Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#60) dobragab válasza Amantius (#59) üzenetére


dobragab
addikt

ahány ember annyi fül (hallás)

A szenzorok objektíven, preferenciától függetlenül értékelhetők. A forma, kényelem viszont tényleg egyénenként változó, és nem is próbáljuk egymásra ráerőltetni :N

6 éve olvastam utoljára az egeres topikot, de akkor nagyon nem tetszett a légkör.

Szvsz nem csodálom. Maradjunk annyiban, azóta sokat változott a légkör. ;)

nyilván amatőr, fakezű béna vagyok, akinek a közelébe sem kellene menni semmilyen lövöldének

Senki nem mondta, hogy rossz egérrel csak szarul lehet játszani. Viszont fogadni mernék, hogy egy általunk is ajánlott egérrel jobban tudnál játszani. G700 helyett vaktában SS Rival 300-at ajánlanék, de azért ne vedd szentírásnak :D

Nem, nem hülye a magyar használtautó- vásárló, attól végképp nem lesz az, mert valaki írt egy cikket a tényleg hülyékről

Ha a Totalcar-os cikksorozatot elolvasod, annak kell lejönnie belőle, hogy a magyarnak szándékosan a hazugság kell, mert az igazság már nem makulátlan. A kevés kilométer kell, akkor is, ha nyilvánvalóan tekert, ahelyett, hogy több, de valós kilométerrel és szervizkönyvvel venné. Az óraterkerés is csak emiatt létezik.

Ebből az egerekkel kapcsolatban annyi a párhuzam, hogy 10-20k-t költenek, költötök a lehetőségekhez képest szar egérre, mert annyiból már bőven lehetne jobbat is venni.

Szerintem egy ilyen cikksorozat nagyon jó tud lenni, ha nem meggyőzni vagy lebeszélni akar bizonyos termékekről, hanem tájékoztatni...

Az az alapvető célja, hogy tájékoztasson. És ennek része az is, hogy bizonyos termékek rosszak, mások nem.

tájékoztatni, hogy mi micsoda, hogy működik, mik az előnyei, hátrányai, a többit eldöntik a vásárlók

Ez már kb. 2 éve megtörtént, az egeres összefoglaló pontosan ezt csinálja. Mégse olvassák elegen, azért kezdtem egyáltalán bele a cikksorozatba. :)

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.