verziója 2GB rammal..... 15000 körüli antutu értékkel FULLHD kijelzővel azért nem rossz ugye?
Az akkumulátor kezelésben jobb ez a soc, a tegra zabál melegszik.
Kinek mi teszik, egy hibátlan telefon sincs! :R

win 10, ....múkodj!

(#37) sanros válasza barankai (#35) üzenetére


sanros
csendes tag

Én is csatlakozom pumikához.Nem kell lehúzni az MTK-t.Nagyon nem.Nekem a turbó van és a full hd kijelzőt simán akadásmentesen penge gyorsan kiszolgálja.És...ha választanom kellene egy tegra 3 és egy MTK6549T között akkor simán MTK.És amit írtál azt meg főleg cáfolom hogy amatőr usereknek valók a kínai csúcstelók.Szerintem épp ellenkezőleg.Pici jártasság az android világában és sokkal többet ki tudsz hozni a telóbol mint ahogy megkaptad.Kijelző:umi x2 kijelzője valami eszméletlen szép(én ips párti vagyok és igen..volt már kezemben galaxy s4).aksi:samsung,lg,htc stb..van még mit tanulniuk.Míg egy tegra 3 teló jó ha kibirta estig addig ezt 2 napig maxon tudom nyűzni simán.(ez nem 0-24 nyúzást jelent hanem aktiv használatot/net ,film,facbook,sok telefonálás)Tehát nem azt mondom hogy ezek a kínai csodák jobbak mint az ithon kapható csodák DE..már nem a kínai gagyi kategóriák.Amire igenis figyelmet kell fordítani.Miért is?Mert pl egy ugyan ilyen spec-el rendelkező samsungot vagy htc-t kb dupla annyiba kapsz meg mint ezt az umit.jelen esetben 60-70ezer..vs..120-130ezer.na most kérdem én..a mai világban 50ezer minuszért nem fér bele 1-2 apró kompromisszum???nekem simán

rs

(#38) dragon1993 válasza sanros (#37) üzenetére


dragon1993
őstag

Nagyon korrekt teló.

Fél éven belül szeretnék telót cserélni (ebben az iparban nehéz ennyire előre tervezni tudom)

Egy bajom van az új mtk-s telókkal nincs bennük nfc :(

(#40) vegyszer válasza Pumika1975 (#34) üzenetére


vegyszer
addikt

régen ez a marketben is fent volt, mára valamiért kikerült...
kár érte. szeretem...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#41) nokiauser válasza vegyszer (#40) üzenetére


nokiauser
aktív tag

Hát a gugli sem ellensége a saját pénzének, persze, hogy lekerült a play-ről.

(#42) turbulencia8 válasza sanros (#37) üzenetére


turbulencia8
őstag

Korábban az MTK-nak (6577) volt egy sajátos, nagyon jó tulajdonsága, hogy kikapcsolt állapotban is működik az ébresztő, ill. gond nélkül bekapcsolja reggel magát. Ez a négymagosnál is hasonló?

(#43) #06658560


#06658560
törölt tag

Hol lehet még rendelni? Mert ami oldalakat látok, ott már nincs fenn, teljesen eltűnt.

(#44) sirály69 válasza #06658560 (#43) üzenetére


sirály69
őstag

Mit akarsz rendelni?

Szerver Hosting Debrecenben

(#45) #06658560 válasza sirály69 (#44) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ami a cikkben van említve telefon, azt. A 3GB-s verziót, mert jelent meg belőle egy GB Rammal megáldott is, s még kérdés, fekete is elérhetö-e.

(#46) sirály69 válasza #06658560 (#45) üzenetére


sirály69
őstag

Nem a 2Gb/32Gb-ra gondolsz? Sajnos most infóim szerint nehezen beszerezhető.
A webshopokban sincs most... sem fekete sem fehér, csak az 1Gb-os verzió...

Szerver Hosting Debrecenben

(#47) #06658560 válasza sirály69 (#46) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ja, de, 2GB-s. Ahogy nézegetem mint a szürke szamár a ködben, olyan könnyen fellelhető.

Már pár hónapja szemezek vele, de most elcsábultam egy HTC és egy Lenovo termék irányába, így nehéz a döntés, de jó lenne, ha lehetne kapni, a htc one dual simes verzió elég drága-érthető okokból.

(#48) hodostamas válasza turbulencia8 (#42) üzenetére


hodostamas
addikt

Szerintem megmaradt, elég sok MTK tudja :) [link]

(#49) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Gondolkodtam ezen a készüléken egy darabig, de aztán rájöttem, hogy ez pont úgy néz ki, mint amit utálok a Samsung szappantartókat. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#50) Szoszo94 válasza hodostamas (#48) üzenetére


Szoszo94
őstag

Igen, tudja az új processzorjuk is, megtartották ezt a jó szokást :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.