Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

A lap nem jön be.

4* tolom le 1 óra alatt. Tököm kivan vele.

(#2) Tüzi válasza Kolondrum (#1) üzenetére

direktlink mellékelve.
köszi, néha valóban nem megy az oldal...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3) Dany007


Dany007
veterán

Nem rossz.
Bár lehetett volna csinálni egy videót hozzá, kifejezetten a szöveg alá. Akár egy törésteszten készült videót lelassítani.
Mondjuk első körben normál sebességgel bemutatni az egészet. Aztán lassítva, pont olyan lassan, hogy a csaj meséli közben... mondjuk így is ütős.

(#4) gabor85


gabor85
őstag

Miért ilyen szar minőség?

(#5) Kolondrum válasza gabor85 (#4) üzenetére


Kolondrum
félisten

Lehet, hogy szar, de bennem megállt a vér.

(#6) Samus


Samus
addikt

Azért a szétégett autó szétbontott képe elég durva...nagyon...

Csak tudnám miért van a végén 20 mp szünet...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) westcoastog


westcoastog
veterán

Elég durva, el sem tudom képzelni mekkora balesetek lehettek ezek ahol így összegyűrődtek a kocsik mint 1 arab papír, a6 kombi 2 darabban, az sem semmi... :U

[ Szerkesztve ]

(#8) biker válasza Kolondrum (#1) üzenetére


biker
nagyúr

a rendörség lop???
copyright?
ez az unásig nézett angol közlekedési balesetes videó az elején :(
fizettek jogdíjat érte???

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9) Kolondrum válasza biker (#8) üzenetére


Kolondrum
félisten

olvasom mondom mivan? , nem értesz.

(#10) sagesz93


sagesz93
addikt

ez nem lett rossz, de mondjuk a felbontás meg az ilyen dolgok lehetnének jobbak is...

[ Szerkesztve ]

(#11) Lenry


Lenry
félisten

miért kell mindig überszabatosan fogalmazni?
"90-el hajtasz olyan útszakaszon is, ahol ez nem megengedett"

rendőrtájszólás...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) Samus


Samus
addikt

Hát, nem tudom, de engem inkább elrettentett. Úgy mindentől. Főleg a vége, mikor a srác fényezi az autóját...De a motoros "Take it easy..." aranyos lett.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13) Kolondrum válasza Samus (#12) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én is valahogy így éreztem.

(#14) Tüzi válasza gabor85 (#4) üzenetére

Nem a minőség a lényeg, hanem a mondanivaló.
Mondjuk én már kezdem "unni", hogy heti rendszerességgel találkozunk fiatal titánokkal hasonlóan összegyűrődött autókban.

Gondoltam itt kicsit nagyobb látogatottságot ér majd el a videó, mint az orfk honlapján. Hátha elterjed kicsit, és hátha egyel kevesebb titánhoz kell kimennünk. Hátha...

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#15) Tüzi válasza biker (#8) üzenetére

Legjobb tudomásom szerint ezek az angol rendőrség kérésére készített baleset-megelőzési kampányfilmek. Nem hiszem, hogy társ-szervtől ugyanazon célra jogdíjat kérnének, mivel nem haszonszerzés a videó(k) célja, ha meg mégis, akkor gondolom, hogy értekeztek ez ügyben.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#16) Kolondrum válasza Tüzi (#14) üzenetére


Kolondrum
félisten

mi a munkád? Rendőr?

(#17) Tüzi válasza Kolondrum (#16) üzenetére

Nem. Szép nagy piros autónk van :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18) Kolondrum válasza Tüzi (#17) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ahaa, akkor te vagy az akit ha munkaidőben látok és hívatlanul jön a házunk felé akkor kva nagy a baj.
Utcánkban is lakik egy tűzoltó.

(#19) talmida válasza Lenry (#11) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Nekem meg az egyes-szám második-személyben való mondás nem tetszik. :( Sehol. Se itt, se prédikációban, se sehol. :P Ha valamit valóban én csinálok, akkor mondhatja bárki, hogy te így és így teszel vagy tettél...stb, de, ha feltételes a mód, akkor feltételesen is kell folytatni a mondanivalót, vagy pedig általánosságban beszélni pl a te tested helyett általában a testről... :((( Nem jó ilyeneket hallani, hogy így meg úgy fúródik a kormány a "testedbe". Nem az én testembe fúródik, hé, hanem azéba, aki úgy vezet, mint az a filmben látható. :W

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#20) Cucuska2 válasza Tüzi (#17) üzenetére


Cucuska2
őstag

Tűzoltó? :) Vagy mentős?

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#21) dabadab válasza talmida (#19) üzenetére


dabadab
titán

A T/2 jelen esetben általános alany, pont, mint az angolban (sejtésem szerint onnan is jött a magyarba a botcsinálta fordítók áldásos tevékenysége nyomán, de aztán az is lehet, hogy nem).

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#22) talmida válasza Cucuska2 (#20) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Mióta van a mentősöknek piros autója? :Y

dabadab Nyelvtanilag lehet, hogy helyes, csak egyszerűen rossz ilyeneket hallani. Pszichésen nem esik jól az embernek, mert tapintatlanság szerintem. :B

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#23) Tüzi válasza talmida (#22) üzenetére

Pont az a lényeg, hogy pszichésen ne essen jól. Beleéld egy kicsit magad, és ennek hatására talán egyszer majd visszaveszel/óvatosabb leszel, akkor mondjuk ennek hatására nem töröd porrá a csontjaid, és nem épül bele a kormány a koponyádba.

Ezt hívhatjuk egyfajta baleset-megelőzésnek. Vagy elrettentésnek. Tök mindegy, a végeredmény a lényeg. Megdöglesz, vagy sem. Ha a videó kiváltotta sebesség-csökkentés miatt nem rakjuk rád a fekete zsákot, akkor elérte a célját.
Amúgy sokkal szarabbul fog esni, ha egyszer a saját marhaságod miatt fog két mentős kézzel pumpálni az út mellett. Nem a tapintatlanság lesz a legnagyobb bajod hidd el.
De remélem senki nem kerül ilyen helyzetbe. Ezzel vissza is kanyarodtunk a mondandóm elejére.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#24) talmida válasza Tüzi (#23) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Az elrettentés személyeskedés nélkül is mûködik. :K Legalább is rám az is hatással lett volna, ha csak azt mondták volna, hogy ez és ez történik azzal, aki így és így vezet.. No, mind1, nem ragozom, ez csak az én rigolyám úgy látszik. :D

IN GOD WE TRUST!

(#25) gabor85 válasza Tüzi (#14) üzenetére


gabor85
őstag

van ismerősöm aki nem nézi végig merthogy szar...

nagy reszpekt a népszerűsítésért! :R

(#26) Tüzi válasza gabor85 (#25) üzenetére

Az az igazság, hogy az ebéd közbeni hüvelygomba gyógyszer reklámok mellett/helyett ilyen kisfilmeknek is kellene időt biztosítani. Ha meg a tv nem akarja leadni, akkor törvénnyel kötelezni.

Valahol mindenki érdeke, hogy egy szemből jövő hüjeállat' ne trafálja telibe, mert esetleg a hüjeállat' előtte látta a filmet és rájött, hogy egy csattanás neki sem lenne egészséges. Szóval valahogy úgy, mint mondjuk Angliában.

th!nk kisfilmekre rá lehet keresni jutubon. példának
Nem hiszem, hogy itthon lehetetlen ilyen filmeket forgatni (OBB támogatással) majd a tvben leadni.
De lehet csak az én agybajom, hogy megelőzni kell(ene) a bajt, nem a gyógyszert keresni rá.

mod:
Motoros lévén ez a kedvencem :)

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#27) Thunderzolee válasza Tüzi (#26) üzenetére

Huhh.. ez a motoros ez nagyon jól sikerült.
Pedig volt jópár esélye balesetre.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.