Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Misser


Misser
tag

azért vicces, hogy a szolgáltatónak 7% árkedvezményt jelent az, hogy kártyás csomag helyett vállalod a két év hűséget. lsd S II.

(#2) gabe96 válasza Misser (#1) üzenetére


gabe96
aktív tag

igen, ez sajnos így van, csak nem mindenki tudja, ha csak 7% különbsèg is, kifizetni egyben, hanem elôfizetèsben veszi rèszletre

(#3) Loretto válasza Misser (#1) üzenetére


Loretto
veterán

És a kártyástól már nincs messze a független... :(
Ellenben erősen készülékfüggő, hogy melyiknél mennyi a különbség.

[ Szerkesztve ]

Soirée...

(#4) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Ezt én sem értem miért ennyire bagatel a külömbség, meg azt sem hogy az áremeléseket most miért nem említitek, mert pl a ZTE Skate emelkedett, kártyásan már 50 felett van, persze előfizuval is csak 3000-el olcsóbb...

http://instagram.com/_doublez_

(#5) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Hát még a tarifák, hogy emelkedtek....Én is anyázok rendesen a tarifa emelkedés miatt. A készülékekről meg ne is beszéljünk inkább, mert az egy vicc. Inkább az lesz, hogy inkább kártyásan vagy függetlenül fognak mostmár telefont venni, mert ott nincs semmi kötelezettség. 3K ért nem fogok 2 évet alárni, pedig én is T-s vagyok.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#6) Fancy-boy válasza Mr.Grincs (#5) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Erre való az arany vagy platinakártya :DD

(#7) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Az Arc S jó áron lenne, ha tartanának készleten... :U

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#8) Mr.Grincs válasza Fancy-boy (#6) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Hát van, de hidd el nem megyek tőle a falnak. Bár a múltkor rákérdeztem az iphone 4S vásárlásra és azt mondták, nekem nem kell előleget befizetni a kezdő vételáron felül, de új előfizetőnek pedig kell. Szóval azért van jó oldala is. De most nemhiszem hogy veszek bármiféle csúcs mobilt.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#9) Tomi0703 válasza hülyegyerek (#7) üzenetére


Tomi0703
őstag

igen + ray is eleg jo aron van na meg persze meg xperia minit is meg eleg jo aron lehet venni. :D

[ Szerkesztve ]

(#10) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Külföldön ha 2 év hűséget aláirsz sok készülék zéró áron kerül hozzád.....Itt ez a minimális különbség vicc.l... :W

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#11) Gabor113


Gabor113
tag

Sziasztok

csak javaslat már a másik topikban is írtam:

Lehetne esetleg 2 fő és 6 alrészre osztani ezt a rovatot? (csak a jobb áttekinthetőség miatt kérdem, hátha másnak is tetszene) (ez is nagyon jó csak így teljes lefedettsége lehetne a készülékmozgásoknak)

Árváltozás

-Olcsóbb készülék
készülék ára; árváltozás

-Drágább készülék
készülék ára, árváltozás

Portfolióváltozás

Új készülékek

Hamarosan kapható készülékek

Kifutó modellek:

Már nem kapható modellek:

[ Szerkesztve ]

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#12) Mr.Grincs válasza domperke (#10) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Igen ez a vicc. Itt is azt kéne csinálni.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#13) domperke válasza Mr.Grincs (#12) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Hát igen...Csak ugye ott más a felfogás.Itt sokan csinálnák(csinálják) hogy papiron aláirja a 2 évet kivinné 0ft ért a telót másnap meg eladná.....Előfizut letojva aztán 3 hó múlva aki megvette meglepődik lesz egy tiltott telója...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#14) csoki46


csoki46
aktív tag

A BlackBerry 8520-nál még jelentősebb kedvezmény van. Kártyásan 40 491Ft, de előfizetésbe már 26 910Ft. A többi viszont tényleg szégyen.. Havi több ezer forintért ennyi kedvezményt adni. Most szeretném én is lecserélni a telefonom, de nem találok a kínálatba semmi jó ajánlatot, sajnos.

(#15) Mr.Grincs válasza domperke (#13) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ez is igaz. De aki megvette előfizetésre és másnap eladta azt is nyakon kéne vágni a szolgáltatóknak. Sajnos ez megy. Én vennék nulla forintra telefont, természetesen nem ilyen nagyimobilt, hanem elég komolyat is ha lenne rá lehetőség.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#16) domperke válasza Mr.Grincs (#15) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Én is... :) 6éve ugyanaz a számom fizetem a havi átlag 8-10k számlát és alig van kedvezményem az új előfizetőkhöz képest....Sőt mostanában olcsóbb a gyári független telót megvenni nincs hűség stb...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#17) zazahoho


zazahoho
őstag

Nagyon viccesek ezek az árak ;] ,én már 5-6 éve nem veszek függő telefont.Semmivel nem kerül többe,mert amikor eladod többet is kapsz érte.

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#18) bongeszo válasza domperke (#13) üzenetére


bongeszo
aktív tag

Azért egy kicsit tévedésben vagytok, sem ti nem néztetek eléggé utánna, illetve ez az írás is félrevezető kicsit. A külföldi szolgáltatók árait meg nem ismeritek, max csak hallomásból tudjátok! :F
Itthon is vehetsz 0 ft-ért akár iphone 4-et is, ha aláírsz 2 év hűséget egy bizonyos előfizetésre. Külföldön sem a két szép szemedért adják ingyen a telefonokat. Ott is 40-50 eurós tarifákra vállalsz 2 év hűséget hozzá.
szóval a szolgáltatók akkor adnak jelentős kedvezményeket, ha nekik is érdekük, mert vállalsz hűséget a díjcsomagra is, amúgy 2 év 5000ft körüli díjcsomagnál már jóval kedvzőbbek az árak a T-nél is! :K például: SE arc S 5250ft havidíjjal 2 év hűséggel 67500ft.
Persze lehetne minden olcsóbb én is örülnék, csak lássuk be nem túl erős a forint manapság...

(#19) domperke válasza bongeszo (#18) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Hidd el tudom miről beszélek,írok....Az 50 eu tarifa az ottani keresethez apró....Itt min 20k előfizuval tudsz viszonylag olcsóbban hozzájutni....

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#20) expander


expander
senior tag

arrol nem is beszelve, hogy a külföldi 50euros csomagok, altalaban korlatlanok, majdnem minden szempontbol...

(#21) Mr.Grincs válasza domperke (#16) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nekem sincs semmi kedvezményem. Igaz én 2 éve fizetem, dehát nulla. Sajna a telefon meg kell amúgy meg ha nem kéne vezetékesem lenne csak azt kész.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#22) bongeszo válasza domperke (#19) üzenetére


bongeszo
aktív tag

Azért mert mi keveset keresünk az eu-s bérekhez képest, azért még nem adhatják olcsóbban a telefonokat sem pedig a tarifát. Ráadásul, ha jobban belegondolsz, itt drágábban kell adniuk, mivel ha több előfizető van akkor könnyebben engednek az árakból.
50 euró jelenleg 16000ft ezért már itthon is jó tarifát kapsz, persze az eu-ban még jobbat... így pedig már szinte minden telefon 0 ft-os, főleg ha nem friss előfizető vagy!

(#23) browing


browing
csendes tag

Heló mindenki.
Azt szeretném megkérdezni és megtudni, hogy meglévő havidíjasként mennyivel vehetnék olcsóbban a t-mobilnál új telefont?
Most azt gondolhatjátok, hogy üssem be a teló számom és a kódomat t-mobil oldalán és akkor egyből kidobja, de sajnos várnom kell 24-órát míg újra beüthettem... de elég sürgős lenne megtudnom. Előre is kösz a választ.

(#24) domperke válasza bongeszo (#22) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Én ezt értem tudom is de attól még tudnák olcsóbban adni ha akarnák....De sajna a profit nagy úr.De én pl 6 éve nyúzom ugyanazt a számot átlag havi 8k költséggel.Mégis amikor új telót akarok van egy kevés aranypont amit levonnának és szinte semmivel sem hozom el olcsóbban a telót mint egy tök új előfizető... :F

browing Hívd a 1430 és megmondják...

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#25) Mr.Grincs válasza browing (#23) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Nem akarok hülyeséget mondani, de nem sokkal, tehát igazból két évet alákarcolsz pár darabb pisztolyorrú mátyásért. Nekem most járt le és eszem ágában sincs hűséget hosszabbítani, de még telefont venni sem mert nincs olyan a kínálatban amire azt mondanám, hogy ide vele- hol írjam alá?

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#26) bongeszo válasza domperke (#24) üzenetére


bongeszo
aktív tag

8550 ft Médiamánia M díjcsomaggal (310 belföldi perc, 1000sms, 750mb adatforgalom) SonyEricsson Arc S 55000ft, Iphone 4s 100.000ft.
szerintem nm olyan rossz kedvezmény és ebből még lejönnek a pontjaid, ami 8000ft-os havidijjal 2 év után kb további 8-10 ezer ft kedvezmény. Tény hogy külföldön kapsz jobbat de szerintem azért nem olyan rossz!

browing:
sok mindentől függ, pl de leginkább attól, hogy az elmúlt időszakba mennyi havidíjat fizettél és hogy azt pontosan fizetted-e?!

[ Szerkesztve ]

(#27) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Én úgyis tervezem a közeli hónapokban hogy angliába megyek doglzoni, ott mindenképpen kell valami telefon. Bár már nézegettem iphone 4et angol t mobilenál :B Szótár meg gps miatt.

[ Szerkesztve ]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#28) nord_


nord_
veterán

Szerkesztő Urak!

Az ármozgásos cikkek akkor érnek valamit, ha azt is szerepeltetitek, mi volt az eredeti ár! Mert így, ez a másolásos felsorolásotok behelyettesíthető egy linkkel, ami az adott szolgáltató akciós árlistájára mutat... Többen, többször javasolták / javasoltuk, érdemes lenne elgondolkodni, vajon miért.

---

A T-Mobile pedig bekaphatja. HTC-k árait csúnyán megemelték! :(((

(#29) Moleman


Moleman
addikt

Kicsit vicces a Sony Ericsson (vagy a T?) árpolitikája. A Minivel a világon semmi gond nincs, de a Live-on mi kerül 16 ezerrel többe? A Ray ára szintén korrekt, de az Active miért drágább? Még egy elhanyagolható kérdés: az Optimus Black miért 80? Képtelenek felmérni a piacot? 60-70-nél drágábban esélye nincs az előbbiekkel szemben. De még annyiért sem lenne elég jó telefon.

(#30) Mr.Grincs válasza Moleman (#29) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Majd akkor jönnek rá amikor jönnek az új készülékek és a régiből még tele van a raktár, hogy hoppá nem jól csináltak valamit...

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#31) Tomi0703 válasza Moleman (#29) üzenetére


Tomi0703
őstag

Netről rendelve az Optimus Black 72 k körül van. Anno 42-45 k ért lehetett megkapni a Live-ot Telenornál. T-Mobilenál azért drágább a Live mert elvileg Live Sound fülest adnak hozzá. Így viszont nagyon is megéri az árát (már akinek fontos a zene és a füles jó minősége. Ráadásul ha netről rendeled a Live-ot akkor 51 k. Szóval szerintem elég jó ár érte.

[ Szerkesztve ]

(#32) G-Guts


G-Guts
aktív tag

A szolgáltatók szerintem elképesztően pofátlanok, brutálisan horrorisztikus áron adják el a telefonok 90%-át.

bongeszo: 550 ft Médiamánia M díjcsomaggal (310 belföldi perc, 1000sms, 750mb adatforgalom) SonyEricsson Arc S 55000ft, Iphone 4s 100.000ft. Szerinted nem is olyan rossz kedvezmény?!

A két év alatt a Sony ericsson Xperia Arc S összesen 260.200 ft-ba kerül..Ennyiért már autót is lehet venni.
Nem rossz üzlet ez, egyáltalán nem rossz, csak nem az előfizetőnek, hanem a szolgáltatóknak.

A szolgáltatóknak csak az a nagy szerencséjük, hogy sok vásárló tudatlan mobil téren, bemennek a boltba, ott elmondják nekik, hogy ezek a telefonok jók és most jó áron is vannak, pláne előfizetéssel.

Aki jártasabb a mobilos témákban az hülye lenne szolgáltatótól mobilt venni az esetek 90%-ában. A maradék 10%-ban van olyan, hogy az előfizetését úgy is meghosszabbítja, ha vesz másik telefont, ha nem, akkor meg természetes, hogy választ egyet az akciós előfizetői kínálatból. Továbbá vannak még a jó áron kapható kártyásak mint pl. a telenor one touch (Alcatel OT990)

(#33) expander válasza G-Guts (#32) üzenetére


expander
senior tag

gratulalok ha te 260ezerert szoktal "autot" venni... de most ezt hagyjuk is.
en 76ezret fizettem az arcS-ert, ugy hogy 2evvel meghosszabitottam az eddigi elöfizetesemet, amivel amugyis elegedett voltam, es nem szeretnek valtani. sufni boltokba kb. 100e körül kaptam volna meg a telefont, normalis helyeken, ahol gyartoi garancia is jar melle, ugy 120 körül volt az alja. tehat kis tulzassal, majdnemhogy felaron vettem meg a telefont, es mivel nem keszültem csomagotvaltani, igy igazandibol kompromisszumokat sem kellett kötnöm.

(#34) manoarc


manoarc
senior tag

Köszi T-mobile , hogy megint megerősítettél abban ,hogy függetlent vegyek :D

{。^◕‿◕^。}

(#35) Mr.Grincs válasza Tomi0703 (#31) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Meglévő előfizetőnek éri meg igazán netről rendelni.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#36) Tomi0703 válasza Mr.Grincs (#35) üzenetére


Tomi0703
őstag

Persze, de én a dominos árakat írtam. :D

(#37) Mr.Grincs válasza Tomi0703 (#36) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Jaaaaaa.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#38) Chosen


Chosen
addikt

Galaxy S Plus eddig is 90k körül volt valahol, csökkent egyáltalán az ára?

(#39) Bdanyy válasza expander (#33) üzenetére


Bdanyy
addikt

Én flottás előfizuval (aminek az árai itt vannak, tehát nem media mania, semmi kedvezményt nem adnak a legdrágább előfizus árakból) illetve go net m-ért ami összesen 3-k havonta kaptam 32-ért a galaxy s-t, és ha várok még 2 hetet, akko 30-ért a nexus s-t is kifoghattam volna. Azért jobb mint egy alcatel csoda.

Pl desire s egy időben ugyanilyen előfizuval 60-ért volt elhozható, mikor függetlenül htc garival 120-ért lehetett csak venni. Így is úgyis fizetem évek óta már az előfizut, ha nem vennék telefont akkor is ugyanennyit fizetnék neki (sőt ha dominós lennék akkor kb 4szer ennyit :) )

De pl akinek elérhető a like meg djuice ezek, sokkal jobban járnak mint feltöltőkártya és független telefon.

mondjuk általában én pár hónapos gyári garis használt telókat preferálom :P

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#40) G-Guts válasza expander (#33) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Én meg gratulálok ahhoz, hogy semmi újat nem írtál. Abban a 10%-ban vagy benne, amit említettem, ezért gratulálok ahhoz is hogy igazoltad az állításom..

(#41) Mr.Grincs válasza manoarc (#34) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ez a függetlenül vásárlás is meredek tud lenni. Én egyszer vettem "gyári" kártyafüggetlenül az xxl gsmtől nokia 6230i-t akkor méregdrágán. És amikor a nokiába vittem kidobtak, mondván ez angol o2 függő volt. Azóta nincs kedvem boltokból venni, de még a gsmi lineról hallottam bizarr dolgokat. A hülyékhez vagy a fukarokhoz nincs kedvem bemenni, mert ott is arany árban mérik a dolgokat.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#42) manoarc válasza Mr.Grincs (#41) üzenetére


manoarc
senior tag

Ja hát nem mindegy a forrás. Én a "középáras" függetleneket szoktam előnyben részesíteni , úgy kisebb az esély , hogy hulladékot kapok kelet albániából :D

{。^◕‿◕^。}

(#43) Mr.Grincs válasza manoarc (#42) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Ezek a gsm boltok is elég leáldozóban vannak, egyértelmű, hogy mit hogyan csinálnak, bár a szervíz része sok boltban elég jó.
Bírom hogy a zsír új iphone 4S-t az apple honalpjáról olcsóbban meg tudom venni, ingyen házhozszállítással függetlenül, mint a saddam gsm boltból 10essel drágábban, kitudjahonnan. Őszintén kinek van mersze kamu boltból megvenni. :U

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#44) mukibuci válasza G-Guts (#40) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

azért az arányokat nyugodtan megfordíthatod és máris nem lesz akkor csúsztatás :U

Vagy légyszives magyarázd meg, hogy egy átlag halandónak miért éri meg független telefont vennie, és mellette hűség nélkül használnia az előfizetését :F

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#45) Tomi0703 válasza Chosen (#38) üzenetére


Tomi0703
őstag

Netről rendelve 82-83 k körül van az ára dominóban ha jól emlékszem. (annyiért amúgy nem rossz) :D

[ Szerkesztve ]

(#46) G-Guts válasza mukibuci (#44) üzenetére


G-Guts
aktív tag

:F ... Na mindegy, bemásolom akkor: A maradék 10%-ban van olyan, hogy az előfizetését úgy is meghosszabbítja, ha vesz másik telefont, ha nem, akkor meg természetes, hogy választ egyet az akciós előfizetői kínálatból.
Conclusion: Ha egyébként is előfizetése van valakinek akkor értelemszerű, hogy annak megéri az előfizetéses akciós készülék. Így már remélem érted.
Ha te pedig a T-nél vagy valamelyik más szolgáltatónál dolgozol akkor én is értem..

(#47) Moleman válasza Mr.Grincs (#43) üzenetére


Moleman
addikt

Van, akinek az a fontos, hogy már holnap villoghasson vele a suliban, és megveszi a szaddam gsm-nél. Én egyszer céges megbízásból kerestem ájfónt, másnapra kellett volna, sürgősen. Az apple-nél azt mondták (a tizedik hívást vették fel), hogy minimum 2-3 hét. A T-nek nem volt egy darab se, se boltban, se webshopban, így letettem róla, mert akkoriban a gsm boltokban 50 ezerrel volt drágább.

(#48) mukibuci válasza G-Guts (#46) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nah mindegy, bemásolom: azért az arányokat nyugodtan megfordíthatod és máris nem lesz akkor csúsztatás

átlag pisti bácsi (aki nem a 10%, csak szerinted), 3000 forintos havidíja van, ennek örül, pont elég neki. a családban mindenki vele egy szolgáltatónál van (bár lényegtelen, hisz mindenfelé ugyanannyi a percdíj, esetleg ha ingyen beszélnek, akkor van értelme), ahogy az elmúlt 7-10 évben vodás/tés/akármis volt, ezen sem szeretne változtani. MIÉRT vegyen független telefont :F

Vagy legalább azt áruld el, hogy melyik kezeddel ütöttél a hasadra, amikor kitaláltad ezt a 10%ot :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#49) Mr.Grincs válasza Moleman (#47) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

Mi a jó ebben a menőzésben? :F

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#50) Moleman válasza Mr.Grincs (#49) üzenetére


Moleman
addikt

Én nem tudom, én sose vennék, de ezt látom. Még az egyetemen is jelen van az ájfónos menőzés (ha nem ájfónod van, a bulikban esélyed nincs a csúcsmacskáknál), a középiskoláról, neadjisten az általánosról nem is beszélve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.