Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Nekem tetszik és a videó is jó. Jöhetne ide is.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) Ricardo válasza janeszgol (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

nem lenne ez rossz, ha az ára kicsit alacsonyabb lenne. Ebben az ársávban ott az A1, ami jobb ajánlat.

(#3) ollie válasza Ricardo (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az A1 nem strapatelefon.

***

(#4) Teal'C


Teal'C
addikt

Ez tetszik!!! Semmi extra csak ami kell és az benne van. :C

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#5) Ricardo válasza ollie (#3) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez igaz. Ebbe nem gondoltam bele. :B

(#6) balazs1022 válasza ollie (#3) üzenetére


balazs1022
őstag

De, ha tokot teszel ra.
Egyébként a cikk csak arrol irt h az utesallosagat hagytak jova. Tehat csak eleg egy tok az MI A1-re es jobban megeri.
Ha a vizallossag is fontos akkor nem szóltam. :)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#7) janeszgol válasza Teal'C (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Pontosan. Semmi marhasággal nem akar felvágni, mint fitymaszkenner, terányi ram/rom, ilyen érzékelő meg olyan érzékelő. Remélhetőleg a kamera jó. A kijelző, ha a cég eddigi mutatványit taglaló youtube videókból indulok ki hibátlan lesz, az soc oké, remélhetőleg a beszédhangszóró is, no és örülök, szinte felüdülésnek hat ez a klasszikus dizájn. Tényleg egy olyan mobilnak képzelem, ami normális kinézetű, gyönyörű képe van, kellően gyors, normális képeket lő, normálisan használható és nem kell rá vigyázni, mint a hímesre. Leeseik? Beesik a vízbe? Nem baj az. Persze értelemszerűen normális, átlag életszerű keretek között.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) punky10


punky10
addikt

Már majdnem megtértem,hogy imáim meghallgatottak.De lám,a gonosz ismét felütöte fejét,és tettek bele egy <3000 mAh-ás aksit... :((

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#9) Teal'C válasza punky10 (#8) üzenetére


Teal'C
addikt

Ebbe a telefonba bőven elegendő szerintem.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na ez elég jól sikerült, látom a Foxconn több irányba is képes figyelni :D

Habár egy Snapi 450-est szívesebben láttam volna

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Tyű, de drágán mérik ezt a Sharp-nál, pedig a 430 nagyon nem indokolja.

Finn the human

(#12) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Teljesen felesleges hír volt. Japán mobil úgy sem jelenik meg erre.
Kyocera és Sharp max angliában kapható, ott is ritka vendég.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#13) Fred23 válasza Polarstar (#12) üzenetére


Fred23
nagyúr

GSM boltokban felénk időnként szokott lenni DOCOMO mobil.

Tetszik nagyon ez a készülék, három dolog viszont zavar benne: a kicsit nagy méret, a SD430, és az ára.
Galaxy A3 2017-ben Exynos 7870 Octa van, ami Octa-core 1.6 GHz Cortex-A53. Szódával elmegy kategória, vagyis nem sírok miatta, de azért lehetne kicsivel gyorsabb. Ha a Sharp Aquos S3 még ennyire se gyors, az már lehet, hogy zavarna, a megadott áron pedig egészen biztosan. IP68 ugye az A3 is, és jelenleg már 60-ért vihető.

(#14) Graphics válasza Polarstar (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ebben nem lennék annyira biztos, a Foxconn nem véletlen vette meg a Sharp üzletágát :)

@Fred23: A3 2017 se most jelent meg, ezt azért vegyük figyelembe :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) Dhampir válasza Fred23 (#13) üzenetére


Dhampir
félisten

Célszerű olyan boltban megvenni, ahol 70-ért vihető. No, nem a drágább ár, hanem a garancia miatt. Vélhetően a +1 évet nem fogja megkapni a "sufni gsm-ből" származó, külföldről behozott telefon, de a Samsung erről pontos tájékoztatást adhat.

(#16) punky10 válasza Teal'C (#9) üzenetére


punky10
addikt

Már akinek...Mindenkinek mások az igényei,nekem ez az akksi kevés.Másoknak esetleg a kijelző lesz kicsi,sokaknak pedig a SOC gyenge...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#17) csongi


csongi
veterán

Eddig nekem ez a legertelmesebb strapa.
Kecses, normalis kinezete van. 75k barati. Foleg a Cater xarjai mellett. A one pedig szepen kiforrja magat.
Tegnap uzemletem be egy A1 et, szuper kis ketyere, evekig elegendo lesz.
Ha lesz itthon is kaphato best by cucc lehet.

(#18) jeni válasza Fred23 (#13) üzenetére


jeni
félisten

Az IP68 meg a strapa mobil nem ugyanaz. Két külön kategória.

(#19) janeszgol válasza Fred23 (#13) üzenetére


janeszgol
félisten

En mindenfele kutatas nelkul kijelentem, hogy egy ember telohasznalati szokasanal tobbszor lenne szukseg fizikai vedelemre, mint a vizvedelemre. Meg a porallosag is fontosabb szvsz.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#20) cskamacska válasza csongi (#17) üzenetére


cskamacska
addikt

Ez nem strapa. Egy Sonim XP7, az strapa. :K

Ez egy vízálló(rakás csillagocskával, hogy csak akkor, ha jól fogod :U ) telefon egy vékony gumi hátlappal, aminél jobb tokokat kapni jobb telefonokra, ennek így nincs értelme. (gondolom itt is a dizájn és a vékonyság fanatizmus oltárán áldozták be az ütésállóságot, mert pont úgy néz ki mint egy átlag mai vékonyított telefon, effektíve nincs ami az ütést felfogja, max nem esik szét azonnal)

Viszont a felár meg van nála, gagyi hardver, kicsi akku, de azért a pénzt elkérik érte mintha túlélne egy földhöz vágást. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#21) Polarstar válasza cskamacska (#20) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Csatlakozom! Na a Sonim az Strapa! Semmi kék-zőld-sárga cuki kaszni. :DD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#22) Vegha


Vegha
senior tag

Nekem is bejön ez a ketyere. Az XZ1 Compact mellett erősen gondolkodóba ejtett.

(#23) Fred23 válasza jeni (#18) üzenetére


Fred23
nagyúr

& janeszgol:

Szerintem a "strapa mobil" kategória szinte mindig átverés, míg az IP-minősítés nem. Még anno S5 Mini esését megéltem a pákozdi ingókövekről, kibírta. Egy strapa mobil szintén túlélhette volna, de erre nincs semmi garancia, szerintem eséseknél a szerencse faktor túl erős, ezért nem nagyon szoktam számolni a strapaság gyártói előnyeivel. Az említett ingókövek például gránitból vannak. Tökre mindegy, milyen teló, ha rossz szögben esik, akkor ott a történet vége. Ezért nem is fizetnék a strapaságért sok extrát. Egészen más dolog a vízállóság; egy IP68-as minősítésű Samsungot nyugodtan le merek mosni víz alatt, mert valóban bírja a vizet. Így annak számomra jelentős értéke van. :K

Amíg az úgynevezett strapa készülékek kijelzője üvegből van, szerintem nem sokat ér a gyártói "strapa" plecsni. Jobb is úgy kezelni, mint bármelyik másik telót.

[ Szerkesztve ]

(#24) mizoli válasza cskamacska (#20) üzenetére


mizoli
addikt

Ja, de nem is ebben az árkategóriában játszik :D

(#25) cskamacska válasza Polarstar (#21) üzenetére


cskamacska
addikt

Kommersz cuccok között is lehetne jobbat csinálni, Samsung is a Galaxy S sorozatból folyamatosan készít nyúzhatóbb Active változatokat:

S7 Active
S6 Active
S5 Active

Csak akarni kéne, de nyilván nem karnak, ezek a készülékek is csak Ámerikáben egy szem szolgáltatónál kaphatóak. Van még olcsóbb Samsung Xcover sorozat, de azt nagyon ügyesen úgy lövi be a Samu, hogy már kiadás napján elavultnak számítson, és a nyúzhatóság is az Active alatt maradjon.

Xcover 4

Mert mi abban a telefongyártóknak az üzlet, hogy az ember 3-4 évig két karc nélkül megtarthassa a telefonját? Nekik az a jobb, ha a papírvékony telefon már a zsebben meghajlik, üveg és fém külseje egy hónap alatt szanaszét karcolódik vagy behorpad, ha az értelmetlen díszkeret egy letételtől bekopik, ha a telefon két csöpp esőtől vagy a legkisebb párától beázik, és a birkák már év végére várják a napot, mikor újabb szemetet vehetnek a szolgáltatótól, hogy az újabb fél év alatt el is használódjon ahogy kell. :K

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#26) Polarstar válasza cskamacska (#25) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ja, igen. Tetszik...

De európa most is le van sz.rva.... :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#27) Tom321


Tom321
csendes tag

Nekem nagyon bejön ez a "kicsit strapa" kialakítás. (aki többet akar vegyen rá olyan tokot..)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.