Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Veatta


Veatta
aktív tag

Első?- az de lemodok a kuponról annak a javára akinek szüksége van rá! :)

Jó sz*pás- jó cikk :)

[ Szerkesztve ]

(#2) time87 válasza Veatta (#1) üzenetére


time87
csendes tag

Pontatlan voltam: Az első kommentelő, akinek szüksége van rá! :D

Köszi, érdekes volt, pláne azért, mert bizonyos pillanatokban nem haldoklott a billentyűzet, bár akkor is gyanúsan bárgyún lehetett gépelni vele.

A weboldalak betöltésére ugyancsak a beragadt F5 volt áldásos hatással, abból mondjuk gondolhattam volna, merre keressem a megoldást, de rögtön a fenesok adware csodákra asszociáltam.

Ide kéne egy ötletes aláírás, gondolkodnom kell még rajta! -- kulagép -- kulatelefon

(#3) MineFox54


MineFox54
őstag

A hp-kban 2 vagy 3 csavar meg 3-4 műanyag lap tartja a billt. Én nyertem :) (6930p)

(#4) time87 válasza MineFox54 (#3) üzenetére


time87
csendes tag

Emlékeim megcsaltak, nem billentyűzetcsere volt, hanem venti takarítás a múltban, de egy illyen Toshibától azt hittem, hogy behányok.

Hagy ne mondjam, összerakás után vettem észre, hogy a wifi kapcsoló nem került a helyére, így helyből rádupláztam a legózásra! :D

Ezek szerint az a jellemző, hogy könnyen cserélhető a billentyűzet?

Ide kéne egy ötletes aláírás, gondolkodnom kell még rajta! -- kulagép -- kulatelefon

(#5) MineFox54 válasza time87 (#4) üzenetére


MineFox54
őstag

Eléggé. 2-3 csavar be-ki, csati be-ki, és kész.
Viszont ebben a típusban(6930p) eléggé küzdős a venti kiszedés. Bill-t ki kell szedni, meg a bekapcs gomb paneljét. kb 6 csavar. De az nc6320-amban, elég csak a bill-t kiszedni.

(#6) time87 válasza MineFox54 (#5) üzenetére


time87
csendes tag

Én meg azt hittem, a Dell találta fel a spanyol viaszt, de ezek szerint nem! :D

Ez a hp 6930p az a hp, aminél a kijelző fölött kipattintható ledes billentyűzet(?) megvilágítás van? Pont a kezembe került egy nemrégiben, s mit ne mondjak, eléggé elkapott a prémium érzés tőle! :D

Ide kéne egy ötletes aláírás, gondolkodnom kell még rajta! -- kulagép -- kulatelefon

(#7) MineFox54 válasza time87 (#6) üzenetére


MineFox54
őstag

Azaz! Eléggé prémium is :) 475 alapár volt 2009-ben :U

(#8) time87 válasza MineFox54 (#7) üzenetére


time87
csendes tag

Igazságtalan vagyok, mert egyébként minden porcikájából ordít, hogy nem egy 70.000 forintos 15,6" freedos-os gagyildáról van szó (aminek egyébként biztos megvan a saját helye a piacon), de ez az olvasófény vicces volt rajta. :D

Vagy van valami értelme, csak én siklottam el fölötte?

Mindig megszomorodok kicsit, amikor a monitorom (Samsung SyncMaster 2433) előtt kifektetve látom a gyönyörű kijelzőket az újabb/régi, de prémium notikon, olyan, mintha szegény samsung előtt szépia lepel tetszelegne.

Ide kéne egy ötletes aláírás, gondolkodnom kell még rajta! -- kulagép -- kulatelefon

(#9) MineFox54 válasza time87 (#8) üzenetére


MineFox54
őstag

Szerintem nincs baj vele. Az egyébként billentyűzetvilágítás.

(#10) time87 válasza MineFox54 (#9) üzenetére


time87
csendes tag

Köszi, gyanús volt, csak a kijelző fényereje mellett tűnt okafogyott dolognak, bár töltőről, teljes fényerő mellett láttam működés közben, úgy nem sok hasznát véltem felfedezni.

Ide kéne egy ötletes aláírás, gondolkodnom kell még rajta! -- kulagép -- kulatelefon

(#11) MineFox54 válasza time87 (#10) üzenetére


MineFox54
őstag

A képernyőhöz egyáltalán nem is ér a fénye. Csak a billentyűzetet világítja.

(#12) time87 válasza MineFox54 (#11) üzenetére


time87
csendes tag

Megkövetlek, nem voltam egyértelmű.

Ami nálam járt, ott a billvilágítás fénye jóval kisebb volt, mint amennyire a kijelző beragyogta a billentyűzetet, ezért nem értettem teljesen, minek van ilyen rajta, de ezek szerint ez egy használható fícsör, csak a körülmények voltak szerencsétlenek nálam.

Ide kéne egy ötletes aláírás, gondolkodnom kell még rajta! -- kulagép -- kulatelefon

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.