Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zcool


zcool
aktív tag

"Több, mint kellemetlen!"

Enyhén szólva is...

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#2) raven84


raven84
senior tag

Kellemetlen, nem kellemetlen, gáz, nem gáz, de megcsinálták amit még senki. Aki PC-n szeretne ACII-zni annak meg kell vennie ahogy az S7et is és az összes mostantól kijövő UBI játékot is. Nekem sem volt szimpatikus és most sem az, hogy csak nettel lehet játszani eredetin, de ez hatalmas fricska a wareznak. Ha nem lenne meg boxra az ac2 én biztos megvettem volna mert szédületesen jó játék lett.

(#3) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Ezt már nehéz kommentálni.
A régi szép időkben ha vett az ember egy játékot, hazavitte, és játszott.
Az övé volt, a magáénak tudhatta.. na de most?
És mi lesz pl. 10 év múlva egy ilyen játékkal? Menni fognak még ezek a szerverek?
Mert én nem 3 évre veszek meg valamit.
Nem mintha szándékomban állna Ubisoft cuccot venni ezek után, de azért kíváncsi vagyok..

(#4) Dr. Romano válasza FoxiestFox (#3) üzenetére


Dr. Romano
veterán

"Régen" a CD megléte volt kötelező a gépben, ma pedig a net kell a futáshoz.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5) Derrewyn válasza raven84 (#2) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Hatalmas fricska a wareznek?
Biztos lehetsz benne, hogy feltörik hamarosan, és a crackelt változat sosem fog sírni a szerver miatt.

Most akkor kinek ment a fricska?

(#6) raven84 válasza Derrewyn (#5) üzenetére


raven84
senior tag

Már kint van több mint 1 hónapja a játék és még abban bízol h. feltörik? Oké. Kellemes várakozást.

(#7) Sicilian


Sicilian
addikt

Csak gratulálni tudok :C

nothing is true everything is permitted..

(#8) Derrewyn válasza raven84 (#6) üzenetére


Derrewyn
senior tag

AC2-höz max. 1 héttel kiadás után megírták a törést.
Settlershez nincs még így 1 nap után, de biztos lehetsz benne, hogy erre sem fognak sokat várni a warezolók.

[ Szerkesztve ]

(#9) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Remélem csődbe mennek a hülye rendszerük végett.:D

Derrewyn: Elárulom neked AC2-höz nincs törés, Silent Hunterhez van...

[ Szerkesztve ]

(#10) Bator92 válasza FoxiestFox (#3) üzenetére


Bator92
tag

Mondták, hogy amikor a szerverek leállnak jópár év múlva akkor kiadnak majd egy patchet ami kikerüli a szerveres dolgot.

(#11) Gergo88


Gergo88
tag

"A Ubisoft zseniális új DRM rendszere" - Én sem mondhattam volna szebben!

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

(#12) Derrewyn válasza SzlobiG (#9) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Hmm... pedig azt hittem törhetetlen üveg nincs. Mármint feltörhetetlen program.

(#13) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Érdekes, hogy a felháborodáson kívül más reakció még nem volt..

Ha velem történt volna ez, minimum,hogy visszaviszem a boltba és kérem a pénzem, maximum meg, hogy peren gondolkozom!

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#14) wednesday válasza raven84 (#2) üzenetére


wednesday
őstag

Viszont a PC-s listákon nem igazán volt/van elől az AC2. Olyan játékok előzik meg, amihez van warez. Pedig itt tényleg arról van szó, hogy aki játszani akar vele, annak muszáj megvennie. Nem látszik viszont az, hogy nagyságrendekkel több UBI játék fogyna most.

[ Szerkesztve ]

(#15) frame>24


frame>24
addikt

Azon röhögök, tudod, hogy majd biSZtos megint ajándékoznak játékot kártérítésként, és hogy szerintük mennyire éri meg nekik ez a warez-harctér lövészárkaiban való állóháború? :DD :P

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#16) HaaS válasza frame>24 (#15) üzenetére


HaaS
addikt

Kezd érdekelni, meddig bírják.. egyeNlőre még állLYák a sarat:D! ([link])

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#17) FoxiestFox válasza Dr. Romano (#4) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Csakhogy a CD-nek értelme is volt, a tárhely és a sebesség.
A net csak korlátoz.
Az, hogy a mentéseket bárhonnan elérheti az ember, szerintem nem mozgat meg annyi felhasználót, mint az hogy kényelmesen kötöttségek nélkül tudjon játszani.

(#6) raven84: Splinter Cell 3-at is cirka egy évig törték... :DDD Gondolom ezt is megoldják. Csakhogy akkor már senkit sem fog érdekelni, nem úgy, mint az. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) HaaS


HaaS
addikt

Kissé offtopik, de laza bal csuklómozdulattal a jövőbe mutatok: én azt várom, hogy mikor tűnnek el a vincseszterek.
Olyan nagy sávszélek vannak, hogy szép lassan már működtethető egy olyan rendszer, amihez csak egy azonosító kell majd, a szerver megsúgja az adatokat, amit az otthoni doboz csak feldolgoz.

Ehhez viszont _nagyon_ érdekes előjáték ez az Ubis déeremes móka!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#19) Narxis válasza raven84 (#6) üzenetére


Narxis
nagyúr

Sokadjára leírom a te kedvedért is, volt már olyan DRM ami több mint 1 évig kitartott, feltörték és nem változtatta meg a PC-s játékipart.

Thanos was right.

(#20) #08052480


#08052480
törölt tag

"AC2-höz max. 1 héttel kiadás után megírták a törést."

Ami ugye nem működik és van egy olyan érzésem hogy nem is fog, ugye a küldetéseket is úgy kell leszedni az Ubi szervereiről, nem is tudnak mit feltörni. Hatalmas grat az Ubinak, a játék megér annyit hogy pénzt adjanak érte és adnak is érte elegen. Azon meg nem csodálkozok hogy vannak még problémák, végülis újdonság. Törés meg majd lesz akkor mikor leállnak a szerók, patchet gondolom nem lesz nehéz megkerülni, de akkor már úgyis mind1 lesz. Mellesleg halkan hozzáteszem szerintem messze nincs annyi probléma ezzel a DRM-el mint amennyit az emberek bele akarnak képzelni csak azért mert nem tudják letölteni.

(#21) Daczy válasza raven84 (#6) üzenetére


Daczy
aktív tag

már van is hozzá törés tudtommal...

(#22) Dr. Akula válasza raven84 (#2) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Na ettől aztán nem lesz biztonságban az ubi, a WoW-hoz is net kell, és mégis feltörték (igaz csak maszek szerveren megy, de megy). Namost egy ilyen szóló játékhoz, amihez net se kell, csak a szopatórendszer miatt, ott semmilyen hátránnyal nem fog járni a törés. Engem mint vásárlót (sajnos megvettem, ezt nem reklámozták előre) kifejezetten zavar az ilyesmi. Már a sima "rakd be a cédét az ellenőrzéshez" is zavar, ne kelljen már percekig cédéfelpörgetésre várakoznom a 21. században. Inkább megy fel a crack és nem idegesítem magam. Csak akkor már felmerül a kérdés is: miért nem inkább az ingyenes, "hibajavított" verziót szereztem be ingyen vásárlás helyett. Ezzel épp a kiadó ösztönzi a warezt, aztán meg sír a szájuk hogy az emberek miért hallgatnak rájuk...

(#23) Narxis válasza #08052480 (#20) üzenetére


Narxis
nagyúr

Hatalmas grat az Ubinak, a játék megér annyit hogy pénzt adjanak érte és adnak is érte elegen.

Eladási lista - Nagy-Britannia - 11.hét

Heti PC-s TOP 10:
1. Command & Conquer 4
2. Dragon Age: Origins - Awakening
3. Battlefield: Bad Company 2
4. Football Manager 2010
5. Warhammer 40.000: Dawn of War 2: Chaos Rising
6. Napoleon: Total War
7. Metro 2033
8. The Sims 3
9. Left 4 Dead 2
10. The Sims 3: World Adventures

Eladási lista - Magyarország - 11.hét

PC TOP 5
1. Dragon Age: Origins: Awakening
2. Command & Conquer 4: Tiberian Twilight
3. Battlefield Bad Company 2
4. Call of Duty: Modern Warfare 2
5. Need for Speed: Shift

Thanos was right.

(#24) Dr. Akula válasza Bator92 (#10) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Inkább most adják ki! :D

(#25) WonderCSabo válasza Narxis (#23) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Tele van Ubis nevekkel. :P

Elég gáz, a Settlers 7 béta nekem egyszer sem engedett be... Egyébként a játék egy kalap kaki, nem is érdemes megvenni. Viszont a DRM rendszer télleg hatásos, eddig 3 játékból csak a Silent Hunter 5-öt tudták feltörni, még az sem az igazi állítólag. Sőt annyira hatásos, hogy még eredetivel sem tudsz játszani. :DDD

(#26) Dr. Akula válasza HaaS (#18) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ja, ez mekkora királyság lesz, amikor újra bevezetik a forgalom alapján fizetős netet (mert már jóideje kering a pletyka hogy a szolgáltatók vissza akarják hozni - értelemszerűen nem az olcsósítás miatt), aztán még havidíjat is fizethetsz 10x annyit hogy játszhass a tulajdonoddal. Dejó is lesz az...

(#27) #08052480 válasza Narxis (#23) üzenetére


#08052480
törölt tag

Ez egy dolog, de összevetve már bőven túllépte a hatmillió eladott példányt, bár azt tényleg nem tudom mennyi százalék ebből a pc-s :) Hát végülis ez így rosszabb, lesz majd mire fogni, h a következő rész miért lesz konzol exkluzív.

(#28) Narxis válasza #08052480 (#27) üzenetére


Narxis
nagyúr

Jajj, mindig ez a konzollal riogatás...ugyanmár. Egyébként nekem ilyen DRM mellett tök mindegy, hogy kiadják-e PC-re.

Jó tudom, ez csak én vagyok, de nagy összeggel merek arra fogadni, hogy nem lesz itt semmi konzolexkluzivitás, max. a szokásos, hogy hamarabb adják ki konzolra mint PC-re. Nem kell félni. :)

Thanos was right.

(#30) #08052480 válasza Narxis (#28) üzenetére


#08052480
törölt tag

Én nem félek, akkor tolom konzolon de addig fognak riogatni míg végül tesznek az egészre konzolon is bőven behozza a költségeket. De nem akarok halálmadár lenni, jöjjön csak...

(#31) Narxis válasza Cobra652 (#29) üzenetére


Narxis
nagyúr

Hűha, gratulálok a remek általánosításhoz. Öblögess egy kicsit.

Thanos was right.

(#32) Wolverine válasza Dr. Akula (#22) üzenetére


Wolverine
félisten

Annak a tört izének annyi köze van a WoW-hoz, mint az Ubisoftnak az uborkához :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#33) Dr. Akula válasza Wolverine (#32) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Ugyanaz a játék mint az eredeti, csak nem a b.neten, hanem más szerveren. A lényegen nem változtat.

(#34) Wolverine válasza Dr. Akula (#33) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem ugyanaz, mert rengeteg dolog hiányzik belőle, és ami ott van, annak is jelentős része bugos.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#35) Morden24


Morden24
nagyúr

kifagy az egész géppel együtt

WTF? :U
Számomra ez inkább afféle "felrobban az iPhone" színvonalú baromságnak hangzik. Mibe, hogy pár hét múlva mindenki szarni fog az egész ubi drm-re...

Sectumsempra - For Enemies

(#36) Morden24 válasza Dr. Akula (#22) üzenetére


Morden24
nagyúr

a WoW-hoz is net kell, és mégis feltörték (igaz csak maszek szerveren megy, de megy)

Ja, most már lehet, hogy vannak normálisnak nevezhető maszek szerverek. Évekig csak ideig-óráig működő, rapszodikus bughegyek voltak.

Sectumsempra - For Enemies

(#37) Grifid válasza Morden24 (#35) üzenetére


Grifid
aktív tag

Akkor a cikk írójával egyetemben neked is ajánlom az UBI Twitterének olvasgatását.
Ezt a "kihalásra ítélt" DRM-et (illetve a saját verziójukat) fogja használni az EA is mert nekik is tettszik.

(#38) Wolverine válasza Grifid (#37) üzenetére


Wolverine
félisten

Morden nem arra utalt, hogy meg fog szűnni... hanem arra, hogy nem lesz vele kapcsolatos hír. :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#39) HaaS válasza Grifid (#37) üzenetére


HaaS
addikt

Nocsak.. kitől ne vegyünk még játékot:D?

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#40) Morden24 válasza Grifid (#37) üzenetére


Morden24
nagyúr

Arra próbáltam utalni, hogy pár hét múlva már nem lesz sajtótéma. Egyszerűen működni fog, oszt' jónapot.

Köszi, Wolverine :K

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#41) HaaS válasza Morden24 (#35) üzenetére


HaaS
addikt

Na mibe:D?! Fogadhatunk... legfeljebb beszélek Zsoccal, biztos, ami biztos:)!

szerkoff

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#42) huszar90 válasza Narxis (#31) üzenetére


huszar90
aktív tag

Általánosítás vagy nem de igaza van. Nehogy már itt valaki akinek komoly gépre futja ne legyen folytonos net kapcsolata... Azért szidja mindenki a drm-et mert nem tudják feltörni. Meg kell venni kérem szépen mert nagyon jól sikerült darab az ac2 is és szeretném hogy a következő része is jöjjön pc-re... :U

(#43) ollie válasza HaaS (#18) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Teljesen igazad van. Lehet hogy már 10 év múlva csak konzolok (nem a mostani játékkonzolok) lesznek otthon, melyen még az oprendszer is csak online fog működni, meg úgy általában minden program.

***

(#44) Vladi


Vladi
nagyúr

Tuti a kínaiak voltak. Vagy a gúgöl, esetleg néhány warezhekkerszkriptkiddie.

No lássuk, van -e még fanatikus, aki védi ezt a szart. :))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#45) Wolverine válasza Vladi (#44) üzenetére


Wolverine
félisten

Ahogy már említettem: minden általam ismert online szolgáltatásnál voltak eddig problémák, akár egy szimpla patchelésnél is. Ez egy ilyen műsor.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46) Narxis válasza huszar90 (#42) üzenetére


Narxis
nagyúr

Persze, mindenkinek remek gépe és remek internetkapcsolata van. Te ugyanúgy bután általánosítasz. Megláttok valamelyik fórumon egy vérpistit crackért könyörögni, az adatlapján pedig valami brutál gép van és akkor már ez az általános tendencia? Ugyanmár.

Én bizony nem veszem meg és nem kötelező senkinek sem megvenni, persze ne is töltse le. Szerintem így lehet a legjobban "üzenni" a kiadónak. Egy darab Ubi játékot se veszek amíg ez a DRM marad, aztán ha minden PC-s játékon ez lesz akkor megyek új konzolt venni, jelenleg egy ps2-t nyúzok. Igazából jó lenne ha tényleg okot adnának rá, hogy végleg letegyem a voksom a konzol mellett, így most PC-re és konzolra is szoktam játékot venni.

Thanos was right.

(#47) elithun


elithun
őstag

Az AC első része sem tetszett, így nem kell a második része, a Silent Hunter nem tudom mi,de nem is foglalkoztat, a Settlers sorozatnak meg az első néhány része tetszett csak. Eddig jól bírom a böjtöt az UBI játékokkal szemben,de úgy érzem az érkező PoP játéknál elvérzek, és megveszem. Remélem addigra már nem kell olyannal számolni,hogy nincs kapcsolat.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#48) ftc


ftc
nagyúr

Ez a jövő....s konzolon is ez lesz :U

S ha többi kiadó is így veszi fel a harcot a warez ellen akkor belefogunk törődni ennyi.

(#49) luckR


luckR
csendes tag

Ezért jó az Xbox360 :P :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.