Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gerii


gerii
addikt

Ehhez jöhetne a vr szemüveg :K

(#2) twine


twine
addikt

Egyszer olvastam valahol, hogy a számítógép, a szegények szórakozása....
És mennyire igaz... :(
Virtuális "kirándulás...."

(#3) Kékes525


Kékes525
félisten

Tetszik a program, olyan országokba is eljuthatok, ahová másképp biztosan nem mennék.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#4) #06658560 válasza twine (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

Hát, ha belegondolok, hogy elég macerás elmenni Brit Columbiába, megnézni ismerős merre nyaralt- kanadai, neki helyi kiruccanás-, vagy megnézni ausztrál rokont, hol él, látni is a Streetview-n az illetöt a ház előtt, szintén nem csak tíz perces elrohanok és megnézem téma.
Ha kirándulást tervezek, akkor szintén nem rossz, hogy gyorsan megnézve van-e értelme esetleg egy kitérőt tenni egy menetes napon valamiért, szerintem kifejezetten hasznos.

(#5) twine válasza #06658560 (#4) üzenetére


twine
addikt

azt hiszem félre érthető voltam,,nem leszólni akartam, csak úgy kiszaladt belőlem,,talán csak pillanatnyi keserűségből...
aki tehetős elmegy, megnézi....aki nem, csorgatja a nyálát a pc előtt,,,,aki, teheti megveszi az AMG-t, aki nem, szimulátorozik...etc.etc..

Én is használom, nagyon jó dolog, a mindennapjaim része, street view hatalmas okosság....egyszóval tök jó, hasznos, és nagy segítség,,,tehát nem a funkciókat akartam leszólni, vagy elvitatni az érdemeiket, stb...
Csak úgy eszembe jutott ,és leírtam a témához kapcsolva ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.