Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Ez is gazdagok játéka lesz, semmi több :C

(#2) atus72


atus72
senior tag

Egészen elképesztő hova fejlődtek ezek! :C :C

(#3) Márton válasza Cingáriusz (#1) üzenetére


Márton
nagyúr

vagy akinek munkaeszköz :U

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#4) Teréz Atya válasza Cingáriusz (#1) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Hat, egy Inspire szintu kameraplatformot mar nem herpeszes odonke szulei vesznek neki. 3000 dollar az mar az USA-ban is penz.
Amugy hidd el, olcsobb gepekbe is bele lehet verni ennyit, sot meg tobbet is. :P

Varom mar a kovetekezo kemmenteket:
- cickos neniket leskelodos
- ha beverem az arcat, ha engem filmez
- burzsujok jatekszere - pipa
- ilyet akarok venni / csinalni es van ket filler es harom babszem + molylepke a zsebemben :D

Hogy ON is legyek:

Gearbest par hete elkezdte akciozni a P3A es P3P gepeket. Ezek mar olyan alacsony aron vannak, hogy mar en is elgondolkozdtam rajta, hogy veszek. Talan karacsonyra az itteni uzletekben is leesik az aruk, aztan meglatom.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#5) Teréz Atya válasza atus72 (#2) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Amugy szerintem jol jonne egy erzekelo hatra is. Nem egy dronlepottyanos video abbol szuletett, hogy akartak egy szep tavolodos videot csinalni, erre a gep beletolatott egy faba.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#6) Márton válasza Teréz Atya (#5) üzenetére


Márton
nagyúr

Kicsit hiányos a cikk.

FlightAutonomy is expanded with an additional set of high-resolution stereo vision sensors placed at the rear in addition to the pair placed at the front as well as infrared sensing systems placed on the left and right sides. This network creates a total of 5-direction of obstacle sensing and 4-direction of obstacle avoidance, protecting the Phantom 4 Pro from more obstacles and giving filmmakers the confidence to capture more complex images

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#7) Teréz Atya válasza Márton (#6) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Aha! Hat akkor nem tudok rajta fogast talalni. Ez ugy latszik, tenyleg egy jo vetel.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#8) zorrokalap


zorrokalap
tag

Gyors vegig pergettem es lattam hogy 200 dollar, gondoltam a kicsi annyi hat mondom kettot! Kozben ennyit engednek a 6000es pakkbol :D Azert az mar errefele is penz, az 1500 is kicsit sok de kipreselheto.

Phantom 3 viszont tok jo arban van(~150k), en egy ocska ezer eves parrotot vettem 60ert(mondjuk azert mert van hozza sdk de kozel se er annyit) de meg egy toy is 30 korul van.

(#9) ripla


ripla
őstag

6200 dollár? :DDD
egy amerikai felsővezető havi fizetése. :D
egy kutya vagy valami nagyobb madár meg kiszúrja a drónodat, és 2 mozdulattal szilánkosra töri, nesze neked 6200 dollár. :D

[ Szerkesztve ]

(#10) Márton válasza ripla (#9) üzenetére


Márton
nagyúr

hát jah, de ahol CinemaDNG és Apple ProRes formátum a minőségi követelmény, ott 2-3 nap alatt behozhatja az árát, onnan meg termel.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#11) ASdS válasza ripla (#9) üzenetére


ASdS
csendes tag

Inspire-t nem nagyon szedtek le madarak, mert sokkal nagyobb, mint a Phantom.

(#12) Akula válasza ripla (#9) üzenetére


Akula
őstag

Maradjunk annyiban, hogy egy osztályvezető nettó havi fizetése a győri Audiban.
De ha csak havi 200k-t teszel félre a fizetésedből, akkor is megvan egy év alatt.
Amúgy meg megnézném azt a madarat ami ezt leszedi. Olyan hangja van, hogy tíz méterről vágja be a satuféket a sólyom is, mikor ráeszmél, hogy ez nem galamb. A kutya meg nem tud repülni.
Ez egy nagyon komoly cucc és látszik, hogy egy komplett iparággá nőtte ki magát a drónbiznisz. Amúgy az árára visszatérve fele ennyi lenne az indokolt, de a fejlesztési költségek még mindig túl magasak, ki kell termelniük az új szenzorok árát.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#13) Balázs1986 válasza Teréz Atya (#5) üzenetére


Balázs1986
addikt

Igen, ők tipikusan azok, akik megveszik a Phantom-ot, aztán 0 ismerettel elindulnak (rosszabb esetben emberek közé).
Egyet értek veled, hogy az Inspire már más kategória (bár annál is láttam olyan videót, hogy emberünk első emelkedésből belevitte a garázskapuba :D )
Én még mindig úgy vagyok vele, hogy akit érdekel a téma és tudni is akarja hogy mit csinál, az magának épít. Vagy legalább vesz egy szobakoptert gyakorolni, meg szimulátorozás, és olvasás-olvasás-olvasás.
Mondjuk ahogy alakulnak a dolgok, itthon jó eséllyel ki lesz nyírva ez a sport.

ripla: Ez tényleg drága, de nem is hobbi kategória. Viszont tizedéből már magadnak is építhetsz egész elfogadható minőségben.

[ Szerkesztve ]

(#14) Mexildos


Mexildos
aktív tag

Hát ha ennyibe kerül akkor inkább egy Freefly Alta8 egy BMD Ursa minivel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.