Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Várom nagyon. Azaz pontosítok. A kisfiam várja... :) Messze a kedvenc filmben is az első két rész, de az erre épülő játékok is...

(#2) Enton


Enton
addikt

Magyarán kapunk egy játékot, amiben mi (is) csináljuk a storyt, a saját kényünkre kedvünkre.
Egész ötletesenn hangzik.
Biztos kipróbálom ha tehetem. :C

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#3) nemethati válasza Enton (#2) üzenetére


nemethati
senior tag

A Naughty Bear-t nem fogja überelni semmi :DDD

(#4) Enton válasza nemethati (#3) üzenetére


Enton
addikt

De az csak konzolra lesz. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#5) h-yle válasza Enton (#2) üzenetére


h-yle
addikt

Magyarán kapunk egy játékot, ahol a filmbeli erőforrásokat (modell, textúra, animáció, stb.) újra eladják, mert sok pénz van benne, kell a bevétel és hülyék lennének, ha nem tennék.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#6) csoli31 válasza h-yle (#5) üzenetére


csoli31
aktív tag

Ha jó lesz, és fogják élvezni a gyerekek, akkor ezzel mi bajod származna, vagy bárkinek is. :F

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#7) h-yle válasza csoli31 (#6) üzenetére


h-yle
addikt

Semmi. Nem is mondam ilyet. :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#8) iBlast


iBlast
aktív tag

mért kell ezt erőltetni? :(

(#9) elithun


elithun
őstag

A film első részéről készült játék is nagyon élvezhető volt PS1-en, kíváncsi vagyok ez milyen lesz. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#10) Thome


Thome
addikt

Most jó lenne 10-12 évvel fiatalabbnak lenni. Akkoriban a Toy Story 1-el csapattam PS1-en... :)

(#11) Sicilian


Sicilian
addikt

A mozi az aranyos volt...

nothing is true everything is permitted..

(#12) chubii válasza Thome (#10) üzenetére


chubii
senior tag

Te is?? :DDD Én is azzal toltam . Jó kis játék volt a maga idejében :))

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#13) DriderG válasza h-yle (#5) üzenetére


DriderG
tag

Mi köze ennek a filmbeli "erőforrásokhoz", úgy értem, hol látsz filmből vett textúrát, animációt és modellt? Lehet, hogy a Disney játéka és nem a THQ fejlesztése, de ugyanúgy nincs köze a filmhez ilyen szinten, mint a Verdák-nak, a Wall-E-nek és a FEL!-nek se volt. Épp ellenkezőleg, sajnos az a helyzet, hogy az ilyen animációs filmekből készült játékokban szeretik elnagyolni a figurákat, a környezetet, a textúrákat, és az animációkat, ellenben telenyomják utófeldolgozott effektekkel (pl. HDR, blur) ami miatt inkább videojáték hangulata lesz az egésznek. És nem véletlenül: egyrészt az ilyen játékok kb. féléves fejlesztés termékei, másrészt direkt próbálják kinézetileg minél gyengébb minőségűre csinálni, valószínűleg, hogy egy 7-8 éves gépen is fusson, illetve inkább Wii-re optimalizálják. Nem láttam az elmúlt években olyan filmadaptációt, ami PIXAR vagy DreamWorks animációs film alapján készült volna, és ne lett volna elnagyolt, igénytelen grafikája, ami sajnos elszomorító.

[ Szerkesztve ]

(#14) Gomez86 válasza iBlast (#8) üzenetére


Gomez86
őstag

Mert képzeld van hogy a gyerekek is játszanának :U

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#15) Thome válasza chubii (#12) üzenetére


Thome
addikt

Hajjajj! :)
De ezt is kifogom próbálni, már csak a nosztalgia kedvéért... :)

(#16) Cod4kocka válasza Thome (#10) üzenetére


Cod4kocka
csendes tag

nekem meg van kurva jo game :K csak ajánlani tudom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.