Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lujó55


lujó55
őstag

Jó cikk, de mintha már a közelmúltban ezt kitárgyaltuk volna. Vagy ez miben újabb? :F

(#2) JoeYi


JoeYi
őstag

elég lett volna egy link az 5 nappal ezelőtti itcafé cikkre :)

Amúgy ott is és itt is kimaradt az az apró részlet, ami nélkül érthetetlen a memrisztor működése. Mégpedig míg az egyik irányból folyó áram hatására növekszik az ellenállása, addig a másik irányból folyó hatására csökken.

(#3) Angel1981


Angel1981
veterán

Igen, kicsit "deja vu", de nem baj! :)

(#4) Chaser


Chaser
titán

"Új generációs memória a HP és a Hynix műhelyéből" :N

szerk: Az előző cikkben is volt egy kis hiba, lécci' azt is javítsd ki :R / és válaszolj a topikban feltett kérdésemre:D/

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5) Abu85 válasza JoeYi (#2) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Ezt az infót beleírtam. :R Kösz, hogy szóltál, valóban fontos adalék.

(#4) Chaser: :B :R

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#6) lujó55 válasza JoeYi (#2) üzenetére


lujó55
őstag

wow!
google a barátod, vagy ezt honnan tudod? Ez tényleg kimaradt, mellesleg elég fontos a működés megértéséhez...

(#7) JoeYi válasza lujó55 (#6) üzenetére


JoeYi
őstag

wiki a barátod

egy kávészünetnyi gondolkodás időm ráment míg azon forogtam, hogy miként állítódhat be az ellenállás szint és ez miért nem állítódik el egyből újra bekapcsolás után. Érthetetlen volt, ezért utánanéztem: [link]

(#8) orbano


orbano
félisten

na, végre egy technológia, ami elvileg hamar kész van, labóratóriumban már tényleg bizonyított, és sok felhasználási területen jelenthet áttörést. azt a pár évet vígan kibírjuk.

A vér nem válik VAZZE!™

(#9) JoeYi válasza orbano (#8) üzenetére


JoeYi
őstag

szerintem csak idő kérdése, hogy az Intel licenszelje és ő is nekiálljon a valószínűség számítás alapú procik fejlesztésének.

(#10) ftc válasza orbano (#8) üzenetére


ftc
nagyúr

1960-tól nem sok idő...

(#11) Móci


Móci
addikt

Várjuk szeretettel.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#12) Srodney


Srodney
senior tag

érdekes hogy ez a memrisztor mennyi mindenre jó,lehet belőle meroria,cpu...érdekes...hatalmas technológiai bumm jön itt ha ez beválik... :Y

(#13) atti_2010 válasza JoeYi (#9) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Késő az AMD már licenszelte, és jövőre kezdik gyártani.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#14) waithEard válasza atti_2010 (#13) üzenetére


waithEard
őstag

Bakker...akkor erről a licenszről is lecsúsztam! ;] Na de sebaj, azért kíváncsian várom a fejleményeket.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#15) atti_2010 válasza waithEard (#14) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Mit lehetett volna rá felelni, elég sz@r ügy lenne ha az Intel licenszelné mert akkor megint csillagaszati árakon lehet kapni, amúgy hatalmas találmány egy jókora SSD-t eltudnék vele képzelni de gondolom nem hülyék és ezeket is úgy kezdik hogy 30-60-80Gb 150-180-260 euró.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#16) Integra válasza lujó55 (#1) üzenetére


Integra
titán

semmiben. nem érdekli őket, hogy 3x bevan rakva ugyanaz a cikk.. kell a klikszám.
nagyon sokszor volt már szó róla, hogy legalább linkeljék az első cikkhez a másodikat, hogy egy topicban legyen, de ez azóta sem történt meg.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17) orbano válasza ftc (#10) üzenetére


orbano
félisten

mondjuk tény, hogy pár évvel ezelőtt is volt ezzel kapcsolatban nagy bejelentés, hogy hu ha meg minden és mindjárt, de valahogy azóta elreült az idő. 1960 és 2002 között meg annyira nem foglalkoztam a számítástechnikával, hogy zavarjon, hogy még nincs memrisztor :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#18) kpal


kpal
veterán

Hova sietnek ennyire.

(#19) orbano válasza kpal (#18) üzenetére


orbano
félisten

kik? és miért baj, hogy sietnek?

A vér nem válik VAZZE!™

(#20) kpal válasza orbano (#19) üzenetére


kpal
veterán

ezekkel a a ramokal.

(#21) orbano válasza kpal (#20) üzenetére


orbano
félisten

miért baj hogy sietnek?

A vér nem válik VAZZE!™

(#22) ftc válasza kpal (#20) üzenetére


ftc
nagyúr

Miért a ramokkal törődünk? Egy csomó tranzisztort lehet vele spórolni bekötéseknél......hm de nekem az nem jó én ellene vagyok :DDD

(#23) orbano válasza ftc (#22) üzenetére


orbano
félisten

kisméretű, kis fogyasztású nem felejtő ram? fúúúúúúj. :U

A vér nem válik VAZZE!™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.