Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GIJoe


GIJoe
addikt

Semmi Intel dömping, nekik nem kell az Intel marketing $?
Vagy elég amit a telefonokra kaptak?

(#2) banhammer


banhammer
veterán

Snapdragon S4 Pro vagy Snapdragon 600.
Nem egy erőgépek.
Árban a középkategória lehetséges.

9,4 illetve 14,2 hüvelykes kijelző.
Hááát...
Elég érdekes a kijelző mérete, főleg a 14,4 hüvelykesnek, ehhez valószinűsíthető egy dokkolós billentyűzet.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3) rudi válasza GIJoe (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Note 8, T100, T200, Fonepad széria, új MeMo Pad 7 van neki Intelre, kell ennél több?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#4) BékeHarcos


BékeHarcos
csendes tag

Én szerintem a Snapdragon 600 kevés lesz a nagyobbik modellbe :F akkor már inkább Tegra K1-et alá mert teljesítményben jobban passzol egy ilyen méretű kijelzőhöz.

(#5) donjohnson


donjohnson
addikt

a kisebb modell használhatóságát sikerült elrontani az 1 gb rammal. hihetetlen, hogy a memo pad 10 (me102a) után egy évvel ismét elkövetik ugyanazt a hibát.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#6) BékeHarcos válasza donjohnson (#5) üzenetére


BékeHarcos
csendes tag

Én még olyan készüléket nem láttam hogy Snapdragon 600 mellé 1GB-ot tettek úgyhogy sz. az ASUS sem fogja meglépni vagy lesz a kisebb-ből egy erősebb modell.

(#7) rudi válasza BékeHarcos (#6) üzenetére


rudi
nagyúr

Mondjuk lehet ezek nem is felső közepes, hanem inkább alsó közepes modellek lesznek. A mostani 4xA7-es SGX544-es MediaTekeknél azért sokkal jobb a Snapdragon S4 Pro/600, ami kvázi kifutó, és lehet fillérekért adják. Átlagembernek bőven elég ez a hardver, aki meg játszani akar, vegyen valamit a sokkal erősebb (és feltehetően drágább) csúcskategóriából Snapdragon 805-tel és társaival.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#8) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

[link] :U

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#9) #06658560


#06658560
törölt tag

A nagyobbik méretre alakul, már csak egy dual boot linux-win rendszer kéne rá.

(#10) tjb007


tjb007
nagyúr

Ha van valami, amint nem szabad készpénznek venni, az a még hivatalosan be nem jelentett, de a GFXBench adatbázisában már felbukkant eszközök kijelzőjének átlójára vonatkozó adatok.
Jó példa erre a múlt hónap végén bemutatott InFocus M810, ami először 13,7 hüvelykesként bukkant fel, aztán a végén lett belőle 5,5. Vagy ott van még a szintén ASUS K014, ami a valóságban 10,1 hüvelykes lesz, nem 8,9.

(#11) töltelék


töltelék
csendes tag

14,2"-es tablet? Hogy kell azt használni? Egy tenyéren egyensúlyozva biztos nem, két oldalt fogva (attól eltekintve, hogy úgy néz majd ki, mintha aprósüteményt szervíroznék, csak már elkapkodták volna) nem tudom, be lehet-e majd érni normálisan a képernyő belső felére (vagy a virtua keyboardot kettészedik a kijelző két oldalára?), ha meg csak állítvamegtartós tokból adja a felhasználói élményt, akkor nem értem, mi értelme van tabletként kihozni ilyen méretben.

"Nem zavarsz, ellenkezőleg; zavarsz."

(#12) rudi válasza tjb007 (#10) üzenetére


rudi
nagyúr

Köszi az infót, felhasználjuk majd a további hasonló anyagoknál!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) NemesTom


NemesTom
tag

Heh, másodlagos monitor is lehetne a nagyobbik.

(#14) Duree


Duree
veterán

Na ez igen,úgy látszik az óriástelefonok után megjelentek az óriás tabletek is.

duree54

(#15) Bird válasza Duree (#14) üzenetére


Bird
addikt

Nem is értem, miért erőltetik ezt a lapátméretet mindenütt. Az oroszokra hajaz, minél nagyobb annál jobb. :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#16) BékeHarcos válasza rudi (#7) üzenetére


BékeHarcos
csendes tag

Értem rudi de ha belegondolsz aki egy nagy kijelzős tabletet vesz az általában erős hardverre is vágyik nem pedig egy kicsit koros sok gyermekbetegséggel megáldott hardverre (na jó azért a Snapdragon 600 is egy király cucc a mai napig még ha az adreno 320 néha kicsit gyengélkedik is) de ha úgy nézzük az ASUS UI felület jól van optimalizálva elmenne az még 512 MB RAM-mal is szóval igazad van is meg nem is ;)

(#17) SRII


SRII
őstag

14,2 hüvelykes kijelző. :Y el sem férne kényelmesen a kezembe

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#18) rudi válasza BékeHarcos (#16) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem alapjában hibás a gondolatmeneted. Nagyon-nagyon kevés komoly hardvert igénylő app van a top letöltések között, a felhasználók többsége inkább internetezik, chatel, egyszerűbb játékokkal üti el az idejét, amihez nem kell a csúcsvas.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#19) BékeHarcos válasza rudi (#18) üzenetére


BékeHarcos
csendes tag

A rendszer maga a gond mivel az 1 GB RAM édeskevés :N fut egy facebook meg egy youtube a háttérben és vége az akadás mentes életnek. Amit leírtam előbb az személyes vélemény mivel nekem is Snapdragon 600 van a telómban és néha úgy vagyok vele hogy vártam volna meg a Snapdragon 800-at mivel képes beakadni a rendszer elég sokszor

(#20) BékeHarcos válasza rudi (#18) üzenetére


BékeHarcos
csendes tag

De mindegy is nem akarok veled ilyen semmiségen összeveszni lehet igazad van :R

(#21) Bird válasza BékeHarcos (#20) üzenetére


Bird
addikt

Hát egy békaharcos ne is veszekedjen! :DDD ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#22) BékeHarcos válasza Bird (#21) üzenetére


BékeHarcos
csendes tag

Talált süllyedt! :K

(#23) Duree válasza Bird (#15) üzenetére


Duree
veterán

Így van,arra lennék kíváncsi mi a következö lapátméretü készülék.

duree54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.