Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

ez rohadt jól hangzik...

30-35 HUFért küldeni sms-t?

ha ez így lenne... :U

Bár ez szvsz amolyan "nettó" ár lehet... de az 50 MKFE (magyar királyi fizetőeszköz) is elég kellemes lenne a mostani 99-130 Forint helyett.. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2) Studi22


Studi22
aktív tag

Hanghívás és az SMS árai nagyon kellemesek,de a internet roaming díjai még mindig piszok magasak. :R

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#3) Killing


Killing
addikt

'Az Európai Parlamenti képviselői megállapodtak' ez így értelmetlen!PLS javítsátok!
Kár hogy Július előtt pár nappal jövök haza Londonból :(((

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#4) ByB


ByB
addikt

Az irány jó, lássuk mindezt működés közben is! :R

(#5) C.Dávid


C.Dávid
tag

Kishazánkon belüli telefonálás sms díjak mikor csökkenek vajon? :((

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

(#6) megyeri válasza C.Dávid (#5) üzenetére


megyeri
tag

Azt ugye vágod, hogy a roaming árcsökkentés miatti bevétel kiesés miatt előbb fognak árat emelni mint csökkenteni idehaza... :(

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

(#7) Killing válasza C.Dávid (#5) üzenetére


Killing
addikt

Az szerintem nem a Viviane Reding dolga.
Ha jönne a 4. szolgáltató akkor talán lejjebb mennének az árak,de azt írják hogy nem jön.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#8) C.Dávid válasza megyeri (#6) üzenetére


C.Dávid
tag

Persze!
A tavalyi roaming díj csökkentés is emeléssel járt! :((

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.