Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sTERNI


sTERNI
senior tag

Első gondolatom a cím olvasása után az volt, hogy "Nicsak, már warezzal is foglalkozik a gamepod?" :D

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#2) Hgovi


Hgovi
aktív tag

Ez mekkora játék!

Üdv Hgovi

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Namostazonnal Androidra is! Az egyik kedvenc játékom.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) james001


james001
veterán

Az első részt imádtam PS1-en :) Remélem jön HD-s verzióban is PS3-ra vagy legalább Vitára.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#5) TOM-202


TOM-202
senior tag

Hát ezt is megéltük. Ez volt az első olyan autós játék amit LAN-on keresztül toltunk napokig szinte étlen-szomjan-alvás nélkül párfős csoportokban. Aztán évről-évre kijött egy újabb rész ami szebb-jobb-élethűbb volt (kivéve a 3.0) és idővel a LAN partyk fénye megkopott és az online móka került előtérbe, de ez már a Dirt széria története... :D

(#6) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egy nagy klasszikus! Imádtam anno.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) Low Noise


Low Noise
senior tag

Hát bizony ez nem party játèk volt mint amik ma kèszülnek dìrt nèven.

[ Szerkesztve ]

(#8) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Uh, elkapott a nosztalgia. A pályákat nagyon szerettem a CM játékokban. Nagyon el lettek találva. :)

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#9) ricshard444


ricshard444
veterán

Várós Droidra, mostanság minden játék amiről olvasok és megfog almára jön :(((

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#10) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Oké, hogy remake, meg én is imádtam a játékot, mert nem a grafika adta el, hanem a kiváló játékmenet, de szerintem picit csúnyácska. Ha megnézzük mondjuk az Asphalt 5-öt (pedig az is már viszonylag régi), annak is sokkal szebb grafikája van.

Ettől függelenül, most irigy vagyok a iPhone/iPod/iPad tulajdonosokra :B

[ Szerkesztve ]

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#11) tntmax


tntmax
aktív tag

Ha a PC és konzolos játékokat is ilyen (korrekt) áron kínálnák, és nem tíz-tizenötszörös áron akkor lehet hogy nem lenne annyi warez és nem "haldokolna a PC-n játék".

Átlag PC/konzol játék árak 60 USD-tól indulnak, az egyszerű bohóckodós ilyen olyan játékok is 30-40 USD, amik a magas áruk ellenére egy fabatkát sem érnek.

[ Szerkesztve ]

(#12) Sub-ZeRo válasza tntmax (#11) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én sokat töltöttem játékot, de mióta dolgozom inkább eredetibe veszem meg, pedig nem keresek többszázezer forintot. Ami tetszik játék, ami egyre kevesebb, mert cask a grafikát nyomják, a játék menet megy ugyan az mint a RTCW-ben, nem izgat mit adnak ki (fps). Egy évben meg 1, max 3 játék belefér, úgy sem alkoholizálok, meg diszkózom, szóval ennyit meg megér nekem, hogy kicsit kikapcsolódjak.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#13) Hgovi válasza Sub-ZeRo (#12) üzenetére


Hgovi
aktív tag

Nem ide való,de igaz!
Nagyon tetszik az aláírásod.

Üdv Hgovi

(#14) Mokó


Mokó
aktív tag

Egyik legjobb game,tuti jön droidra is csak idő kérdése :)

(#15) Sub-ZeRo válasza Hgovi (#13) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Köszi.
Duplán köszi.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#16) Hgovi válasza Sub-ZeRo (#15) üzenetére


Hgovi
aktív tag

:R

Üdv Hgovi

(#17) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

gondolom wp-re nem jön egyhamar... :U

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#18) dejaris válasza sz.balazs.95 (#17) üzenetére


dejaris
addikt

Ha egyáltalán:D

(#19) Tuz


Tuz
tag

Remélem minnél hamarabb jön droidra,rengeteget játszottam régen a 2-ő vel.

S3 Marble White _ Tab 3 10.1 3g _ Ps3 Superslim 500Gb

(#20) Low Noise válasza tntmax (#11) üzenetére


Low Noise
senior tag

+1

(#21) GALARDO


GALARDO
addikt

Végre, nagyon jó kis game! :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#22) Prevent


Prevent
aktív tag

De jó lehet Ipaden :( Iphone-ra tölteném de nincs elég stex :)

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#23) Lenry válasza Sub-ZeRo (#12) üzenetére


Lenry
félisten

+1
szóról szóra ugyanezt tudnám leírni.
amióta dolgozok, csak eredeti játékkal játszom, és így sem drága, mert kevés az újak közül ami érdekel (az elmúlt egy évben két játékot rendeltem csak elő: AC3 és TR), a többit meg megveszem akciósan.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24) Ipszilon válasza tntmax (#11) üzenetére


Ipszilon
csendes tag

Azért tudják ennyivel olcsóbban adni, mert a fejlesztési költség is töredéke egy AAA cím fejlesztési költségének.

A cikkhez pedig: számomra nem túl nagy élvezet egy autós játékot érintő képernyőn irányítani. Érdekes lehet majd, hogy milyen lesz Ouyán, hogy mire megy az az üzleti modell, hogy tíz évvel ezelőtti (grafikai) színvonalon, nyomott árakon lehet játszani.

[ Szerkesztve ]

(#25) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Droidra is de azonnal. :D

Alister from Hell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.