Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Míg a legdrágább a Qualcomm Snapdragon alapú neoTouch lesz.
Jobb név ilyen komoly készüléknek, pariban lesz a Toshiba, HTC HD 2 vel, és nem lesz drága ( HTC hez képest biztos nem)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Duree


Duree
veterán

Jól néz ki,de tudni kéne a beltartalmat is.
Reméljük nem valami lassu hulladék lesz.
Lehet,hogy lassan bealkonyul a windows mobilnak

duree54

(#3) erdoke válasza AS (#1) üzenetére


erdoke
titán

Az eddigi híresztelések kb. 110e Ft-os F1-ről szólnak, ami nem kissé lenne versenyképes. (3,8" WVGA, Snapdragon, stb.)

(#2) Duree
Acer F1 info

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#4) plus44 válasza erdoke (#3) üzenetére


plus44
veterán

110e? Már már túl baráti.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#5) erdoke válasza plus44 (#4) üzenetére


erdoke
titán

Igazad van, holnaptól 99e Ft-ért megvásárolható:

:C :C

A legjobb aláírás a héten

(#6) joey04


joey04
titán

Unboxing

jó a doboza. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) erdoke válasza joey04 (#6) üzenetére


erdoke
titán

A kijelző minőségére kíváncsi leszek, az ára nagyon rendben van.
Nekem egyelőre az új WM6.5 modellek közül a Toshiba K01 tetszik legjobban hardveresen + külsőleg.

A legjobb aláírás a héten

(#8) Avicularia válasza erdoke (#7) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem is rossz tényleg,eddig ez nekem kimaradt

(#9) joey04 válasza erdoke (#7) üzenetére


joey04
titán

Nekem ezek a Toshiba gépek nem szimpatikusak... Nálam a HTC a favorit, ha az nem lenne akkor ez az Acer lenne nálam a befutó WM vonalon.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) erdoke válasza joey04 (#9) üzenetére


erdoke
titán

Nem értem az általánosítást. A böszme, rezisztív kijelzős TG01 nehezen összevethető a kecses, kapacitív kijelzős, QWERTY-s K01-gyel. :F

A legjobb aláírás a héten

(#11) joey04 válasza erdoke (#10) üzenetére


joey04
titán

Nem tudom neked megmagyarázni. Egyszerűen nem tetszenek, nincs rá szakmai érvem. Hacsak annyi nem, hogy a TG01 tudjuk milyen, a qwerty-s cuccok meg eleve taszítanak.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) joey04 válasza joey04 (#6) üzenetére


joey04
titán

itt a folytatás.
(hardware tour)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Külsőre nekem olyan ez mint a szögletes iphone :)

Üdv: Csabee.

(#14) joey04 válasza joey04 (#12) üzenetére


joey04
titán

uh ennek milyen is sz*r maszatos lett a hátlapja egy kis fogdosás után. :O

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) erdoke válasza joey04 (#14) üzenetére


erdoke
titán

Az még hagyján, de karcos is. Persze egy hátlap remélhetőleg filléres dolog lesz hozzá, illetve előbb-utóbb megjelennek majd az utángyártott, jobb/más anyagból készült hátlapok.
A kijelző puhaságát elnézve, fólia használata kötelező lesz.

A legjobb aláírás a héten

(#16) erdoke válasza erdoke (#15) üzenetére


erdoke
titán

Aki a brit akcentust kedveli, annak itt egy rövid előzetes.

A legjobb aláírás a héten

(#17) erdoke válasza joey04 (#12) üzenetére


erdoke
titán

Megjött a következő rész a pocketnow.com-ról: Software Tour

A legjobb aláírás a héten

(#18) joey04 válasza erdoke (#17) üzenetére


joey04
titán

Egész jó lett. A böngészőkből mutathattak volna többet is... :)
A képeknél még piszok lassú.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) erdoke válasza joey04 (#18) üzenetére


erdoke
titán

Az a gyári képnézegető szoftver hibája lesz. Felteszel egy Resco-t, és király vagy.

A legjobb aláírás a héten

(#20) joey04 válasza erdoke (#19) üzenetére


joey04
titán

Abból melyik a legújabb verzió?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) erdoke válasza joey04 (#20) üzenetére


erdoke
titán

Resco Photo Viewer 7.0 beta5

A legjobb aláírás a héten

(#22) joey04 válasza erdoke (#21) üzenetére


joey04
titán

ő lenne az?
Háát. :)
A HTC ezt (is) szebb kivitelben oldotta meg, meg még egy külön programot feltenni, ami teljesen elüt az alap designtól... Ezért méltattam a TF3D-t, Ott minden illik egymáshoz, jól néz ki a rendszer. ehhez meg külön ezt-azt megvenni, ahány program annyi kinézet. áhh...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) erdoke válasza joey04 (#22) üzenetére


erdoke
titán

Használatban már a béta5 is az egyik legjobb (ha nem a legjobb) képnézegető PPC-re. Ott még a béta1-et tesztelték, folyamatosan adnak hozzá új funkciókat, és csiszolják a működést és a sebességet.
Dizájnban szinte mindenhez passzol, az Acer egyébként se erősen dizájnolt extra szoftvert kapott, nem fog tőle elütni. :)

A legjobb aláírás a héten

(#24) joey04 válasza erdoke (#23) üzenetére


joey04
titán

Használatban már a béta5 is az egyik legjobb (ha nem a legjobb) képnézegető PPC-re. Ott még a béta1-et tesztelték, folyamatosan adnak hozzá új funkciókat,
Ezt elhiszem, de nekem egy képnézegetőbe nem kell semmilyen funkció, a nézegetésen kívül. nem telefonon fogom szerkesztgetni. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) erdoke válasza joey04 (#24) üzenetére


erdoke
titán

Akkor VITO EyePhoto (iPhone app koppintás). :K

A legjobb aláírás a héten

(#26) joey04 válasza erdoke (#25) üzenetére


joey04
titán

De az aceren nem osx kinézetű felület van. ez egy iphonera jó lenne esetleg, vagy egy Omnia2re is, annak a világába is beleillik szerintem. :)

De azért az nem semmi, hogy még erre is külön programot kell keresgélni. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) erdoke válasza joey04 (#26) üzenetére


erdoke
titán

Én se értem, egy Snapdragonra hogy lehet ilyen tetű lassú képnézegetőt írni, de az Acernek sikerült. :((

A legjobb aláírás a héten

(#28) AS


AS
félisten

Teszt, szokásos csalódás
link....
Úgy látszik Windows mobilet csak HTC , és Samsung tud normálisan csinálni.. :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.