Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bakker, én azt hittem okt. 8.-án jelenik meg. Kicsit benéztem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) VágniValó


VágniValó
addikt

Ha emiatt veszek PS4-et és egy új TV-t nagyon dühös leszek magamra.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#3) marcarc


marcarc
senior tag

Régóta az első játék amit előrendeltem.

(#4) Ger_man


Ger_man
senior tag

Furcsa, hogy alig több mint 1 hónap és itt a megjelenés, és alig pörög a marketing.
Értem én, hogy a név eladja magát, de akkor is fura, nem lepődnék meg, egy újabb megjelenési dátum láttán. De ne legyen igazam! :)

(#5) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ez lesz az utolsó game,amit idén megveszek és tavaszig ki sem kerül a gépbōl. Ha nagyon jó a multi még lehet abba is belekóstolok

Life, Uh, Finds A Way

(#6) Gery9112 válasza Ger_man (#4) üzenetére


Gery9112
őstag

Még több mint 1 hónap van. Ne aggódj hamarosan jönnek a videók napi szinten. Plusz az első hosszabb videó után ígértek egy videósorozatot, amiben bemutatják a küldetéseket.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#7) hombre[EU] válasza VágniValó (#2) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Te is tudod,hogy ezt a döntést már rég meg kellett volna hoznod :) ha nem érdekelt eddig az openworld HorizonZero, az lineáris (de epikus) Unchartedek, Bloodborne, Pókember, God of War még meg is értem,valahol valahogy. De az,hogy az érkezō Last of us2, Kojima openworld és a Ghost of Tsushima (legjobb szamuráj game ever) azt már nem veszem be :))

Life, Uh, Finds A Way

(#8) VágniValó válasza hombre[EU] (#7) üzenetére


VágniValó
addikt

A The Last of us nagyon is érdekelt és nem egy vidit végipörgettem miatta, de nem volt mindig úgy időm játszani a gépemen se, hogy tényleg megérje nekem PS-t venni. Plusz a fizetős multit elég nagy lehúzásnak tartom.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#9) hombre[EU] válasza VágniValó (#8) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ezek közül egyik sem multi szóval nem kötelezō. Egyébként szerintem is lehúzás,DE ez az ára annak,hogy ilyen gamek elkészüljenek €50-ért. Várj a blackfriday-re én a slimet tavaly €199-ért szereztem be.

Life, Uh, Finds A Way

(#10) VágniValó válasza hombre[EU] (#9) üzenetére


VágniValó
addikt

Jó ötlet, ha már konzolra 'dobok' ki pénzt, legalább megmagyarázom magamnak azzal, hogy Karácsonyra vettem :K

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#11) Shing


Shing
őstag

Ez is kezd rondább lenni. :DDD

(#12) hombre[EU] válasza Shing (#11) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ezt mondták a szüleid az 1. szülinapodon? :D no offence

Life, Uh, Finds A Way

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.