Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    válasz Kobe #911 üzenetére

    tényleg csak 137k buffed dpsed van ezzel a gearrel, mint ahogy a battle.net mutatja, vagy 160k ahogy kb az unbuffed 129k alapján kéne lennie?

    egyszerű megoldás nincs, több mindent kell cserélni. inna öv remek, szerintem legalább 15k dpst nyernél vele. csizmát add el, helyette a magas vit miatt egy nat csizmával szerintem több életed lenne, és a set dex bónusz miatt akár egy 70es is elég. másik variáns, hogy veszel egy 170+os simát, nyersz damot és vesztesz életet. viszont másik oldalról meg ha a crit bónusz összejön a csizma + vért párból, akkor a nat gyűrű egy 9ias 280 dex gyűrűvé válik némi regennel és elhanyagolható LoHhal. litanyból van 20m alatt 150dex 4.5crit AS chd 200+regen, szerintem damot nyernél és critet is. lifeot ha sokat buksz, akkor socketes andariel nagy kővel megoldás. esetleg egy 10chc 25chd 120dex 120vit kesztyűvel megint lehet menteni lifeot.

    következő lépcső meg a fegyver cseréje, steal annyira nem fontos, szerintem dex sem, helyette jöhet egy magas alapsebzésű 2sockos manticore.

    a chest és a tegez tényleg jó, ennél jobbak meg drágábbak.

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés