Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) embe


embe
nagyúr

A kínaiak már a spájzban vannak. :DDD Csak ezt a fránya fotózási képességet kellene javítani...

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#2) student


student
őstag

[ Szerkesztve ]

(#3) helixP válasza embe (#1) üzenetére


helixP
nagyúr

A spájzban vannak?? Már a befőttet is megették!!! ;)

(#4) kondás


kondás
tag

Ezt csak Kinabol lehet rendelni? Egyik ismerosom rendelt tavaly egy 'kinai samsungot" hogy milyen olcso viszont ugyanazt tudja mint a Galaxy.Na ennek mostanra ilyen fehér poros lett belül a képernyője, meg akad is mint a fene, néha meg alig talál hálózatot. :)

(#5) citkar válasza kondás (#4) üzenetére


citkar
addikt

Klónokat nem érdemes rendelni, de az "ismertebb" (úgy a nagy világban, nem nálunk) márkák megbízhatóak, rendben vannak nagyon is.

(#6) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Zsír! Még több kínai vasról tesztet!!! :D
Nagyjából erre számítottam, egy igen-igen vállalható készülék, viszonylag kellemes áron. Csak az a fránya adó és vám ne lenne, akkor 50 ezernél megállt volna az összeg. :)

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#7) beteg


beteg
őstag

Kifejezetten szimpatikus! Ennyi pénzért simán belefér ennyi kompromisszum!
Azt mondjuk nehezen hiszem el, hogy egy 8 magos telcsi ekkora aksival elmenne másfél napot, de igyekszem.

Csak futni kell!

(#8) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Szerintem ennyiért ez igen jó vétel (bár én nem szeretem az 5"+-os kategóriát), a kamera sem vészes. Igazából egy átlag felhasználónak ettől több nem igazán kell, és a neves gyártók hasonló modelljei dupla ennyibe kerülnek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) bertalanimre válasza kondás (#4) üzenetére


bertalanimre
tag

Eladó a cikkben szereplő konkrét telefon! :D

Az amerikaiak 51 százaléka szerint az informatikai felhő működését a rossz időjárás is befolyásolhatja.

(#10) Luck Dragon

Köszönöm a tesztet és a kedves felajánlónak a készüléket , szép nagyra nővekedet, számomra ez már a vállalhatatlan kategória, de amúgy nem rossz kütyü. ;)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) bertalanimre válasza Luck Dragon (#10) üzenetére


bertalanimre
tag

Igen, kérdezték, hogy nem akarom-e inkább én megírni a cikket, de nem tudnék objektív lenni. Nekem nagyon nagyon bejövős a telefon. :) Ezért adtam oda nekik, ők szakértői szemmel sokkal jobb cikket tudnak írni mint én valaha fogok.

Az amerikaiak 51 százaléka szerint az informatikai felhő működését a rossz időjárás is befolyásolhatja.

(#12) quasimidi


quasimidi
aktív tag

A THL a kínai mobilgyártók között is a minőséget képviseli (a Jiayu, Lenovo, meg a Huawei mellett - a teljesség igénye nélkül).
Bár azért a W200-al eléggé elkövettek pár hibát.
THL-nél alap hiba a notifikációs led funkcionális hibája - szerencsére ezt könnyű megfixálni egy .so kicserélésével. Egyébként nagyon össze vannak rakva, én egy W200 után most egy T11-et nyúzok.

(#14) szucsi


szucsi
őstag

Glonass holdakat vajon látja ez a csipszet?

(#35) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Elég jó :)

Én két napja hajtok egy MT6592V-s vasat, és 2 nap intenzív hasnzálattal elmegy.

Szóval a kínaiak a spájzban, ez a tajvani SoC jól sikerült

Köszi a cikket.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) rdt89


rdt89
addikt

"hogy a távol-keleti gyártók tényleg képesek közelíteni a nagyobb nevű gyártókhoz, bár azért sosem fogják teljesen ledolgozni a hátrányt, hiszen olyan érzése van az embernek, hogy mindig egy lépéssel az "A" brand mögött loholnak"

Ehhez a kijelentéshez szeretnék hozzászólni, mivel kína már nem csak beérte, le is nyomta a nagy neveket. Csak, hogy az Oppo Find 7-t és a Meizu mx2,mx3-akat említsem, de az első 2k-s kijelzővel ellátott telefon is kapható már Vivo xplay 3s ([link]) a neve (ez az első 2k kijelzős telefon). Szóval akkor most ki lohol ki mögött? :)

[ Szerkesztve ]

(#42) kymco válasza kondás (#4) üzenetére


kymco
veterán

Ez nem klón. Ez a telefon tuti, tudom, mert nekem is ez van... :)
#7 beteg: elmegy. Nekem nemrég 2 napot is bírt. De általában esténként 40-60%-kal teszem a töltőre.

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#48) Nagya21


Nagya21
addikt

HAli!!
47 éves vagyok, és 32 éve gyári munkás :DDD :DDD :DDD

Mostan itt mellettem egy közismert Doogee dg350 Pixels márkáju telefon teszi a dolgát rendesen, van hozzá gyári támogatás, müködik rendesen, elővételben 97dodo volt. :DD :DD

Az asszony Dg100-as készüléke megnyaffadt (77dodo), levél kiskinainak, felvázolt 3 lehetőséget a garira, végül azt választottam, hogy 30dodoért küld egy ujat(a régi meg ittmaradt pótalkatrésznek), gyári támogartás van rá, már 3 szoftfrissítés jött ki rá. :D :D

És van egy nagynevü sanyi xperia L készülékem amiben rossz a kemera, és a magyar szerviz szerint (A4 oldalas indoklás) nincs semmi baja, csak a szervizesek vakok, ugyanis hót homály képet készít :(( :(( :((
Szal sztem nagyon jönnek fel a kici kis barátaink, és korrekt módon oldják meg a garis dolgokat, míg ez a nagynevü cég magyar szervizére nem jellemző.
Üdv Nagya
UI: bocs ha hosszú volt

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.