Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Prof


Prof
addikt

Hogy nem vakul meg a sok felesleges világító izétől ;]

(#2) csab991


csab991
senior tag

Szép kis játéksarok, elfogadnám.

(#3) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Kéne az Eyefinity!! :R :C

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#4) MZperX75 válasza ViiiiktorOC (#3) üzenetére


MZperX75
addikt

Ízléstelen zöld eternet cső :W

Jó a gép de inkább az asztal alsó felére tettem volna világítás nélkül.

(#5) #21346560 válasza MZperX75 (#4) üzenetére


#21346560
törölt tag

Egyetértek.... így túl.... csicsás?!

(#6) Angel1981


Angel1981
veterán

Ennyi pénzből épít konfigot, és egyetlen 7950 hajtja?
Mi lesz azzal magasabb beállításokkal ilyen felbontásban? :F
Egyébként szép munka!

(#7) FlekkeN


FlekkeN
aktív tag

A monitorok túl magasan vannak nem?

(#8) MZperX75 válasza Angel1981 (#6) üzenetére


MZperX75
addikt

Ez most mellékes ha CFX lenne is csúf lenne...a kinézet most az elsődleges.

(#9) #16939776


#16939776
törölt tag

van ott egy kis piros kapcsoló amivel a "dísz ki világítást" remélhetőleg ki lehet kapcsolni...
A fekete "hézagoló" szigetelő szalag -kicsit fölötte- felteszi az "i"-re a pontot ;]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#10) KillHates


KillHates
nagyúr

Jujdesz@r :D Még most is borsódzik a hátam :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11) Youri


Youri
veterán

Ízléstelen, semmi eredetiség, csupán annak hirdetése, hogy nem tudja hova rakni a pénzét... :U

RTX ON

(#12) jocek91


jocek91
aktív tag

Jujjj világííííííííít!!!!!!! :Y És akkor mivan? Ez még a simán jó kategória.

(#13) Tikakukac válasza jocek91 (#12) üzenetére


Tikakukac
titán

Full igénytelen. Simán nagyon a legalja. Amennyiben megvan a hardver ezt összelapátolni egy délután.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#14) Chp


Chp
őstag

Ezt vigyétek LAN-Partyra!!! ;]

(#15) westcoastog


westcoastog
veterán

Ezerszer ízlésesebben is meg lehetne csinálni. :K
Semmi irigység.

(#16) freemanone


freemanone
őstag

nem rossz, de ez így szvsz használhatatlan...... nincs semmi hely kartámasznak az asztalon! volt ilyen kis asztalom és tudom, hogy mennyire kényelmetlen..... szétb@xa a csuklódat!

(#17) #43676928 válasza westcoastog (#15) üzenetére


#43676928
törölt tag

Ott a pont...

(#18) aram01


aram01
nagyúr

maga a vas kéne a csicsa nélkül(asus már nyomatja a facebook-on de hogx miért)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#19) CsuBaKamBra


CsuBaKamBra
tag

Az Eyefinity tetszik de ha már ennyi monitorra volt pénze akkor amelléa HD 7950 mellé elférne még ugyanolyan legalább, maga a "ház" nem túl csúnya leszámitva a fényeket a fekete szigszallagot... ;]
Ennek ellenére elfogadnék egy ilyet simán.

(#20) SentryGun válasza FlekkeN (#7) üzenetére


SentryGun
aktív tag

Nekem is ez volt az első gondolatom. Túl magasnak tűnnek a monitorok. :)

[ Szerkesztve ]

(#21) boeing


boeing
senior tag

Hát ez nagyon lecsó. :K

(#22) Chp válasza boeing (#21) üzenetére


Chp
őstag

Ebédre lecsót ettem, de az másmilyen volt! :DDD

(#23) banhammer


banhammer
veterán

Nincsenek túl magasan azok a kijelzők?
Nekem megfájdulna a nyakam ha állandóan felfele kéne néznem.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#24) Ptech


Ptech
őstag

Azért a közeli képen a szigszalag befigyel :DDD :))

(#25) Ringman


Ringman
nagyúr

kár, hogy félreolvastam:

aszfaltba épített konfiguráció, mondom ez érdekes lesz :)

aztán meg nem.

(#26) banhammer válasza Ptech (#24) üzenetére


banhammer
veterán

De legalább fekete.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#27) Csabroncka válasza Ptech (#24) üzenetére


Csabroncka
addikt

A Madagaszkárban a pingvinek már kifejtették mi mindenre használható!

ui.: Előbb, utóbb csak elérhető lesz a hajlítható lcd képernyő :) szép munka!

"in medias res"

(#28) szben05


szben05
tag

A készítõnek megmutatnám Soccer tie elfogóját, hogy lehet ezt másképp is csinálni

(#29) Maximum1


Maximum1
őstag

Shazim Mohammad?
Szerintem bombagyáros, itt csak gyakorolt.
Lásd a szigetelőszalagot és a piros gombot.
:DDD

(#30) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Karácsony lenne még elmenne. De a nyáron. ;] Meg nálam asztalon gépnek helye nincs.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#31) lujó55


lujó55
őstag

5. elem és Alien combo?

(#32) MZperX75


MZperX75
addikt

Igazat megvallva nem ezzel konfiggel van itt a probléma,ha nem azzal,hogy ez egy cikket megérdemel :U

Mindenki simán buherálgathat otthon,de azért kíváncsi lennék,hogy mennyi lóvét költött erre a 3 monitoros rendszerre.

Egy bajnokság keretében 3monitort+HD7950+lap+3monitorral ,ki mit csinálna na arra kíváncsi lennék,de szerintem ez cucc az első 50-be nem férne bele.

Egyéni vélemény....
:R

[ Szerkesztve ]

(#33) jocek91 válasza MZperX75 (#32) üzenetére


jocek91
aktív tag

Ez igaz, nagyon felkapták valahonnan ezt a cikket. Saját szórakoztatására és saját izlésének csinálta, de azt én sem értem hogy miért kell ekkora felhajtás.

(#34) Borisz76


Borisz76
veterán

Én hasonlóban gondolkodtam de a nappaliba a TV alá, mint itt.
Annyi különbséggel ,hogy én elrejtettem volna és nem lenne fényjáték.
Halk és hűvös ....volt a cél , ami eddig még nem valósult meg.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#35) Youri válasza Borisz76 (#34) üzenetére


Youri
veterán

és nem lenne fényjáték.
hát de akkor nem lenne gémer!!!

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#36) Mappa


Mappa
addikt

hátul az a kábeldzsungel undorító

nem kötelező megadni

(#37) wolfman


wolfman
veterán

Nem értem miért járnak együtt a neon színű cuccok a GAMER kifejezéssel. A milliondollarpc oldalon is bőven GAMER gépek vannak, csak ott ízléssel összepakolva, és van hogy nem kevés pénzből!

Másrészt 3 monitor helyett rakhatott volna egy LCD TV-t sztem többet érne vele. De abban biztos vagyok, hogy az agyam szétdurranna 10 perc után ettől a "szemembevilágítmindenszirszar" megoldás!

Ha már table mod akkor nekem ez tetszik: asztalba

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#38) Cheesy


Cheesy
őstag

5cm a billentyűzet előtt, igazán kényelmes lehet úgy játszani, ha tartani kell a karját a levegőben az embernek.

www.vakbelmutet.hu

(#39) MZperX75 válasza Cheesy (#38) üzenetére


MZperX75
addikt

"5cm a billentyűzet előtt, igazán kényelmes lehet úgy játszani, ha tartani kell a karját a levegőben az embernek."

Ja.

1.nem praktikus,mert magasan vannak a monitorok.(ez a legkevesebb)
2.Helyhiány van az asztalon(a 70%-át kitakarja a konfiguráció.)
3.játékos szempontból baromi kényelmetlen(kéz alátámasztása az asztalon...egér használat+billentyű használata)
4.Világítása zavaró(persze ha kikapcsolod,mert van rá lehetőséged,akkor meg a zaj amit a 3 venti csinál )Ezért este nem praktikus. :U
5.Esztétikailag,stílusilag nem fér bele semmilyen kategóriában,inkább tákolmánynak tűnik.
(az az a tákolmányok kategóriájában foglal helyet)
Szigetelő szalag vagy gyors kötöző látványa az ocsmány világító műanyag slag+kékes megvilágítás.
6.Valószínű,hogy még drága is volt.
7.műszaki szempontból nem tudom rá mondani,hogy csúcs konfig,bár a processzor megfelelő,de a HD7950-3G kártya éppen elégséges a 3monitor meghajtására az új játékoknál
3x1080p medium -high 0AA+visszavett élsimításokkal,az az kompromisszumos,de talán ez a legkisebb gond.

7.Ez itt a PH-n egy cikket megérdemelt :U (nyiss egy fórumot "drága tákolmányok címmel"oda való)
8.semmi eredetiség nincs benne.
9.A konfig nincs egységben,mivel 2 részből áll(gondolom a 1 részben a Tápok+merevlemezek,a másik különálló részben optikai meghajtó+proci+lap),a monitorok erre vannak "rágumizva"
OFF :R

[ Szerkesztve ]

(#40) Youri válasza MZperX75 (#39) üzenetére


Youri
veterán

8. Semmi eredetiség, a vótmá kategória ugrik be leginkább

RTX ON

(#41) aerosmith


aerosmith
őstag

ez ratyi :(

(#42) Mr Cube válasza MZperX75 (#39) üzenetére


Mr Cube
tag

Nem mondom, hogy hú de jó lenne, mert az, amelyik az asztalban van benne, sokkal igényesebb, még a konfig is sokkal erősebb, de azért egy-két dologgal vitáznék.

2: Az, hogy ránézésre helyhiány van, nem jelenti azt, hogy neki konkrétan helyhiánya van. Egy ilyen mod építésénél ez nem szempont.

4: Azon csodálkozok, hogy az ittlévők többségének fel sem tűnt, hogy le van írva, hogy kikapcsolható a világítás (neked eszedbe jutott), egyszerűen hülye, aki egy ilyet úgy képes megépíteni, hogy ne legyen kikapcsolható. Viszont a 3 (nem gagyi) ventilátor megléte mégis milyen zajt okoz a hagyományos házakhoz képest? Írja is, hogy halkak, nem is forognak sokat, mert így is hűvös. Szóval este is praktikus.

5: Szigetelő szalag az gáz, de a csövek messze nem slagcsövek és rengeteg modhoz ilyeneket használnak és egyáltalán nem ronda (kinek milyen), élőben meg pláne nem. Az, hogy kéken és zölden világít, az nem tudom miért baj, amikor rengetegen használják ezt a színkombinációt.
Nem mondom, hogy nagyon igényes, de nem tákolmány, persze van még mit javítani rajta.

6: A képekből ítélve nem volt sok pénz.

7: Nem egy csúcs konfig, ezt én is így gondolom, három fhd monitorhoz kéne még egy 7950, de hát nem is ez a lényeg.

Én úgy gondolom, hogy a kisebb részletekre nem figyelt, amik összességében rontják az összképet, mint pl a nem eltüntetett kábelek, egy-két kilógó vmi, szigetelő szalag, ésatöbbi.
Ettől függetlenül sztem nem lett rossz, bár egy versenyen nem lenne dobogós, otthonra saját magának egészen jót rakott össze. Kíváncis lennék, hogy akik egy szóban leratyizzák, milyet tudnának összerakni, mert ez sok mindenkinek elérhető szinten van anyagilag, szóval csak a tehetség, ízlés és kreativitás szab határt.

Én is fogok építeni egyet a közeljövőben, már kezd körvonalazódni a dolog, majd logout-on bemutatom, ha teljesen kész van.

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni, bekapcsolni?

(#43) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Úgynéz ki, mint valami bázis, de bejövős. Csak nekem kicsit sok a "világolás" :D

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#44) MZperX75 válasza Mr Cube (#42) üzenetére


MZperX75
addikt

Visszatérnék arra,hogy "igen sokan használnak ilyen rusnya csúnya slagot",de nem szerepelnek egy PH cikkben. :K

Azt hogy kinek mi a szép (szubjektív).

Ha már az ember moddol,akkor törekedjen a praktikai szempontokra is,az is fontos,számomra a legfontosabb,ne csak szép legyen,hanem használható is!
Ez számomra az egyik szempontot sem üti meg(persze ez is szubjektív)
Ami nekem jó(179cm magas vagyok) az egy törpének :N jó.

[ Szerkesztve ]

(#45) Lajtorja


Lajtorja
aktív tag

Ha egy könyöktámasz is lenne az asztalon akkor kéne. Így nem ;]

--- ---

(#46) Mr Cube válasza MZperX75 (#44) üzenetére


Mr Cube
tag

Ja, a szép megítélése szubjektív.

Én mégis maradnék a "slagnál", mert jó cucc és sztem szép is hozzá, bár lehet, hogy átlátszó lesz, színezett folyadékkal.

Nekem konkrétan pl nem kell sok hely az asztalon, szóval nekem így is praktikus. Van annyi hely a szélén, hogy elég legyen.

Maradjunk annyiban, hogy neked nem, nekem meg bejön, mert mindenkinek más az ízlése. Én inkább csak azokra a dolgokra akartam rámutatni, ami nem teljesen ízlés dolga.

Azt viszont nem értem, aki indoklás nélkül rámondja, hogy ratyi.

:R

Próbáltad már kikapcsolni, bekapcsolni?

(#47) Apika


Apika
Közösségépítő

Engem zavarna a sok fény, ami a gépből szűrődik ki. Amúgy élmény lehet a három monitoron játszani... :K

(#48) MZperX75 válasza Apika (#47) üzenetére


MZperX75
addikt

Élmény,de ez a nálam a csúcs,itt nincs két monitor közt "káva"
[link]

(#49) Apika válasza MZperX75 (#48) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Igen, ez valóban a teljes látómezőt lefedi. De elég muris, ahogy ott ül mozdulatlanul. Egy szimulátorba építve jobban mutatna...

(#50) jocek91 válasza Mr Cube (#42) üzenetére


jocek91
aktív tag

A neonokhoz van kikapcsoló ( nekem sharkoon van ahoz adnak) bár ezt sokan nemtudják, mivel életükben nem láttak ilyet élőben. Az elhelyezése a rossz mert pont az arcába világít az embernek, ha mondjuk az asztal alá vagy mögé szereli mint egy hangulat világítást sokkal jobb benyomást kelt az egész.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.