Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) no more válasza KaitouP (#93) üzenetére


no more
addikt

Jelenleg, ami nagyon jó pszichológiai horrornak tűnik, az a Visage. Eléggé látszik, hogy merítettek bőven a PT-ből.

Nézegettem a 2017 upcoming horror games-t YouTube-on, és sajnos továbbra is csak jumpscare játékok jönnek, nulla sztorival. Egyedül ez a játék, ami megfogott.

Úgyis törlik ezt is, mert túl jó, mint a PT és Allison Road lett volna. Manapság csak a jumpscare a jó "horror"! ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#102) KaitouP válasza no more (#101) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem néz ki rosszul, de nagyon erősen P.T. copy. :U Meglátjuk, mi sül ki belőle.

Allison Road azért izgalmasabbnak tűnik, bár az is egy egyenlőre semmitmondó kis alpha gameplay volt, és azonkívül hogy nem titkoltan a P.T. -ből merít, valamint hogy vélhetően egy vérben úszó női ember/démon/kitudjami lesz a beszarások kiváltója, nem tudunk sokat. Egyébként a játék újra fejlesztés alatt van, igaz egyszer bejelentették hogy törölték a projektet, de azóta újra elővették, és valószínűleg mostanság dolgoznak rajta. Reméljük lesz belőle valami. :)

Én egyébként a következő horror játékoknak örülnék: Új Silent Hill, Siren, Parasite Eve (ezek a már ismert címek, jó lenne egy-egy új rész mindegyikből, PE -ből egy reboot például boldoggá tenne), meg egy teljesen új, Démonok között c. film szerű program. :D

Tényleg, Parasite Eve... az is elég jó horrort volt akkoriban, főleg az első rész, a maga egyedi játékmenetével. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#103) no more válasza KaitouP (#102) üzenetére


no more
addikt

Sajnos ilyen jó játékokra már nincs igénye az embereknek. Elég csak végignézni, ahogy lezüllött a Resident Evil széria. A vicc, hogy a negyedikből, az ötödikből és a hatodikból kelt el a legtöbb példány (részenként sok-sok millió darab)!!!! Talán az 5, vagy 6. tartja a Resident Evil rekordot (több, mint 6 millió eladott példány)! Erre van igény... Nulla sztori, nem kellenek rejtvények, csak tömeg hentelés, 20 percenként egy jumpscare jelenet és kész. Ha már van benne valami szörnyszerűség, amit halomra lehet ölni és fröcsög a vér, akkor az 2017-ban "túlélő horror".

Elkezdtem játszani az Outlast-ot, amit istenít mindenki, hogy "fújdebeszartam, nagyon para, húú, még lámpa mellett is félek tőle, eddigi legkeményebb horror, amivel játszottam" és már hetek óta be sem töltöttem az állásom. Az a játék béna. Tetszetős maga az ötlet, hogy kamerázni kell mindent és el kell bújkálni, mert nem tudsz védekezni. Maga az elmegyógyintézet is horrorosan gyönyörű. :P Pszichológiai horror eleme természetesen ennek sincs, de legalább hatásos a jumpscare (van, hogy egyszerre több is van). Mondjuk nagyon nehéz dolog lehetett berakni egy ordítást, vagy hangos csattanást... Maximum ez lehet a pszichológiai része. Hogy már várod, hogy mikor jön a következő fülsüketítés... Ijesztőnek ijesző a játék, de nem félelmetes. Na mindegy. A lényeg, hogy konkrétan minden ellenfélnél 100x gyorsabban futunk, úgyhogy a végén már ilyen sprint módban játszottam, futi ide-oda, kulcs felszed, fut tovább, ajtón be, stb. Az ellenfelek ahelyett, hogy félelmetesek lennének, inkább idegesítettek, hogy nem mindig tudtam kikerülni és kaptam egy tockost. :D

Az eddigi "modern" horrorok közül, ami egyedül tetszett, az az Alien: Isolation (érdekes, hogy itt csak említést kapott, míg pl. 3. helyezett egy FEAR). Hozta maximálisan az elvártat, baromi jóra sikeredett.

Szerintem a régi játékokat hagyják a fenébe, mert úgy járhatunk, mint pl. a Silent Hill HD Collection-nél. Fúj.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#104) ΞΔGLΞ válasza Bad Pritt (#100) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Köszi az infót! : )

(#105) mad1 válasza no more (#103) üzenetére


mad1
veterán

Az outlastrol kerdeznek valamit...azert lopakodtal is?Fulessel tok sotetben az igazi.De a dlc veri az alap jatekot,ajanlanam azt inkabb.

Ne szemetelj ! = Steam

(#106) no more válasza mad1 (#105) üzenetére


no more
addikt

Természetesen, úgy játszottam vele (mindent fülessel játszom). Semmi para nincs benne, ha észrevesznek ugyanúgy el tudok futni és ennyi.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#107) KaitouP válasza no more (#103) üzenetére


KaitouP
veterán

Na ja, ég és föld a különbség az első részek és a mostaniak között. Pedig alapesetben az RE -t sem nevezném pszicho horrornak, a zombis cuccokat sem félelmetesnek, viszont mindezek ellenére kifejezetten kellemes játék a RE 1 HD is, jelenleg is játszok vele PS4 -en. Jó, hogy kell benne gondolkodni. :)

Hja, Outlast... magam sem értem miért dicsőitik annyira. A sztori nagy 0, rejtvény nuku (az, ami feladat van a pályákon, azt nagyon nem nevezném annak...), tulajdonképp csak át kell menekülni A -ból B -be. Közbe meg jönnek a bugyuta jumpscare -ek, az elején még ijesztő, utána már csak gyerekes. DLC egy fokkal jobb volt, de ugyan ez a kategória. Gyenge.

Alien -t is inkább sci-fi horror, de egyébként jó volt, jó sztorival, ending -el, maga a játékmenet is tetszett, és a a régi, filmszerű látványvilág is.

Nem remasterek -et kell csinálni belőlük, hanem folytatásokat. Ha nem hányják össze, jó is lehet. :)
Mi a baj az SH HD Collection -el? Szimpla HD -re felhúzott verzió csak, a második rész ugyan hagy némi kivánnivalót maga után (pl. az átvezető videókon abszolút semmit nem javítottak, amit elég gáznak tartok, na meg előfordultak bug -ok is, pl. eltűnik a pálya), a harmadik részben viszont nem találkoztam ilyennel. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#108) no more válasza KaitouP (#107) üzenetére


no more
addikt

Mi a baj az SH HD Collection -el?

Az, hogy a játék béta verziója van a lemezen ;] , nem a teljes játék. Ezért van tele buggal például és ezért olyan brutálisan sötét mindkét játék.

Ennek a srácnak van bemutató videója is a két játékról, elég durva hibák vannak benne, pl. a köd teljesen rosszul van megcsinálva, akkor hangok, zenék nincsenek benne, amik csak a régiékben vannak (a teljes verzióban), akkor teljesen ki tudnak fagyni a játékok, és pl. a legviccesebb SH3-ban az 1 FPS-sel lövő géppisztoly. :D SH2 HD - SH3 HD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#109) KaitouP válasza no more (#108) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem tudom a játék mivel játszott, de baromi sötét az arc azért hogy az egész HD Collection -t leszarozza... PS3 -on semmilyen ilyen hiba nem volt a játékkal, amit a csávó kifogásolt, egyedül eltérés a volt szövegben. De se nem volt túl sötét semelyik játék (lekapcsolt zseblámpával sem), köd is rendben volt, nem volt az a villódzás SH3 -ban, és az SMG hangja sem ment át abba a zörgésbe, amit a videóba mutat. SH3 bugmentes volt nálam, egyedül ahogy feljebb írtam, SH2 -ben volt az hogy eltűnt a pálya, de ez is nagyon ritkán jött elő (pedig sokszor végigjátszottam ezidáig is).

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#110) no more válasza KaitouP (#109) üzenetére


no more
addikt

Ő is PS3-on játszott. Számomra a legszomorúbb az egész HD Collection-ben, hogy szinte nincs köd, így oda az egész lényege a játéknak. Mondjuk az, hogy pl. SH3-ban van kék köd bug az szörnyű. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#111) KaitouP válasza no more (#110) üzenetére


KaitouP
veterán

Hát akkor nem tudom mit csinált, dehogy a videókban említett bug -ok és hiányosságok 95% -a nem jelent meg nekem, az is fix. Ha lesz időm, csinálok képeket meg videót róla. Az is igaz, hogy kapott egy kisebb frissítést a Collection, de emlékem szerint nem volt nagy méretű, szóval kizárt hogy nagy hibákat javított volna.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#112) no more válasza KaitouP (#111) üzenetére


no more
addikt

Nézd, tény, hogy a játék teljesen máshogy néz ki, mint az alap verzió, tény, hogy sötétebb, bugos és béta kódot adtak ki, nem a végleges játék van a lemezen, amit anno végigjátszottunk PS2-n és PC-n. Biztos frissítették, de szomorú, hogy így végezte egy tökéletes horror széria. Még egy ilyen horror játék, mint pl. a Silent Hill 2 nem lesz többé... :(

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#113) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Csatlakozok a "Silent Hill-t az elso helyre" mozgalomhoz. Mestermuvek meg mai szemmel is!

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#114) #87082240


#87082240
törölt tag

Íme az én kis gyűjteményem. Ps2 Slim Softmod, Wireless Controller, OPL2 WLan megosztás.

[ Szerkesztve ]

(#115) no more válasza #87082240 (#114) üzenetére


no more
addikt

Aztaaaaa! Nem semmi!!!! :C

"Softmod"?

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#116) #87082240 válasza no more (#115) üzenetére


#87082240
törölt tag

Okosított PS2. WLan megosztáson keresztül, lemezek nélkül játszok.

(#117) no more válasza #87082240 (#116) üzenetére


no more
addikt

Lenyűgöztél! :o Hogyan csináltad ezt? Nincs PS2-m, csak érdekel. De, ha lehet ilyet okoskodni lehet beszerzek majd és újra végigjátszom a Silent Hill 2-t.

In my restless dreams,
I see that console.
PlayStation 2...

:)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#118) kreten67 válasza no more (#117) üzenetére


kreten67
senior tag

Miért nem Pc-n játszod a Silent Hill 2-t még szinkron is leölthető hozzá és szebb is mint Ps2-ön?

(#119) moha21 válasza Scholes9 (#1) üzenetére


moha21
addikt

Penumbra jobb volt sztem.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.