Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Attikusz3 válasza fekeandras (#23) üzenetére


Attikusz3
csendes tag

Hali! Minden járműnek megvan a hátránya és azelőnye is. Viszont kicsiny hazánkban vannak emberek akik sajna nagyon szeretnek nagyzolni még ha nincs pénzük akkor is. Vagy akkor még inkább. Én személyszerint jobban megbízom a computer mentes autókban. Számtalan olyan panaszt hallani, hogy a tulaj méregdrágán (természetesen hitelre) megveszi az új autót mindenféle extrával. Azután pedig szépeket csalódik a csodálatos technika hibáiban. Kijön a sárgaangyal elviszi az autót a legközelebbi márkaszervizig és aztán ott meg jól lehúzzák a tulajt akár több 100 ezer forintokkal mint javíttatási költség. Persze a hitel is ott van az autót törleszteni kell, mert különben behajtják és ugrott a pénz és ugrott az autó is. Hát nem csodálatos?! Egy öregautónál esetleg az úton is orvosolható a hiba (esetek 50% ában) Ha ki is kell hívni a sárgaangyalt akkor is lényegesen olcsóbbak a költségek és nincs hitel. Mindenki döntse el maga melyik a jobb: Nagyzolni és nyögni (a költségek miatt)? Avagy biztonságosan és olcsón utazni és nem lekötelezve semelyik banknak? Nem leszólni akarom az új és drága autókat de sajnos ma magyarországon a polgárok kb 90%-ának nincs olyan jövedelme, hogy ezt megengedhasse magának (Hacsak nem nagyon gazdag esetleg milliomos) Hitelre venni pedig a legnagyobb felelőtlenség a mai bizonytalan munkahelyek és életszinvonalhoz képest. Dehát jódolog nagyzolni, csodás. De milyen rága :((

(#52) MiNiM


MiNiM
tag

jó kis gépek ezek. picit ráköltesz és gyönyörű. utcánkba is van két ilyen egy srácnak, egyik fekete alufelnikkel, másik is fekete de az a tetőnélküli, az is alufelnikkel. gyönyörűek.

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#53) Attikusz3


Attikusz3
csendes tag

Hali! Mi a véleményetek a 3-as Passat-ról 1991-es kiadás. Annyit tudok, hogy 2000 köbCm benzines, nagyon igényes valamint tágas belsőtere van. (Legalábbis a képek alapján amit felrakott az illető) Szerintetek nem fogyaszt sokat?

(#54) zoo8800 válasza Attikusz3 (#53) üzenetére


zoo8800
veterán

Szeretettel várunk a faove topikban ;)

rip and tear, until it is done

(#55) dízelracer válasza Attikusz3 (#51) üzenetére


dízelracer
senior tag

:F Ezt most mire írod?

(#56) Attikusz3 válasza dízelracer (#55) üzenetére


Attikusz3
csendes tag

Hali! Ha az előző üzenetemre gondolsz arra írom, hogy szerintem a régi jármüvek sem megbizhatatlanabbak, sőt még csak nem is rosszabbak az újaknál. :N Csupán kevesebb extra van bennük vagy eggyátalán nincs. Azért írtam, hogy felnyissam némelyek szemeit. Ne ájuljanak el ezektöl az új csecsebecséktöl. Annyival nem tudnak többet mint amennyivel többekerül őket fenntartani. Hitel, kötelezőszervíz, alkatrészárak, lehetetlen munkadíjjak, stb. És sajnos mégcsak nem is megbizhatóbbak. Sokszor láttam már trélerrel szállitva őket. Dehát ezek még újak nem ott lenne a helyük :(

(#57) Napfénysüti

Szép autó így utólag is grat hozzá. :R
Én nemrég vettem egy 13 éves vasat első autónak mondjuk lehet jól bele is csaptam:
Honda Civic VTi

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.