Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) neszoljalbe


neszoljalbe
csendes tag

Átlagos videókártya :DDD

(#2) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Uh de tetszik. Ezt havernál x360-on meg kell majd nézni. :C

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3) dunc


dunc
nagyúr

Majdnem bealudtam, ez borzasztóan unalmas játék lesz! ;] De a grafika zseniális! :C

(#4) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Esőben Water Arrow kell, hogy kialudjon a fáklya. :U :C

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#5) qad


qad
senior tag

Jónak tűnik a játék, a tesztelő helyett én még benéztem volna 1-2 helyre az ékszerészek boltjában. Apropó, csak nekem tűnt fel hogy öntöttvas radiátorok vannak 1 középkori játékban? Az ékszerészek boltjában nagyon szúrta a szemem az a 3 darab...

Várós, a végén összesítette az elért eredményt, amin látszott hogy még kimaradt 1-2 kincs vagy arany tárgy levadászás. Nagyon várom hogy kimaxolhassam, xD

(#6) Steven


Steven
addikt

Nekem tetszik , bár az a baj a lopakodós játékokkal , hogy hamar megunom ...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#7) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Nekem leesett az állam ettől a bemutatótól. Az első részeivel sokat játszottam annak idején és nagyon várom ezt. A megjelenésére időzítem R9 270-es kártyám vételét. :DDD

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#8) .LnB válasza Anubis_9 (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De gondolom nem emiatt a játék miatt akarsz olyan VGA-t? :) Elfut ez gyengébb gépeken is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) Diopapa


Diopapa
addikt

PC-s FPS-t kontrollerrel. Tudnak élni :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#10) GegeWarrior válasza vegitossj7 (#4) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Ha jól láttam eresz alatt volt :P

Jó lesz ez!Várjuk!

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#11) cheatergs


cheatergs
senior tag

Én nem dobtam hanyatt magam. A graf ilyen gépigény mellett kifejezetten elmaradott (amikor nekifut az egyik falnak, rémesek a textúrák; ugyanígy az eső és a kövön szétloccsanása szintén gyenge).

Játékmenetben dettó átlagos, szerintem túl sokat engedtek az alkalmi játékosok sikeréért. A lopakodás és zártörés alig néz ki többnek a Skyriménál, amit tovább erősít a feltűnően vak és süket MI (például az őrt egyáltalán nem izgatta a rácsos polcból eltűnt ékszerek hiánya, pedig látható, ahogy másodszor is megnézi).
Engem konkrétan végig a szívbaj kerülgetne, ha valaki látóterében, fényben kellene ládikótöréssel szöszmötölni, amire ráadásul csupán másodperceim vannak.

Persze a vidiben látott könnyelműség a játékos rutinja, mivel ő már ismerte az NPC-k szkriptjeit, korlátait, tudta, mikor figyel fel az őr. Első alkalomkor nyilván hosszan kell tanulmányozni az útvonalukat, és annak megfelelően időzíteni, majd visszavonulni, és tervezni az újabbat. Gondolom azért nem ezt ábrázolták, mert folyékony videót akartak láttatni.

qad: én úgy tudom, a Thief mindig is inkább viktoriánus alapon készült, így pedig már hihetők az öntöttvas cuccok.
Az is látszott az összegzésnél, hogy sokkal több minden található a pályán, csak a limit és a felfedezés meghagyása miatt hagyta ott nagyrészét.

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#12) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szuper. jöhet :-)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#13) Andrejka


Andrejka
csendes tag

Jónak jó, de nekem akkor is nagyon hiányzik a third person nézet. Hatalmas feeling volt ahogy az árnyékban a falhoz lapult és nézni ahogy az őr csak pár centire megy el mellette.

[ Szerkesztve ]

(#14) Vistaboy válasza Diopapa (#9) üzenetére


Vistaboy
veterán

Na ja, sajnos annyira konzolos a mai játékostársadalom zöme, hogy kontrolleren kívül mással nem tudnak már játszani. FPS-t kontrollerrel én annyira sem tudnám kipróbálni, hogy a tutorialt végigvigyem. Próbáltam már, de egyszerűen lehetetlen... de ez igaz a TPS-ekre is (Pl. Tomb Raidert is kipróbáltam a QTE-k miatt kontrollerrel, de ott sem tartott két percig, mire rájöttem, hogy ez így nem fog menni. :) )

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#15) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Még a végén beszerzem PS4-re.

(#16) - = Zk = - válasza Vistaboy (#14) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egyetértek. nálam csak sz autóversenyzés megy kontrollerrel.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#17) Ubran válasza Andrejka (#13) üzenetére


Ubran
tag

Igen, elsore en is azt hianyoltam, de igy maximalisan meg vagyok elegedve, abszolut varom :)

(#18) Diopapa válasza Vistaboy (#14) üzenetére


Diopapa
addikt

pár fps-t végigküzdöttem boxon kontrollerrel, pl The Darkness első része, amikor már azt hittem, jól megy, volt valami izgalmasabb rész és már is rángattam a karokat mint egy elmebeteg :) Nagyon zavaró, frusztráló élmény :) TPS-nél kevésbé zavar, de alapvetően egér+billnél jobban érzem, hogy én irányítok.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#19) Anubis_9 válasza .LnB (#8) üzenetére


Anubis_9
őstag

FullHD-ben játszom, mert FullHD tv-re van kötve a gép, ezért gondoltam, egy időtálló karira. :D

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#20) gabber01


gabber01
addikt

Nem gáz, hogy a videó leírásában AMD Radeon HD 7970-t írnak és nem 7990-et?
(Ha közben javították át, akkor sry)

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#21) tntmax


tntmax
aktív tag

Csak a pontosság kedvéért a Thief című játék 16 éve megjelent, ez a sorozat legújabb tagja lesz. Bár lehet a játék idősebb mint a cikkiró... :) Nem bántásból mondom, csak gondolom sokan vannak még akik nem ismerik A Thief című játékot.

Egyébként várós, nagy kedvenc volt az első rész anno. :)

[ Szerkesztve ]

(#22) Vistaboy válasza gabber01 (#20) üzenetére


Vistaboy
veterán

Amikor néztem, még az volt, de javítottam, köszi.

(#21) tntmax: Nálam biztos, hogy nem idősebb, de hát ha ennek is Thief a címe, nem keresztelhetem át Thief 4-re. :)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#23) tntmax válasza Vistaboy (#22) üzenetére


tntmax
aktív tag

Én is hibáztam azt hiszem, ugyanis ez a sorozat első részének a remakeje lesz, szóval mégse volt pontatlan a megfogalmazásod, csak érdekességképp megemlítettem volna hogy ez az eredeti sorozat remakeje lesz.

Mea culpa!

[ Szerkesztve ]

(#24) scham válasza vegitossj7 (#4) üzenetére


scham
tag

Fáklya, wikipedia: "Variations of this design have existed through history. In ancient Rome some torches were made of sulfur mixed with lime. This meant that the fire would not diminish after being plunged into water." :))

default aláírás

(#25) gabber01 válasza scham (#24) üzenetére


gabber01
addikt

Ez ok. Egyébként több módszert használtak, hogy esőben ne aludjon ki a fáklya. De akkor a vizes nyíltól miért alszik ki? :D

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#26) Vistaboy válasza tntmax (#23) üzenetére


Vistaboy
veterán

Semmi gond, kiegészítettem vele a cikket, hiszen neked is igazad van. Köszi. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#27) akoska07


akoska07
nagyúr

Hi all!

Mikor is játszódik ez a Thief ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#28) solaris17


solaris17
aktív tag

Ezzel a játékkal talán elleszek végre.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#29) boost


boost
addikt

"Ez egyébként az eredeti Thief újrafeldolgozása, mint amilyen az új Tomb Raider játék is"

Hát, én úgy fogalmaztam volna meg, hogy ez annyira lesz az eredeti játék feldolgozása, mint amennyire az új Tomb Raider is az. Semennyire. :D

(#30) Diopapa válasza akoska07 (#27) üzenetére


Diopapa
addikt

Ha jól rémlik kb a viktoriánus kor előtt, de egy alternatív világban, ahol a mágia is jelen van.

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#31) akoska07 válasza Diopapa (#30) üzenetére


akoska07
nagyúr

Értem.

És akkor már voltak ilyen fűtőtestek (radiátorok) ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#32) gabber01 válasza akoska07 (#31) üzenetére


gabber01
addikt

Ez tényleg olyan fontos?

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#33) Diopapa válasza akoska07 (#31) üzenetére


Diopapa
addikt

Egy alternatív világban simán. De szerintem a valós 19. században is simán elképzelhető. (nem tudom biztosra, nem vagyok történész) A mágia nem zavar, csak a radiátor? :)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#34) akoska07 válasza gabber01 (#32) üzenetére


akoska07
nagyúr

Engem érdekel,gyorsan utána néztem.
Ha ez a viktoriánus kor előtt játszódik,akkor az az 1700-as évek illetve 1800-as éveke eleje.
Az első melegvizes fűtés 1870-ben volt,azt nem tudom hogyan nézett ki,de nem hiszem,hogy már ebben a formában jelent volna meg.

Én mindig figyelek a részletekre.
Nekem nem illik bele képbe (azonnal szemet szúrt),és tele van velük pakolva az összes ház. :)

No offense :)

#33 Diopapa : A mágia ma sem zavarna. ;]

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#35) Lewzke


Lewzke
őstag

a Skyrim magas felbontású textúráival hozza ezt a grafikát, szóval nem ez lesz a játék fénypontja ...de, a játékmeneten is csiszolniuk kell

(#36) Vistaboy válasza boost (#29) üzenetére


Vistaboy
veterán

Komolyan, nektek semmi sem jó. Hogy írjam akkor? Az is remake, ez is az lesz. Inkább hagyjuk. Kiveszem. Mondjuk én nem játszottam az eredeti Thieffel, így mindenképp új játékként fogok tekinteni rá teszteléskor - feltéve, hogy kapunk kulcsot. Addig mindenki gondoljon, amit akar. Téma lezárva. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#37) dunc válasza akoska07 (#34) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem zavarna? Elhiszem
eléggé el vagy varázsolva! :))

(#38) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

Elérhető ez a videó valahol máshol? A youtube tejlesen alkalmatlan ilyen játék bemutatókra szerintem.

(#39) gabber01 válasza akoska07 (#34) üzenetére


gabber01
addikt

Az nem zavar, hogy ez egy játék? Nem 100% korhű, mint hogy ezer más olyan dolog van benne, mint minden játékban ami nem valósághű.
Komolyan, ilyen hülyeségekbe belekötni...

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#40) Ellia


Ellia
addikt

Kicsit steampunk kicsit viktoriánus kori kicsit ez meg az, van radiátor van ventilátor és már akkor is buta és süket emberek ;] Nem szeretném elsőre leírni mert vannak nagyon hangulatos mozzanatai de megvárom inkább az első normális review-ket.

(#41) boost válasza Vistaboy (#36) üzenetére


boost
addikt

"Mondjuk én nem játszottam az eredeti Thieffel, így mindenképp új játékként fogok tekinteni rá teszteléskor - feltéve, hogy kapunk kulcsot."

ès megvennéd? :)

(#42) akoska07


akoska07
nagyúr

" No offense :)

Melyik részét nem értettétek ?

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#43) Vistaboy válasza boost (#41) üzenetére


Vistaboy
veterán

Megvenném, ha lenne rá pénzem, mert a bemutatók alapján tetszik. De sajnos jelenleg csak egy játék fér bele az "első negyedéves tervembe", az pedig a Diablo III kiegészítője lesz. :)

Szerencsére elég sok játékot kapok tesztelni, bár ez néha nem sül el olyan jól, mint tervezzük - például a Castlevania 2 nem éppen az én stílusom, mert nem vagyok oda az ilyen konzolos ugrabugra, gombnyomkodó, kombókra épülő akciójátékokért, mégsem mondhatom, hogy nem írok róla, mert már megkaptam a kódot. És nem is húzhatom le csak azért, mert ezt a kimondottan kontrollerre tervezett játékot egérrel és billentyűzettel alig tudom kezelni.

A Thieffel kapcsolatban annyit mondhatok, hogy amennyiben nem kapunk kódot, akkor egy ideig még nem lesz teszt itt a Gamepodon. Vagy ha esetleg konzolra érkezik, akkor majd más megcsinálja. Nem mondom, hogy nem sajnálom, ennek ellenére nem fogok warez alapján cikket írni, ha erre próbáltál célozni az előbb. :U

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#44) tntmax válasza Vistaboy (#36) üzenetére


tntmax
aktív tag

Csak észrevételt tettem a cikkel kapcsolatban. Egyébként semmi baj van! :-)
A cikk nélkül valószínűleg nem is hallok róla, hogy jön új Thief. :R

(#45) waithEard válasza gabber01 (#39) üzenetére


waithEard
őstag

Szerintem a fő probléma az lehet, hogy nem illik az első 3 rész által megalkotott világba. Itt nem "korhűségről" hanem konzekvenciáról van szó. Nyilván, aki nem ismeri az előző (zseniális) részeket, mert 98-ban még a csattogós lepkéjét húzogatta, annak ez nem mond semmit.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#46) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Na sikerült beaktiválni a nyeremény amd silver kupont :DD

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#47) akoska07 válasza waithEard (#45) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ha mindenáron folytatni akarjátok részemről mehet!

Pont l.....om mennyire lehetettek zseniálisak az előző részei!
Én ezt a részt látom és nem illik bele a képbe!
Azt mondom ez legyen a legnagyobb kritika amit a játék kaphat és mindenki happy lesz!
Ez nem kötözködés volt,csak egyesek magukra veszik,azt is pont l.....om!
Persze a tényen nem változtat,hogy nem illik oda!
Ez egy észrevétel volt,nem hittem volna ,hogy ez ilyen mély nyomot hagyhat bárkiben,ha mégis,szerintem az meg is érdemli!

Én biztosan játszani fogok ezzel a játékkal!
Majd nem nézek oda ha radiátort látnék! :DDD

98-ban aki csattogós lepkével játszott az nem én voltam!
Privátban folytathatjuk a további személyes dolgokat ha gondolod!

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#48) scham válasza gabber01 (#25) üzenetére


scham
tag

igaz :))

default aláírás

(#49) dunc válasza akoska07 (#47) üzenetére


dunc
nagyúr

Te raditrofóbiás! :D

(#50) akoska07 válasza dunc (#49) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem vagyok az,az én szobámban is van és az egész házban még is jól elvagyok velük.
Pláne télen. :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.