Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Mondjatok bármit, én azért kíváncsi vagyok rá mit hoznak ki ebből ...

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#2) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Félelmetes ez az állat

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#3) Kasya válasza DraXoN (#1) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mindent elfogadok, de a szinkron vegkepp idegen :D

(#4) tuki2200 válasza Kasya (#3) üzenetére


tuki2200
senior tag

Néz még valaki szinkronnal filmet az időseken kívül? :D

(#5) Kasya válasza tuki2200 (#4) üzenetére


Kasya
nagyúr

Miert, te nema filmeket nezel? :U

[ Szerkesztve ]

(#6) myckey válasza tuki2200 (#4) üzenetére


myckey
veterán

Anyám borogass
:Y

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#7) DraXoN válasza myckey (#6) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

a néma filmeknek is megvannak a rajongói...

de én is azt veszem észre magamon, ha tudom kerülöm a magyar szinkront egy angol nyelvű filmnél ...
bár egyre több filmet nézek eredeti nyelven, legyen akár spanyol vagy francia eredetű ... maximum minimum angol feliratot szerzek hozzá (mindenképp ha érteni is akarom)...
az itthoni szinkronok sokszor gyengék, egy-egy vígjátéknál az eredeti poén meg nem is biztos, hogy visszajön (vagy teljesen mást írnak oda, hogy azért maradjon ott humor)

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#8) Kasya válasza DraXoN (#7) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ok, de egy animalt karakter hangja nem szinkron hang? Jelenesetben az angol hangra gondoltam.

A valaszommal probaltam szarkazmust sugallni. Nekem pl. a Super8 filmek nagy kedvenceim.

(#9) DraXoN válasza Kasya (#8) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

lehet manapság már hangot is generálni... de egyértelmű itt nem erről van szó :) .. szinkron nélkül mindből Mr.Mime lesz ... "just talk" ;]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#10) #04430080 válasza Kasya (#5) üzenetére


#04430080
törölt tag

Szájról olvas :DDD

(#11) Yodafon


Yodafon
senior tag

Ezt még nem vetítitk? :Y Én azt hittem legalább már 2 hónapja a mozikban van....

I'm gangsta!

(#12) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Szörnyűség!!!! :DD

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#13) kilua


kilua
senior tag

Voltak érdekes átdolgozások pl ace attorney és hunter X hunter musical, danganronpa on the stage, de ez mindegyiken túltesz ;D

(#14) Kasya válasza kilua (#13) üzenetére


Kasya
nagyúr

hunter X hunter musical
Gondoltam rakeresek, meg nem hallottam rola..kar volt. :DDD

(#15) kilua válasza Kasya (#14) üzenetére


kilua
senior tag

Pedig abból a tomodachi dakara, és az ookina ringo című dal igazi klasszikus ;D

(#16) l.skywalker


l.skywalker
félisten

oriic, ne büntess már minket :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.