Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eddie17


eddie17
addikt

Meg is lepődtem, amikor tegnap az apróhirdetések felirat mellett, az volt, hogy új. Na mondom mi lehet új, aztán megláttam:) Nekem eddig tetszik.

(#2) v.tom


v.tom
őstag

Nem lett rossz szerintem se. Az egyetlen bajom, hogy már úgy megszoktam a régi felületet. Az nekem jobban tetszett. Szerintem letisztultabb, áttekinthetőbb volt.

(#3) Morpheus válasza eddie17 (#1) üzenetére


Morpheus
tag

eddig nekem is bejön ;)

Mondjuk én egyből az adatlapomat néztem meg, ugyanis annak örültem volna ha bekerül egy kiegészítés az adatlapra egy értékelős rendszerrel (kinek mennyi üzlete volt és hogy mennyire megbízható)

tudom van erre külön fórum + hq, de adatlappal jóval egyszerübb lenne leelenőrizni egy embert

"Morpheus felhasználónak 39 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!" phmegbizhatosag.atw.hu

(#4) raczger


raczger
őstag

Én előbb is már rátaláltam a hardveraprora, néhány hónapja, kicsit meglepődtem, de logikusnak tűnt, de ezek szerint csak most lett igazán publikus. Aprók között a legjobb és legátláthatóbb számomra MO.-n.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#6) Skynet258


Skynet258
veterán

A PH lassan mindenhol ott lesz, és látá az Úr, hogy ez jó :D

https://geekpulse.hu

(#7) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nekem is tetszik. Jobb a skin mint a "régi" :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#8) Racecam válasza v.tom (#2) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Mond meg, hol lett más a felület? :F
(A skinen kívül.)

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#9) csigi


csigi
addikt

A Prohardver oldalon (nevezzük főoldalnak), fennt a tetején ilyen kis fülecskék formájában elérhetőek a társoldalak, kivéve a Hardverapró. Lesz majd az is?
Illetve a Hardverapró oldalon is jobb lenne ez a megoldás, a mostani legördülő menünél jobb lenne szerintem... :R

nofene

(#10) h-yle


h-yle
addikt

Nekem is bejön az új oldal. Viszont ha már így le lett választva, nem lehetne megoldani, egy "belső" rating rendszert? Van már topic formában ajánlott és nem ajánlott személyek topic, van fekete lista, és van egy külön oldal is ezeknek ingyenes portálon (asszem).

Ha ezeket bele lehetne integrálni a hardverapró-ba akkor tökéletes lenne. Úgy képzeltem el, hogy lehet minden felhasználóhoz review-t írni, és egyben értékelni is. Az értékelés tisztasága érdekében mondjuk egy adott user egy héten csak egyszer értékelhet egy másik user-t, így nem lehetne szarrá spamelni az értékelést.
És akkor ebből az oldalon belül lenne black meg white list, valamint ilyen top és bottom 1xx.

Ez megoldható RIOS5-ben?

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#11) Pubszon


Pubszon
veterán

Nekem be jön az új skin, meg az, hogy a böngésző közepére van igazítva, nem úgy mint pl a prohardver lap. Ezért is használom a gamepod lapot, meg azért, mert jó sötét, és este nem olyan zavaró. :R

Tényleg jó, grat. :R

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#12) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Én is támogatnék egy adatlapba integrált értékelőrendszert. Egyébként teljesen jó. :)

[ Szerkesztve ]

(#13) Kobe


Kobe
veterán

az új sin tetszetős, de sajnos tényleg továbbra is hiánycikk az értékelési rendszer fejlesztése

(#14) sTERNI


sTERNI
senior tag

Csak nekem túl zavaró fehéren a két halvány sárga árnyalat? :U

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#15) localhost válasza Kobe (#13) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Olyan sokszor végigbeszéltük ezt az értékelős dolgot, nekem ellenérzéseim vannak ez ügyben. Igazából az ellen, hogy néhányan azt hiszik, hogy ez az együl használható megoldás az átverések, csalások megakadályozására.
Sajnos ez nem az!
Másrészt, azért mert én már sok-sok éve PH-zok, de csak összesen 5-10 üzletem volt, ami mindegyik pozitív eredménnyel zárult, akkor énrám a 10 pontommal úgy kell nézni, mint egy ÚJONC szakmai hozzászólására? Mert ahogyan az újonc (kevés hozzászólással) UGYANÚGY mondhat jót és hasznosat a fórumokban, mint ahogyan egy Őstag balgaságot, egy kevés pontos 'biznicmen' is KEVÉSBÉ megbízható, mint egy sokpontos? Hát szerinetm nem.

NO FLAME PLEASE!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#16) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Szeretném kérdezni, van-e mód arra, hogy egyszerre tudjak bejelentkezve maradni végre, mind a ph, mind az új apró-oldalon, mert ez így eddig nekem kicsit több, mint bosszantó, az állandó, ki-bejelentkezések miatt.
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#17) Integra


Integra
titán

az itnews szétgányolása óta, ez az első jó lépés.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18) Ramius válasza csigi (#9) üzenetére


Ramius
őstag

Szerintem ezt is utoléri majd az újítás, és egy legördülő lista lesz, mint az aprónál. Már annyi társoldal van/lesz, hogy nem fér ki egymás mellé. :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#19) 7


7
addikt

Mivel folyamatosan bővül a lapcsalád, a fenti, kattintható fülecskék egy idő után már nem fognak elférni, jobb ötlet meg nem volt az azonnali váltásra a lapcsalád lapjai között, ezt már a gamepod+itcafé indulásakor is kitárgyaltuk. Sajnos / nem sajnos úgy tűnik, ez a legördülős menü fog elterjedni, hacsak nem találnak ki közben valami jobb megoldást.

Más: A HardverApró egyelőre még alig különbözik a régi aprótól. Az apró külön lapra való áttételére azért volt szükség, hogy a későbbiekben olyan fejlesztésekkel lehessen bővíteni az oldalt, amik az eddigi formájában nehezen, vagy egyáltalán nem lettek volna megvalósíthatók. Egyelőre viszont várni kell ezekkel, mert a fejlesztők igencsak le vannak terhelve.

Fejlesztési javaslatok egyébként mindig jól jönnek, az illetékesek szoktak rájuk figyelni.

[ Szerkesztve ]

(#20) Vladi


Vladi
nagyúr

Zsír lett. Nagyon tetszik a szűrő része! :C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#21) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

ideje volt, már elég terebélyes részét képezte a ph-nak az apró rész :)

gottagofast

(#22) twollah


twollah
nagyúr

Gerebyeah!

(#23) Terminus_


Terminus_
aktív tag

Jááj, de utáltam mindig is az ilyen marketing dumát. :) Persze tudom, valahogy tudtára kell adni a potenciális ügyfeleknek az infót. (Szóval, no offense meant! ;))

Persze szerintem is logikus lépés volt.

-

(#24) Tibiajax válasza 7 (#19) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Yetike, esetleg válasz a kérdésemre?..

(#25) localhost válasza Tibiajax (#16) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Töröld a cookiekat és az előzményeket (cache) a böngésződből, mert nálam pl. megy úgy, ahogy te szeretnéd!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#26) 7 válasza Tibiajax (#24) üzenetére


7
addikt

Tegnap rakoncátlankodtak egy kicsit a sütik, ma viszont már normálisan ment (legalábbis nekem). Néha előfordul, ilyenkor érdemes megpróbálni az előttem is javasolt süti- és cache-törlést.

[ Szerkesztve ]

(#27) 7 válasza localhost (#15) üzenetére


7
addikt

Valószínűleg majd ezeket a hibákat igyekeznek kiküszöbölni az illetékesek, reméljük, hogy sikerül is. Mindenesetre Parci egyik reakciója alapján a távolabbi jövőben számíthatunk ilyesmire.

[ Szerkesztve ]

(#28) Omega81 válasza Skynet258 (#6) üzenetére


Omega81
senior tag

Így van. Maga a főoldal, a hír és a tesztek kicsit mintha megfogyatkoztak, de a fórum része, nagyon nagyot fejlődött az elmúlt időkben!
Összességében csak így tovább! :R

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#29) shteer válasza 7 (#27) üzenetére


shteer
titán

még szokni kell kicsit :)

egyébként a ph!, a mobilraena, a logout és a hozzájuk tartozó fórum nem kerül középre igazításra?

..szerintem jónak tűnik

(#30) 7 válasza shteer (#29) üzenetére


7
addikt

Egyelőre nem, bár nem tudom, mik a hosszabb távú elképzelések ezzel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#31) Cathfaern válasza Tibiajax (#24) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Akkor is kidobál ha ezek ki vannak pipálva?
Ne korlátozzon a jelenlegi IP-címemre
Nem lépek ki más gépekről / böngészőből

(#32) Tibiajax válasza localhost (#25) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Szuper, így már működik, előzményeket töröltem, úgy még nem, a cookikat engedélyeztem globálisan, és úgy már műxik, bennt hagy mind a kettő helyen. (Safari, egyébként)
Köszi mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#33) virkir válasza Cathfaern (#31) üzenetére


virkir
veterán

Akkor nem. De miért is kéne ezt használni ha eddig nem kellett?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#34) virkir válasza virkir (#33) üzenetére


virkir
veterán

FF-ben nem működik a dolog hiba töröltem a kukikat ugyan úgy kidobál ha bejelentkezek a társoldalakra.
Ráadásul ha kilépek az egyik oldalról mikor be volt jelölve a több gépes lehetőség de nem akarom, hogy belépve maradjak akkor a másik kiléptetésekor már hibát ad
1
2
Valami eléggé el lett cseszve.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#35) 7 válasza virkir (#34) üzenetére


7
addikt

Cache-t (gyorsítótár) is ürítettél?

(#36) Kriza


Kriza
őstag

Éljen a lapcsalád új tagla! :C :R

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#37) Tibiajax válasza virkir (#34) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

coockie-kat engedélyezd mindenhol! nálam is az volt a gebasz oka

(#38) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Színeket még kicsit javítani kell, de amúgy jó!
Gondolom nem kis munka van benne! :B

Szabad tudnom mennyien vagytok benne a fejlesztésbe? :U

...

(#39) #56573440


#56573440
törölt tag

még kicsit szokni kell a kinézetet, bár nem lett radikálisan más, de azért érdekes :) grat a bővüléshez, használt hw-t ha vennék tuti itt néznék szét először

(#40) virkir válasza 7 (#35) üzenetére


virkir
veterán

Természetesen.

TibiajaxAz is engedélyezve van de FF-el nekem nem működik.
Valami a motorral van mert tegnap még gond nélkül működött

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#41) Ramius válasza virkir (#40) üzenetére


Ramius
őstag

Nem biztos, hogy a motorral van a gond. Nálam pl. működik, akárhova lépkedek, mindig be vagyok jelentkezve.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#42) virkir válasza Ramius (#41) üzenetére


virkir
veterán

Hm...
Tegnap óta nem történt semmi a géppel és akkor még jó volt.
Namost ha másnál is előjön hasonló gond akkor nem hiszem, hogy az én gépemben van a hiba.
Végül de nem utolsó sorban amióta szét lett bontva a PH azóta nem sikerült megoldani, hogy ha egy helyre bejelentkezünk akkor mindenhol úgy legyen.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#43) Cathfaern válasza virkir (#42) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"amióta szét lett bontva a PH azóta nem sikerült megoldani, hogy ha egy helyre bejelentkezünk akkor mindenhol úgy legyen"
Dehogynem sikerült, ez így van kezdetek óta... szóval mégis nálad lesz valami galiba :)

(#44) cizoe válasza 7 (#30) üzenetére


cizoe
őstag

Isten ments, hogy középre igazítsátok... :Y Annál jobban max egy animált gif logóval lehetne jobban elcseszni a látványt. :D

(#45) Viktor26 válasza Skynet258 (#6) üzenetére


Viktor26
tag

Jaja, de azért volna még ötletem! :)

(#46) ThuG4LifE


ThuG4LifE
senior tag

FF 3.0.3 alatt engem ez fogad: [link]

''I'm seein nuttin' but my dreams comin' true while I'm starin' at the world through my rearview ...'' RIP 2Pac

(#47) Draken


Draken
őstag

1.lol, 2. új skin jöhetne ide is :)

(#48) Parci válasza Integra (#17) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

(én is szeretlek :D)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#49) mocsanisi válasza FoxiestFox (#12) üzenetére


mocsanisi
senior tag

Csatlakozom!

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#50) misirulez válasza localhost (#15) üzenetére


misirulez
senior tag

Adatlapba integrált értékelőrendszert, a népnek!!!!

localhost:
Nincs ezzel semmi gond.
Volt tíz lezárult rendes üzleted, ez egy teljesen pozitív dolog.

"5-10 üzletem volt, ami mindegyik pozitív eredménnyel zárult, akkor énrám a 10 pontommal úgy kell nézni, mint egy ÚJONC szakmai hozzászólására?"

Khm...Hogy jöne ide az újonc-ság, mint olyan?
Mert az üzletelésben, akkor vehetjük, úgy, hogy újonc vagy(mert "csak" tíz üzleted volt) de fórumozásban, pedig őstag.
Egyszerűen nem tudom elképzelni (vagy én nem értem a hsz.-edet), hogy miért lennél te ettől újonc?

beszéljünk róla....

Üdv
Misi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.