Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Az Apple kinyirta ezt a technologiai hulladekot. Az is premium, es mellesleg hasznalhato is. Good riddance.

(#2) Sipike19 válasza [CsuCsu] (#1) üzenetére


Sipike19
tag

Használható egy Apple, de egy jobb androidos, még mindig kenterbe veri. ;)

Sipi

(#3) moma


moma
őstag

Egy ilyen drága cuccot csak olyan cég vihet sikerre, aki technológia téren is toppon van. Ez így olyan, mintha drágaköveket raknának trabantokra.

we all deserve a bit of luck.

(#4) .Szaki. válasza Sipike19 (#2) üzenetére


.Szaki.
addikt

Vagy nem. Nekem biztos nem. Felhasználó függő, ki melyiket tudja jobban belakni/használni. Ne legyen már minden topikban idióta Android vs. iOS vita. :U

(#5) -Ben- válasza Sipike19 (#2) üzenetére


-Ben-
veterán

Ne kezdjük már itt is.... :D

(#6) Kasya


Kasya
nagyúr

Tehat akkor a Nokia jart meg a legjobban vele?
A felvezetesbol az jon le, hogy Uzan ugyan nem fellenditeni akarja a ceget, hanem kivenni belole amit lehet.

(#7) vigyori78 válasza [CsuCsu] (#1) üzenetére


vigyori78
őstag

Azért a Vertu-nál a prémium kicsit mást jelent mint az almáéknál:
Minden telefont 1 ember készít el ezt dedikálja is.
Titánium, bőr stb...
Concierge: pl. csak benyögöd hova szeretnél utazni mindent elintéznek neked már csak utazni kell / az ügyintézés ingyenes /.
Exclusive események ahova beengednek meghívó nélkül.
Titkosítja az adatforgalmat, beszédhívásokat és az üzeneteket.
Stb...

(#8) Fred23


Fred23
nagyúr

"Arról egyelőre nem beszélnek, hogyan virágoztatják fel újra a márkát."

Csinálhatnának egy sportosabb modellt, amiket eddig láttam a Vertu-tól, mind olyan "öltönyös" design-t követett; vagy azt hiszik, csak öltönyös gazdagok vannak? :D

(#9) Deck válasza .Szaki. (#4) üzenetére


Deck
titán

Így van. Viszont az tény, hogy egy androidos telefon sokkal több mindenre használható :)

PS5

(#10) -Faceless- válasza [CsuCsu] (#1) üzenetére


-Faceless-
őstag

Az apple a telefongyártók Mercedese, szép is, jó is, drága is. A vertu a telefongyártók Rolls-Royce-a teljesen más a célréteg. Nem szabad őket egy kalap alá venni.

#vigyori78 Pontosan, az apple egy tömegcikk még akkor is, ha itt a fórumon ezért a mondatért kövezés jár. A vertu egy teljesen más faj.

[ Szerkesztve ]

(#11) 7s26c


7s26c
senior tag

Jé, de rég hallottam felőlük. Emlékszem mikor megnyitottak, hír volt, hogy heti 2 fogyott

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#12) [CsuCsu] válasza vigyori78 (#7) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Nem ertek egyet. Az altalad leirt szolgaltatasok Apple-n is elerhetoek es lehet azt is cicomas hazban venni.

Amiert elkente a Vertut, az a hasznalhatosag. A penzes emberek ugyanis tobbnyire elfoglaltak es sokat hasznaljak a mobilt ceges emailezesre es a belso halozat eleresere. Hiaba a fenszi haz, ha a felhasznaloi elmeny hulladek. Elmesz egy nagy befektetesi bankba, ahol ezt a Vertut egy napi fizubol megveszik, kirohognek egy ilyen keszulekkel.

A kollega altal emlitett Merci - Rolls-Royce hasonlat is ugyanezert santit, mivel a Vertu-t a legjobban egy aranyba martott Trabant jellemezne. A legtobb gazdag igenyes, nem fog csak azert megvenni valamit mert meghintettek gyemanttal.

(#13) Dr. 444Hertz válasza Fred23 (#8) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Miért, nem tudtad, hogy a gazdagoknak öltönyt kell hordaniuk?
;]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#14) 7s26c válasza Dr. 444Hertz (#13) üzenetére


7s26c
senior tag

Volt egyszer egy főnököm, azt hinnéd csöves de közel egy milliárdja van...

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#15) Dr. 444Hertz válasza 7s26c (#14) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

:D
Hát igen. A pénz előhozza az emberből az igazi énjét.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#16) 7s26c válasza Dr. 444Hertz (#15) üzenetére


7s26c
senior tag

és ugyanígy a mélyszegénység. lopni mész vagy becsületes maradsz mindenáron

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#17) Dr. 444Hertz válasza 7s26c (#16) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Fura élőlény az ember. :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#18) vigyori78 válasza [CsuCsu] (#12) üzenetére


vigyori78
őstag

Nem ertek egyet. Az altalad leirt szolgaltatasok Apple-n is elerhetoek es lehet azt is cicomas hazban venni. : hazajött a gyerek elkértem a 7-est tőle ilyen alkalmazást nem találtam így felhívtam az Apple-t , hogy 22.-én utazom Tenerife (Kanári-szigetek)-be és szeretném ha elintéznének mindent, szálloda repjegy stb.. a kis hölgy picit kiröhögött és kedvesen elnézést kért, de nekik ilyen szolgáltatásuk nincsen sajnos.

A többire nem reagálok mert nem sok értelmét látom, de " felhasználói élmény hulladék. " nem azt mondtam ,hogy jó hanem, hogy ezek a szolgáltatások a prémium kategória, ami almán nincs sajnos, ezért is váltottak a "nagyok" Galaxy-ra Obama meg BB-re :DDD

(#19) TCsalogany


TCsalogany
csendes tag

" Újra európai kézen a Vertu" Törökország mióta európa?

[ Szerkesztve ]

(#20) Kasya válasza TCsalogany (#19) üzenetére


Kasya
nagyúr

Uzan cege, ami altal a felvasarlas tortent, Ciprusban lett beregisztralva.

[ Szerkesztve ]

(#21) noPublicFG válasza Kasya (#20) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Vagy egy igazi brit úriember, ahogy az a nevéből is sejthető: "Hakan Uzan". :DD :DDD

plus ça change, plus c'est la même chose

(#22) xmaas válasza noPublicFG (#21) üzenetére


xmaas
őstag

:Y " Brit egyetemista" :D

(#23) 7s26c válasza xmaas (#22) üzenetére


7s26c
senior tag

:DDD

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#24) #63534592 válasza [CsuCsu] (#1) üzenetére


#63534592
törölt tag

Az apple biztos nem nyírta ki a Vertut.Ez egy prémium telefon az apple sajnos meg már trendi mobil és divatcikk lett.Ezt igazi üzletemberek veszik,akik ha kiteszik az asztelre ezt a telefont,akkor tudják,hogy egy igazi üzletemberrel tárgyalnak.Egy iphonet bárki megvehet főleg előfizetésre fillérekért,vagy kamatmentes részletre.Nagyon jó telefon az apple,de inkább trendi mint luxusmobil

(#25) 7s26c válasza #63534592 (#24) üzenetére


7s26c
senior tag

a fillérekért az talán túlzás

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#26) #63534592 válasza [CsuCsu] (#12) üzenetére


#63534592
törölt tag

Te nagyon nem mozogsz ilyen emberek között ha ilyen hülyeségeket írsz.Eleve egy igazán gazdag embernek nincsen telefonja,van egy embere aki helyette intézi az ügyeket,nem fog neked emailokra válaszolni,repülőjegyet venni,stb.Azért fizet egy embert,hogy helyette mindent megoldjon.Na ennek az embernek lehet hogy van egy "csöves" iphoneja,amit lazán megvehet,nem kell aláírnia két évet hűséggel,stb.
A vertu világa nem erröl szól,hanem a prémium anyagokról,és a gazdagság kifejezésére.Hidd el ezek az emberek nem netezgetnek,facebookoznak,stb,nem érdekli más őket csak a gazdagság,a siker és a csillogás.
És mielött okoskodónak tartanál,hidd el tudom miről beszélek,mert közöttük élek.

(#27) #63534592 válasza 7s26c (#25) üzenetére


#63534592
törölt tag

Pedig fillérekért megveheted az iphone 7 32gb pl a telenornál blue s csomgaban aminek a havi dija 5490ft és korlátlan hálózati beszélgetést biztosit + 22 hónap havi 9000ft-ért megveheted.Az 15000ft havonta.Az szerinted sok?

(#28) 7s26c válasza #63534592 (#27) üzenetére


7s26c
senior tag

relatív. egyénfüggő. aki mondjuk 140-et keres havonta annak sok , összességében nem sok.

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#29) #63534592 válasza 7s26c (#28) üzenetére


#63534592
törölt tag

igen ez relatív.Ebben igazad van.

(#30) 7s26c válasza #63534592 (#29) üzenetére


7s26c
senior tag

Azért írtam, mert találkoztam olyannal aki ennyit sem keres de azt mondta, akkor is megveszi ha nem eszik hónapokig....teljesen beszippantotta az Iphone hype-ja. Sokan egy számukra elérhetetlen életforma mégis elérhető szeletkéjét látják benne. A Vertu az más kategória. Azt nem tudja megvenni havi 15-ért két év hűséggel. Ahhoz valós tőke kell.

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#31) #63534592 válasza 7s26c (#30) üzenetére


#63534592
törölt tag

Igy van.Az iphone tényleg egy nagyon jó telefon,de már régóta nem a gazdagok játékszere amikor a 15 éves tinik iphonekkal rohangálnak.Inkább most már trendi divatcikk lett,olyan mint a divatmárkákban a nike,Túl van futtatva,csináltak egy jó brandet,és ezért jó pénzért el is adható.Amig a fiatalok körében az megy,hogy nem vagy trendi mert nincs kefe hajad,nike cipőd és iphoned,addig én erre már csak divat örületre tekintek.Hozzáteszem van a családban iphone,és az ios rendszer tényleg nagyon jó,jól optimalizált,stb,de fele annyit nem ér amennyit elkérnek érte.És most ne a Magyar viszonyokat nézzük,mert nálunk gazdagabb országokban (van ilyen ),ott is túlárazottnak tartják,ahol a vásárlói erő sokkal nagyobb mint nálunk

(#32) Hennet


Hennet
aktív tag

Azért az nem semmi, hogy 4-5 év leforgása alatt egy ekkora cég tőkeértéke kevesebb, mint harmadára esik vissza, valamit vagy nem jól csinálnak, vagy megszűnt a piaci érdeklődés. Gondolom nem lehet egyszerű visszalépegetni a cégnek sem, lassan eljutnak a "műhely-méretig" aztán jöhetnek a "kézműves" luxustelefonok. :DDD

Aki meg úgy gondolja, hogy az iPhone, vagy bármelyik más nagy gyártó telefonja akár csak megközelíti ezt a kategóriát az kérem olvasson még el pár vertu-s cikket, vagy keresse fel kezelőorvosát... :U Még az egykori Motorola Aura, vagy a Nokia Sirocco is alig-alig közelíti meg, pedig azok is luxustelefonnak készültek.

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#33) Parallaxis válasza #63534592 (#31) üzenetére


Parallaxis
addikt

nálunk gazdagabb országokban (van ilyen ),ott is túlárazottnak tartják,ahol a vásárlói erő sokkal nagyobb mint nálunk

Ez persze nem igaz, mert nálunk gazdagabb országokban nagyjából ingyen megkapod a szolgáltatótól már aránylag olcsó havi előfizu mellé is (szolgáltatói konstrukcióban itthon is előfordul, hogy olcsóbb, mint az aktuális Samsung flagship).

A vicc mondjuk az, hogy nálunk a világon a legdrágább a független iPhone.

(#34) #63534592 válasza Parallaxis (#33) üzenetére


#63534592
törölt tag

igazad van de itt a gyári független verzióra gondoltam.Egy előbbi hozzászólásban volt egy előfizetéses példám is,

(#35) Eugene Roe válasza [CsuCsu] (#12) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Az ilyen embereknek is van gyereke, vagy felesége. Nézz el koppenhágába, ahol a 40 évesek sc90-ből, a 25 évesek pedig porscheből és nissan gtrből potyognak ki :D

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#36) Parallaxis válasza #63534592 (#34) üzenetére


Parallaxis
addikt

Az iPhone kezdetektől szolgáltatói konstrukcióhoz volt szánva (az elsőt pl. csak így lehetett megvásárolni).

(#37) #63534592 válasza Parallaxis (#36) üzenetére


#63534592
törölt tag

-

[ Szerkesztve ]

(#38) hemaka válasza [CsuCsu] (#1) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az iphone-ban rengeteg titánium, arany és bőr van, ja nem.

[ Szerkesztve ]

(#39) 0P1 válasza [CsuCsu] (#12) üzenetére


0P1
aktív tag

"Nem ertek egyet. Az altalad leirt szolgaltatasok Apple-n is elerhetoek es lehet azt is cicomas hazban venni."

Valóban? Hol van az Apple-nek Concierge szerű szolgátatása? Linket kérek.
Nem mintha nekem hiányozna, de nem is én vagyok a célpiaca az ilyen szolgátatásoknak.
Én csak egy csóró iPhone user vagyok

Mert tetszik, nem tetszik, de az iPhone mégiscsak egy tömegtermék, sőt, azzal robbant be a telefonpiacra, hogy ő volt az felső, aki hétköznapi emberek számára elérhető áron, egyszerű kezeléssel biztosított okostelefont - smartphone for the masses forradalmat ő indította el, az Android csak követte)

Tudom, hogy bizonyos apple userek - főleg a csóróbbak - az iPhone-t státusszimbólumnak minősítik, (főleg szegényebb országokban, vagy gettókban) mint ahogy vannak olyan helyek is , ahol a felső tízezer zabál McDonald’sban, és kávézik Starbucks-ban, holott normál helyeken ez a lenézett melós menza kategória , magára valamit adó ember be nem teszi a lábát egy ilyen helyre ( Esetleg csóró egyetemistáknak el van nézve a dolog )

(#40) jeni válasza TCsalogany (#19) üzenetére


jeni
félisten

Státusz szerint Európa de területileg a nagyobb része meg Ázsia.
Ezt el lehet mondani Izrael államról is.

(#41) dementor válasza .Szaki. (#4) üzenetére


dementor
senior tag

Örök téma marad míg ki nem hal valamelyik. :K

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#42) domerator válasza Sipike19 (#2) üzenetére


domerator
veterán

Amikor működik... :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#43) 7s26c válasza domerator (#42) üzenetére


7s26c
senior tag

nálam a htc 3 percig töltötte a telefonkönyvet félévesen. nem tudtam szeretni.

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#44) Halkow. válasza xmaas (#22) üzenetére


Halkow.
senior tag

Erről a képről hirtelen a " Mónika Show - Zsíros kenyér " jutott az eszembe :DDD

(#45) kromatika


kromatika
veterán

Kíváncsi leszek milyen módon fogják a Vertut sikeresre fejleszteni.

(#46) noPublicFG válasza xmaas (#22) üzenetére


noPublicFG
senior tag

:C :DDD

plus ça change, plus c'est la même chose

(#47) tixem


tixem
addikt

Azt hiszem ma már nem olvasunk nagyobb butaságot annál, hogy az apple = prémium. Pedig csak 14 perccel múlt éjfél.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#48) Wesder válasza Sipike19 (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Ne nevettes kérlek... Ne hasonlítsuk màr az almàt körtével.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49) vimes válasza [CsuCsu] (#12) üzenetére


vimes
senior tag

A #18 hozzászolásra reagálj már valamit, mert ekkora ökörséget rég nem olvastam (főleg az első bekezdesre gondoltam, persze a többi se kutya). Valamivel támaszd már alá azt amit írtál, köszi.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#50) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Törökország nem Európa. Folyton dobok egy hátast akkor is, amikor Azerbajdzsán Eurovízión van. Hagyjuk már. Vagy akkor Bolívia is az.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.