Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MikeRenton


MikeRenton
tag

Ez mind szép és jó, de még a Portico frissítést sem kapták meg a T-mobile-os Lumia felhasználók...

(#2) oceanrush válasza MikeRenton (#1) üzenetére


oceanrush
senior tag

Ez sajnos a T-mobile hibája, nem a Nokiáé. :(

(#3) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Kíváncsi leszek ezek után a 920 képeire, bár a kamerát nem említik hátha.. :)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#4) Воланд válasza oceanrush (#2) üzenetére


Воланд
titán

mondjuk sem az ms, sem pedig a nokia (de ide lehet sorolni a htc-t, meg a samut is) nem kepes hatni a szolgaltatokra, hogy kicsit porgosebben kezeljek a frissiteseket. lasd apple.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) Teo.


Teo.
aktív tag

:)

5110\3410\OT565\6600\6630\5800\N97mini\710\N93\625\640\1020. 3S\Note4\Note5\Mate20\Mate20X⁵G. 13ProMax - ThinkPadT500\T520

(#6) oceanrush válasza Воланд (#4) üzenetére


oceanrush
senior tag

A Windows Phone távolról sem akkora brand mint az Apple vagy az iPhone. A felhasználóbázis sem akkora, minek erőltessék meg magukat? Amúgy meg ez csak Magyarországon van így, hogy a szolgáltatók miatt késik a frissítés...

(#7) Воланд válasza oceanrush (#6) üzenetére


Воланд
titán

mashol is kesik, nem csak nalunk. es mondjuk azert eroltessek meg magukat, hogy ne ekkora brand maradjon a wp.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8) Sofian válasza oceanrush (#6) üzenetére


Sofian
őstag

USA még rosszabb szokott lenni..

(#9) oceanrush válasza Sofian (#8) üzenetére


oceanrush
senior tag

Tudom :)

(#10) kromatika


kromatika
veterán

Dicsiretes a Nokia buzgósága a frissítések terén.Arról meg hogy a szolgáltatók mikor teszik elérhetőve,nem a Nokia tehet.

(#11) HUNPablo


HUNPablo
tag

cyberpunk baratunk nem sokara megjelenik ,amugy az aut. fenyero javitas fontosabb az nem sikeredett jora... :))

(#12) Sofian


Sofian
őstag

Régen még megértettem ezt a dolgot, de mostanában már elvárnám, hogy úgy frissíthessek mint egy Windows/ Linux esetében... Képzeljük el milyen jó lenne ha mondjuk az ASUS-ra vagy a Lenovo-ra kéne várni minden apró Windows Update esetén....

(#13) AMD Power válasza MikeRenton (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Máskor majd független telefont kell venni. A T-Mobile-hoz mi köze van a Nokiának!? :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14) turisz


turisz
csendes tag

Szombat óta fent van, a fényerőállítás tényleg jobb lett, meg bekerült a tárhelyes diagramos bigyó is. Fel lehet rakni, NCS-s módszerrel is, bár az elvileg garanciavesztessel jár. Én is azzal raktam fel, T-Mobile-s Lumia 820-ra.

Aki másnak vermet ás, az nem magának ássa.

(#15) hdtomi


hdtomi
senior tag

A Microsoft bejelentette, hogy a Windows Phone OS jelenlegi verzióihoz 2014-ig lesz terméktámogatás.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#16) oceanrush válasza hdtomi (#15) üzenetére


oceanrush
senior tag

Csak? o.o

(#17) hdtomi válasza oceanrush (#16) üzenetére


hdtomi
senior tag

Ezen meglepődtem én is, nem tudom mikor jön ki az újabb szoftver, én csak jövőre akarok venni új telefont és azért jobb lenne nem 8-10 hónap után lecserélni...

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#18) Pirosász válasza hdtomi (#15) üzenetére


Pirosász
aktív tag

Azt is mondta az MS hogy természetesen frissítve lesznek a WP8-as telefonok.8.5 és újra kezdődik a támogatás.Ennek fényében fura lehet, hogy a WP8-at kevesebb ideig támogatja (2014. 07. 08.) a Microsoft, mint a 7.8-at, azonban az ő másfél éves ciklusa már korábban elkezdődött. Emellett pedig fontos kiemelni, hogy a WP8-as készülékek megkapják a következő nagy frissítést is, így terméktámogatás tekintetében számukra újrakezdődik a másfél év.
WPportál idézet.Nem tudom mire jó ez az elferdítés. :W Inkább az a durva hogy az akkor már 4 éves omnia7 is kap még egy frissítést.Melyik 2009-es Androidot támogatnak még idén?

(#20) hdtomi válasza Pirosász (#18) üzenetére


hdtomi
senior tag

Köszi a bővebb infót, most megnyugodtam :DDD

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#21) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos a Lumnia 620-tipus már nincs sehol nem találhato,nem forgalmazzáka Magyari 3 szolgáltatonál,viszont az összes többi kaphato,mi történt,fenti tipussal?Nem tetszett valamely vezetöknek,ill elkapkodták eladták mind?,Hm érdekes lenne 1 misére!! :Y :(( ;]

föolvaso

(#22) Воланд válasza fojuzer (#21) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23) AMD Power válasza fojuzer (#21) üzenetére


AMD Power
titán

Google nem ismered? :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#24) DummyBoy válasza Воланд (#4) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Itt van egy kis tévedés ...

Az Apple-nek tudtommal nem kell hatni a szolgáltatókra, ugyanis nem nagyon vannak szolgáltatófüggő tartalmak a mobiljain :)

Ahol vannak szolgáltatófüggő dolgok a mobilokon, ott meg nem meglepetés, hogy a szolgáltató dönti el, hogy bevezeti-e az adott frissÍtést, vagy nem ... És nem csak kishazánkban :)

[ Szerkesztve ]

Life is shor...

(#25) Воланд válasza DummyBoy (#24) üzenetére


Воланд
titán

a 8860-as es a 8862-es frissitest megis erdekesen tolta ki az ms a napokban, mivel pl a navifirm serverein nem volt nyoma a ket frissitesnek, pedig a 7.8 mar honapokkal ezelott fentvolt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#26) DummyBoy válasza Воланд (#25) üzenetére


DummyBoy
senior tag

Azért a Navifirm nem hinném, hogy a leghivatalosabb FW forrás :)

Life is shor...

(#27) Воланд válasza DummyBoy (#26) üzenetére


Воланд
titán

a nokia servereihez lehet hozzaferni azon keresztul, a hivatalos fw-ket lehet leszedni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#28) DummyBoy válasza Воланд (#27) üzenetére


DummyBoy
senior tag

De ettől még nem hinném hogy hivatalos ...

Pájretbéjről is lehet hivatalos dolgokhoz hozzáférni ...

Life is shor...

(#29) Воланд válasza DummyBoy (#28) üzenetére


Воланд
titán

egyelore nincs lezarva a hozzaferes a nokia servereihez, a navifirm meg ezt a kiskaput hasznalja ki. viszont a fajlokba nincs belepiszkalva. most ezen lehet vitatkozni, hogy hivatalos, vagy nem hivatalos, de ettol fuggetlenul a frissitesek ott vannak (meg a szolgaltato fuggoek is).

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.