Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [The DJ:] Insomnia

Hozzászólások

(#5) The DJ válasza Gergő_ (#2) üzenetére


The DJ
addikt

Az a helyzet, hogy az életemben jelenleg elég sok olyan változás ment/megy végbe, ami így egyszerre kicsit sok. Rövidesen kiderül, hogy felvettek-e arra a munkahelyre, ahová régóta el szeretnék helyezkedni. De persze még semmi sem biztos és nem tudhatom mire számítsak. Sajnos a zenélést is abba kellett hagynom egy ideje, pedig a zene a mindenem. Most szintén adódni fog egy lehetőség, hogy egy újonnan nyíló helyen játszhassak, de persze még ez is kérdőjeles. Aztán itt van a legnagyobb bökkenő is, mégpedig az, hogy most ért véget egy kapcsolatom és nem igazán vagyok még túl rajta és kezelni sem tudom a helyzetet. Sőt, még fel se fogtam igazán. És mivel valójában azt sem tudom miért történt, ezért még csak el sem tudom fogadni.

Én próbálkozom minden éjjel, lefekszem, de amint lecsukom a szemem az agyam átveszi az irányítást és minden elkezd zsongani a fejemben, ráadásul nem épp a legvidámabb dolgok. Ezerszer megfordulok, szinte percenként az órát lesem, hogy sikerült-e aludnom valamennyit. De nem megy. Persze előbb-utóbb biztosan menni fog, de ez most így nagyon rossz. Szabályosan félek lefeküdni, mert az agyam mintha tudatosan azokat a dolgokat ismételgetné folyton, amik elől menekülni akarok, vagy amiket szeretnék elfelejteni.

Ma direkt arra mentem, hogy kifárasszam magam, vezettem, autót takarítottam kívül-belül, sétáltam rengeteget, hajnalig a barátokkal voltam, próbáltam fizikailag és szellemileg és kifárasztani magam. Erre tessék, itt fekszem, reggel 6 óra múlt és mikor mások a munkába indulnak én még mindig egy szemhunyásnyit sem aludtam. A napfelkelték viszont gyönyörűek. Must see. :)

Mindenkinek köszönöm a tippeket. Viszont hiába akarom magamra erőszakolni az alvást, érzem, hogy ösztönösen csak akkor fog menni, ha ezeket a dolgokat, amik most nyomasztanak és foglalkoztatnak képes leszek megoldani/elfogadni. Ahhoz pedig még idő kell, barátok, támogatás, szerencse és kitartás. De erős vagyok én, megoldom ;)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [The DJ:] Insomnia
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.