Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Graphics válasza tibor23 (#49) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem terv szerintem a több pénz adása.

Én kíváncsian várom mi lesz belőle, mert a Samsung túlárazásai és az LG középkategóriás szenvedései után végre valaki adhatna jó ár-értékű készüléket..

A két nagy monopolhelyzetében azt ad el, amit akar... A szart is, a jót is...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#52) Vikthor


Vikthor
nagyúr

jó hír, de eléggé elfuserált méretek. Miért nincs 80" felett de még egy nyomorult 75"-et se látok...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#53) Duree


Duree
veterán

Eléggé szűk a magyar tévé piac,legalábbis a felhasználók szerint, hiszen az LG és a Samsung uralja és lefedi a teljes palettát. Egy kínai gyártó bármilyen névvel is jön nem tud és nem is fog labdába rúgni nem csaj nálunk hanem az európai piacon sem. Hatalmas összeget fektetnek bele de szerintem kidobott pénz, hiszen a jó csengő márka név mögött Kína áll, ráadásul egy kevésbé ismert cég amely már egyszer meg bukott Európában.
A kínálatot elnézve nem valami fényes ráadásúl az Android okos tévé rendszernek erős korlátai vannak.
Nagyon kíváncsi vagyok a végkifejletre.

duree54

(#54) Duree válasza Graphics (#51) üzenetére


Duree
veterán

Mitől közép kategóriás az LG?

duree54

(#55) Duree válasza EV6 (#50) üzenetére


Duree
veterán

Maximálisan egyet értek veled.

duree54

(#56) tibor23 válasza Graphics (#51) üzenetére


tibor23
senior tag

Ahhoz, hogy TV-t gyártsanak először kijelzőt kellene (tudni) gyártani. Jobbat és olcsóbbat, mint a kínaiak és kóreaiak.
Ez kb. olyan, mint ha úgy akarnál autót gyártani, hogy motort nem tudsz. Erre persze lehet azt mondani, hogy úgy is lehet, de azok kb. a "futottak még" kategória.

"A két nagy monopolhelyzetében azt ad el, amit akar... A szart is, a jót is..."
Egyáltalán nincsenek monopolhelyzetben, csak pont ár/érték arányban ők a legjobbak már a lapos TV-k megjelenése óta.

(#57) Graphics válasza Duree (#54) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor úgy mondom, hogy akkor van esélyük, ha mondjuk az LG középkategóriás felhős, rossz betekintési szögű TV-nél jobb minőséget prezentálnak azonos, vagy olcsóbb áron.

Addig nem.

@tibor23: Akkor ez marad az én véleményem. Kihasználják ezt a helyzetet... Vannak jó TV-ik, de van, amit a név ad el... Na azokra tudnának lőni a kínaiak, tajvaniak.

Van ott kijelzőgyártás is, BOE, Tianma, stbstbstb... :) Sőt ne lepődjünk meg, ha egyre többször kerülnek elő ezek a gyártónevek.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#58) nuke7 válasza Vikthor (#52) üzenetére


nuke7
veterán

pontosan :K

https://youtube.com/user/nuke7

(#59) #72630400


#72630400
törölt tag

https://www.metzblue.com/hu-HU/android-tv/s9a/

[ Szerkesztve ]

(#60) Castell válasza tibor23 (#49) üzenetére


Castell
aktív tag

"A TV piacon nagyon erős árverseny van, egy METZ matricáért senki nem fog több pénzt adni"

Tökéletesen egyetértek. Ha megnézzük a mostani Metz kínálatot, semmi kiemelkedőt nem kínálnak. Tucatmárka ez is.

De, hogy konkrét példát írjak:

Metz 40E2X11A. 70 lepedőért kapunk tehát egy 40" Full HD Tv-t. Ez nem is lenne rossz, de ha utána nézünk a dolgoknak:

- Csak 12 hónap jótállás
- 2 x 6 W-os hangrendszer
- 2 db HDMI
- 100 Hz SMO(?) képfrissítési index

Ennyiért tucat számra vehetünk hasonló vagy jobb TV-t is, mint pl. a Sharp, ahol harman/kardon hangrendszert és hosszabb alap jótállást is kapunk, így nehéz lesz labdába rúgni...

[ Szerkesztve ]

(#61) Duree válasza Graphics (#57) üzenetére


Duree
veterán

Nos ebben tökéletesen igazad van.

duree54

(#62) forgonati


forgonati
őstag

A 61 hsz-ből 40 a földrajzon pörög. De jó úgy átpörgetni a fórumot, hogy egy relevánsz hsz nincs a témához. Na jó, az uccsó 10 az már OK. Persze tudom, az enyém sem az. Mondjuk én legalább offba teszem egyesekkel ellentétben.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#63) Aprósólyom válasza Graphics (#4) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Földrajrzól beszéltem, ne nyelvészkedj, mert elveszel.... xD Nézzd meg a képen, melyeket jelölik dél-kelet európának.... xD Földrajz bukó... :DDD Elnézést mindenkitől, hogy felvetettem ezt a témát. Csak kiszúrta a szemem, hogy még szlovákiát, Mo.-t is dél-kekelt Európába sorolták. :DDD Azt, hogy a többiek ezen pörögnek és nem informálódnak, inkább vitáznak az egyértelmű hibán, arról nem én tehetek. :))

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#64) Graphics válasza Aprósólyom (#63) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt már rég lepörgették a topicban, engedjük el. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#65) Vtwo


Vtwo
senior tag

Kb. annyi esélye lesz az európai piacon,mint Pista bácsi muraközi lovának az Epsomi derbin.

(#66) Vesa


Vesa
veterán

Szomorú és egyben félelmetes, hogy már az egykoron nagy német márka mögött is kína van. A Bosch is már eladta a Skil brand-et egy kínai vacakgyártónak és lehetne még sorolni. A gond az, hogy minden ilyen esetben látható a minőség drasztikus romlása, mert a kínai gyártás egyszerűen vacak, minőségbiztosítás nulla.

A tudomány a valóság költészete!

(#67) Vtwo válasza Vesa (#66) üzenetére


Vtwo
senior tag

Na igen,a Philips kivételével nem is maradt épkézláb európai márka a szegmensben.

(#68) dabadab válasza Vtwo (#67) üzenetére


dabadab
titán

A Philips TV-k már hét éve valójában TP Vision TV-k, de azoknál a kínaiak úgy tűnik, hogy tartották a minőséget.

DRM is theft

(#69) Ribi válasza Vesa (#66) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ez pont annyira a mi hibánk mint a gyártóké.
Mindig jött az "ez csak kicsit rosszabb, nekem jó lesz ez, meg hát olcsóbb" hozzáállás. Lassan már annyira a béka segge alá került ezzel sok termék minősége, hogy jaj. Persze mivel évente jön másik 3 gyártó, azt sem tudod a drágák közül mi az ami minőségi és mi az ami csak túlárazott szemét. A gyártók meg szándékosan szarra terveznek mindent, nehogy túl sokáig tartsanak. Innentől a minőségi szar és a kínai szar már sokszor 1 kategória. Jó hogy a kínai olcsóbb szart veszed akkor.

(#70) ivarg válasza Vesa (#66) üzenetére


ivarg
tag

Nem a kötekedés kedvéért, de a akik kb. 15 éve szar, sajnos tapasztalat.
Ez annak volt köszönhető, hogy túl kicsik voltak a kelet európai önálló gyártáshoz, és nem elég drágák a nyugati munkaerő megfizetéséhez, csupa musztafa rakta össze szarul a portékát, majd bezártak és kínai még rosszabb cuccokat címkéztek ekkor jöhetett a bosch, de a minőséget sosem hozták vissza, csak akartak az eleve gyenge zöld bosch alá még valamit, pedig sok esetben az alatt már nem sok minden van. Csak az igazi budget cuccok.

[ Szerkesztve ]

Addig nyújtózkodj, amig kinyúlsz!

(#71) ivarg válasza Castell (#60) üzenetére


ivarg
tag

Amiben bízhatnak a Jürgen és Elke a hegyről akik most cserélik 30 év után a CRT Metz-et

Addig nyújtózkodj, amig kinyúlsz!

(#72) #06658560 válasza Ribi (#69) üzenetére


#06658560
törölt tag

Kérdés, hogy az tényleg hibás gondolkodás-e, ha nem mindenben maximalista az ember. Pl. tévé. Ha mondjuk havonta egyszer tud filmet megnézni, vagy nem vizuális tartalmában fontos dolgot néz, akkor kell-e tökéletes képminőségű terméket vennie? Az-e akkor a tudatos vásárlás, ha megveszi a legjobb OLED paneles LG-t sokezer Euroért?

(#73) Sinesol válasza #06658560 (#72) üzenetére


Sinesol
veterán

Szerintem bőven indokolható, ha már csak kevesszer van időm filmezni, legalabb akkor a legjobb minőseget kapjam. De ugyanugy ha gyakran nezrm akk is a legjobbat akarnam, mert mindennapi hasznalati targy, miert szurnek ki magammal rossz minőseggel?
Vegulis akarhogy nezzuk, igényesség kerdese, hogy kinek mi a minimum elvart szint. Penztarcat is ide lehet persze venni, de szerintem egy tartos hasznalati cikknel pont nem erdemes sporolni.

[ Szerkesztve ]

(#74) #06658560 válasza Sinesol (#73) üzenetére


#06658560
törölt tag

Mit befolyásol egy kvízműsor, vagy egy politikai vitaest élvezeti értékén, ha mondjuk nem elég homogén a panel? A lényeg nem a vizuális tartalom ott. Az, hogy valaki egy terméket nem az 1%-os használati feltételekre optimalizáltan vesz, miért igénytelenség?

(#75) Ribi válasza #06658560 (#72) üzenetére


Ribi
nagyúr

Technológia és minőség ebből a szempontból nagyon más irány.
Nem maximalizmusról van szó. Szimplán ma bemész a boltba és olyan hulladék termékek tömkelegét kapod meg ami még a garancia időn belül is elcsesződik 3x. Gyártják, mert megveszik. Viszont arra is rászoktak, hogy drágán adják a szart is. Hiába vannak drága cuccok, egyik fele ugyan úgy hulladék, másik fele meg jó, de nem tudod melyik melyik. Ezzel is a hulladék felé terelnek, hogy ha drágán is jó eséllyel szart kapsz, akkor vegyél inkább olcsón szart.
Technológia meg nem ide tartozik. Az, hogy nem mindenben OLED van, hanem IPS vagy NT az nem a minőségét mutatja. Vannak nagyon jó NT monitorok is, amik bőven minőségibbek lehetnek mint sok IPS. Nekem is van egy lassan 15 éves NT monitorom, köszöni szépen még jól van. Bezzeg a tömegfos amit jóval korábban vettem már javítani kellett, mert nyilván elavulásra tervezték és beszarnak benne az alkatrészek. Ez a minőségi kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#76) Rover623


Rover623
félisten

"Olyan nagy vállalatok tűntek el vagy váltak marginális szereplőkké, mint a Loewe, a Grundig, a Thomson, a Brionvega vagy épp a Videoton és az Orion,"
A Brionvega mint nagy vállalat?
Volt egy jó design ötletük, a kockatévé, aztán abból vegetáltak/vegetálnak...nem összehasonlítható a többivel...szerintem.
A szerző vagy összekeverte a Braun-al, vagy csak fitogtatni akarta a lexikális műveltségét.

primus inter pares

(#77) tuki2200


tuki2200
senior tag

Európai szemléletmód, europai embereknek, europai piacra, aztan mégis a balkánon meg indiába tervezik a megjelenést. Nekem itt kicsit kilóg a lóláb..

[ Szerkesztve ]

(#78) Aprósólyom válasza #06658560 (#74) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Nem igénytelenség. Szarul fogalmazta meg. Az ő igénye. Senkinek az életminőségén nem változtat, hogy mennyire tökéletes bőrszíne van a riport alanynak vagy a főszereplőnek a filmben, stb...
Filmeknél, amúgy is a legtöbbje egy kreált képi világot tartalmaz. Köze nincsen a valósághoz. A hatás fokozása miatt alakítják a színvilágot, fényezést, szűrőket, stb... szóval már itt bukik a dolog. Ha valaki igényesség kérdésévé teszi, hogy mennyire tökéletes árnyalatokat reprodukál a kijelzője, amit csak szórakozásra használ, akkor el van tévedve a világban.... Legfeljebb xy-nak igénye van a lehető legjobb színreprodukcióra és szándékában áll fizetni érte. De ha más nem így gondolkodik, és ígényesség kérdésévé teszi, az végletes.

(#75) Ribi: De valójában nem a termék működési megbízhatóságáról volt szó, hanem a technikai specifikációján. Bár én sokkal fontosabb kérdésnek tartom amit felhoztál. Én sokkal hosszabb garancia időt kényszerítenék ki a gyártóktól. A fa**om kivan a fogyasztói társadalom hulladék termelésével és a mesterséges avultatással. Fasza a fejlődés, de sokszor úgy érzem sokkal inkább azért fejlődünk, hogy meglegyen a vállalatok pénzügyi növekedése és nem azért, hogy all-in-all a civilizációnak jobb legyen...

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#79) BiP válasza Ribi (#75) üzenetére


BiP
nagyúr

TN

(#78) Aprósólyom: "és szándékában áll fizetni érte. De ha más nem így gondolkodik, és ígényesség kérdésévé teszi, az végletes."
Audio témában a legerősebb ez a szemlélet. Az ilyen topikokban kb. 5 perc alatt el lehet jutni oda, hogy ha nincs milliós hangrendszered, akkor olyan vagy, hogy egy tejfölösdoboz is megteszi. Nincs középút, vagy különböző szintek.

(#80) Ribi válasza BiP (#79) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ez csak a sznobok és az idióták nézete audio témában.
Főleg ha megnézed az itteni közösséget, nagyon kevesen engedhetnek meg maguknak drága rendszert, mégis sokszor javasolnak akár öreg, olcsó, de mégis minőségi cuccokat. Pl. füles talin odaengedtek kb. bárkit a néha igen drága eszközeikhez tapasztalatszerzés végett. :K

Valamiért mindig NT-nek írom :O

[ Szerkesztve ]

(#81) nuke7 válasza BiP (#79) üzenetére


nuke7
veterán

ez hatalmas hülyeség :N

https://youtube.com/user/nuke7

(#82) dabadab válasza BiP (#79) üzenetére


dabadab
titán

Meg ott vannak a nettó hülyeségek is, amikor tíz- (vagy száz-)ezrekbe kerülő kábeleket javasolnam, meg társai.

DRM is theft

(#83) Sinesol válasza dabadab (#82) üzenetére


Sinesol
veterán

Igen, miközben bizonyitott, hogy kulonbseg csak egy bovli es egy pár ezres normalis kabel kozt van, onnan felfelé kb. hibahataron beluliek a külonbsegek.

[ Szerkesztve ]

(#84) Hieronymus válasza Aprósólyom (#78) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"...fa**om kivan a fogyasztói társadalom hulladék termelésével és a mesterséges avultatással...."

Helyes. Ne vásárolj hulladék terméket és megoldódik a probléma önmagától.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#85) winhate válasza Aprósólyom (#78) üzenetére


winhate
őstag

"sokszor úgy érzem sokkal inkább azért fejlődünk, hogy meglegyen a vállalatok pénzügyi növekedése és nem azért, hogy all-in-all a civilizációnak jobb legyen..."

Dehooogy semmi ilyesmi nincseeen :)

Amugy az embereknek kell dönteni.
Kinek mire van szüksége , mit engedhet meg magának , mennyire akarja szennyezni tovább a szülőbolygóját.
A reklámokat tv -t rádió t nagy ívben el kell felejteni mert folyamatos az agymosás.
(Sajnos a gyerekeimet is ovnom kell mert mindenhonnan zudul rajuk a szenny.)
Vedd meg , szerezd meg , akcio , vasarolj , csak most stb.... mar a mesekben is megjelenik :(((
Sajnos sokan be is dőlnek ennek vagy az irányitható zombik közé tartoznak.

[ Szerkesztve ]

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#86) BiP válasza winhate (#85) üzenetére


BiP
nagyúr

Na, nekünk ezért nincs tévénk, (és rádiót sem hallgatunk). A gyerekeket is óvjuk, meg nem drágább annál az időm, minthogy sz*ros reklámok nézegetésével/hallgatásával töltsem, meg olyan dolgokra vágyjunk/költsünk, amire valójában nincs szükségünk.

(#87) nuke7 válasza BiP (#86) üzenetére


nuke7
veterán

Namost azért a tv készülék meg az előfizetés két különböző dolog :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#88) BiP válasza nuke7 (#87) üzenetére


BiP
nagyúr

Jogos.
Kijelzőnek lehet tévét használni, és monitoron is lehet tévézni.
Volt tévé, de amikor az pár éve tönkrement és nem tudták javítani, már nem vettünk helyette újat, mert gyerekek gyakorlatilag nem is néztük.
A kijelzőkérdést meg megoldja a 32" 4K monitor, arra a kevés esti filmezésre elég az is, felesleges +1 kijelző.

Előfizetés még megvolt egy ideig a tévé után (ha már benne volt a csomagban), de kéthetente volt 1 műsor, amit megnéztünk online, de ezért felesleges volt fizetni a havidíjat.

[ Szerkesztve ]

(#89) nuke7 válasza BiP (#88) üzenetére


nuke7
veterán

nekem pont előfizetésem nincs, a házimozit viszont szeretem ;)

https://youtube.com/user/nuke7

(#90) Vesa válasza BiP (#88) üzenetére


Vesa
veterán

Mai gyerekeket már nem a TV fenyegeti, hanem a telefon. Attól pedig idővel sajnos nem fogod tudni "megóvni". Felvilágosítani tudod, hogy ne váljon zombivá, de ahogy elnézem szegény srácokat manapság, a többségük már igen kemény függő.

A tudomány a valóság költészete!

(#91) BiP válasza Vesa (#90) üzenetére


BiP
nagyúr

A telefon/tablet valóban kézzelfoghatóbb veszély, én is félek tőle, hogy mennyire tudom majd szabályozni. (még megy, csak 4,5 és 2,5 évesek. A nagy kísértés időszaka a suliban kezdődik majd.)
De azért a tévét sem írnám le, mert azért még mindig divat beb@$zni a gyereket a tévé elé, addig sem nyavalyog. Főleg, hogy már a tévén sem csak tévéadást lehet nézni, a szülők is elcsábulnak, megnyugtatják magukat, hogy válogatott tartalom elé ültetik. (ami jó is lehet, ha nem órákra teszik).
Csak emellé még bejöttek a kütyük is.

Itthon nem véletlenül nincs tablet, és a telefont is próbáljuk letenni. Amikor megszülettek a gyerekek, asszonnyal elhatároztuk, hogy bár nehéz lesz, de uralkodunk magunkon, és itthon próbálunk nem rátapadni a telóra. Technikai beállítottságúként nem egyszerű önmegtartóztatás a kütyüktől távol tartanom magam, de úgy vélem, hosszútávon ezzel teszek jót.
Próbálhatom én felvilágosítani, meg magyarázni, hogy ne legyen zombi, a mintakövetés 100x erősebb. Úgyhogy magunkon kell változtatni, amellett a szócséplés nem sokat ér.

[ Szerkesztve ]

(#92) akaido válasza M@cika (#10) üzenetére


akaido
addikt

"Hátja", aztán plusz még a smart támogatás is elmarad egy idő után...úgy "okoskába".... :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#93) M@cika válasza akaido (#92) üzenetére


M@cika
őstag

Neked milyen elvárásaid vannak egy TV-vel szemben?
Az enyémek elég alacsonyak. >32", Full HD felbontás, 178 fokos betekintési szög, bármit játsszon le USB-ről
Semmilyen idióta "okosítás" nem kell, mert azok fasorba sincsenek ahhoz képest, hogy a computert rákötöm a megjelenítőre.

Nasit a kis fehér medvének!

(#94) tibor23 válasza BiP (#91) üzenetére


tibor23
senior tag

A tini(+) lányokra a telefon a legnagyobb veszély, a fiúkra talán a játék. Mi kb. 10-13 éves korukig tudtuk nagyjából távol tartani őket, aztán ahogy betörnek, és megkapják az áhított készüléket, már függők is. Ha nem veszed meg nekik, nem biztos, hogy jól jársz el, annyira flusztráltak lesznek a hiányától.

(#95) Sinesol


Sinesol
veterán

Az átlag 7-8 évesen szinte jobban kezeli a netet, mint a felnőttek, nagyon nagy előnybe kerül annak kapcsán, hogy együtt nő fel szinte a digitális eszközökkel, közösségi hálókkal, fórumokkal, számára olyanok, mint levegőt venni A tiltással, korlátozással inkább káros hatást ér el az ember, digitális analfabéta lesz a gyerek, kb. ugyanugy ki fog lógni, mint a mai nagyszülők a fiatalok közül és később is csak nehezen, vagy egyáltalán nem tudja behozni a hátrányát.

[ Szerkesztve ]

(#96) winhate válasza Sinesol (#95) üzenetére


winhate
őstag

Ne vicceljunk mar. Mi a nehez a net kezelesben ? :D
Irogatni ? Cimsorba beirni egy url t ? :D

A mai fiatalok atlagban csak vegfelhasznalok es tartalom fogyasztok.
Nem userek hanem inkabb "gémerek".
Eleg sok fiatallal dolgozok egyutt es fingjuk sincs az informatikarol.
Pedig nekik zsigerbol kene vagni minden alap dolgot ahogy te allitod.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#97) akaido válasza M@cika (#93) üzenetére


akaido
addikt

Hasonlóak a Tiedhez. :R

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#98) Sinesol válasza winhate (#96) üzenetére


Sinesol
veterán

Hidd el az átlagfelhasználók 80-90%a a Google-t sem képes hatékonyan használni, nem tudják mit hol és hogyan érdemes keresni, hogyan érdemes szűrni az oldalakat, alapvető beallitasokat elvégezni, stb, miközben sok gyereknek olyan magától értetődő mindez, mintha csak levegőt venne.

[ Szerkesztve ]

(#99) BiP válasza Sinesol (#95) üzenetére


BiP
nagyúr

"A tiltással, korlátozással inkább káros hatást ér el az ember, digitális analfabéta lesz a gyerek, "
Nem lesz az, pillanatok alatt felhozza magát. Kb. semmi hátránya nem lesz abból, ha nem a cumi mellé kapja a telefont/tabletet a kezébe.
Inkább védem, amíg tudom. (értsd: ésszerű keretek között, tehát nem szimpla tiltás, hanem ritka és felügyelt mesenézés, de legfőképp offline alternatíva alkalmazása. Még csak 4,5 éves a nagyobb, eddig működik.) És nem aggódom, hogy később nem tudja megtanulni. Ahogy minden mást, ezt is szivacsként szívják magukba.
Inkább fejlődjenek az egyéb képességei, ezt meg megtanulja pár év múlva. Úgyis kinyírjuk a világunkat pár évtizeden belül, a digitális tudásnak nem sok hasznát fogja venni :(

Ill. erősen megkülönböztetném azt, hogy valaki hiába digitális bennszülött, és kezeli az instát meg a fácsét, googlet meg az ilyeneket ill. a tudatos használót. Aki nem szop be minden kamut meg ad ki magáról mindent, hanem érti is, mit csinál a neten. Nem mindegy. Utóbbira nevelés nem lesz egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#100) winhate válasza Sinesol (#98) üzenetére


winhate
őstag

Mar ott kezdodik a baj hogy a google t es a szaros programjait kell hasznalni,
Ugy kellene tancolnom ahogy a nagy testver futyul ?

"Google nem a baratod..."

http://pouet.net/prod.php?which=5633

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.