Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Styleboy


Styleboy
tag

Hát az a K1 egészen megtetszet.És ahogy elnézem kisebb lesz mint a tg 01.Igy szerintem kelendőbb lesz.Igaz súlyra biztos felül fogja múlni mivel itt van egy QWERTY billentyüzet pulszba.De szerintem méretre kb egy IPhone méret lesz.Szerintem a TG1 se volt rossz készülék csak a mérete már nekem kicsit tényleg nagy volt.De ha ez bele fog ugy férni max 117x62x15mm-be akkor szerintem igen jó vétel lesz.És szerintem a 15mm vastagság egy billentyűvel megáldott géptől nem sok

"Aquila non captat muscas" --- azaz "A sas nem fog legyeket"

(#2) erdoke válasza Styleboy (#1) üzenetére


erdoke
titán

A vastagsággal nincs gond, és végre ezúttal a keret is rendben van. Ettől függetlenül 62 mm-es szélességről ne ábrándozz, legalább 66 mm az.

BTW, több híradás is kapacitív kijelzőről számol be a K01 esetében, míg a többinél megemlítik, hogy rezisztív.

A legjobb aláírás a héten

(#3) Styleboy válasza erdoke (#2) üzenetére


Styleboy
tag

Még szerintem a 66mm is kibékülnék,csak ne legyen azért 70mm-er.De majd jönnek róla bővebb információk és akkor meglátjuk.És addig is szurkolok hogy jól sikerüljön a készülék.

"Aquila non captat muscas" --- azaz "A sas nem fog legyeket"

(#4) Integra


Integra
titán

remélem az ui-ban is lesz fejlesztés, mert a tg01 az nagyon gyenge ezen a téren:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5) plus44 válasza Integra (#4) üzenetére


plus44
veterán

Egyetértek. A külső már megvan, kellene ide valami belső újítás is, vagy egy felturbózott Android.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#6) Duree


Duree
veterán

Kár,hogy a Toshiba gépei nem kerülnek kis hazánkba.
Pedig jó lenne

duree54

(#7) madarasz92


madarasz92
őstag

Hú ez jó kis cuccos lehet kár hogy nem jőn is hazánkban! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.